فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

حقوق و قوانین فروشگاه ایران بوک:


1.   كلیه محصولات خریداری شده برای شهرستان‌ها به انتخاب مشتری، توسط پست پیشتاز  و یا سفارشی ارسال می گردد. مشتریان محترم تهرانی می‌توانند روش ارسال از طریق پیک را نیز انتخاب کنند.
2.   زمان رسیدگی به درخواست ها و سفارشات، یك روز كاری می باشد و ارسال توسط اداره پست، 2 تا 5 روز كاری است.
3.   در صورت اشتباه بودن آدرس خریدار و یا عدم حضور در آدرس ذكر شده كه باعث مرجوع شدن مرسولات گردد، هزینه ارسال مجدد آن تماماً به عهده خریدار می باشد.
4.   چنانچه خرید شما، مصادف با یکی از ایام تعطیلات رسمی باشد، ارسال سفارشات شما به اولین روزکاری پس از تعطیلی موکول خواهد شد.
5.   هزینه های پستی، هر سال با توجه به نرخ‌های اعلامی از سوی اداره پست تنظیم می‌گردد.
6.   با توجه به قوانین نظام جمهوری اسلامی، چنانچه قوانینی مانند دریافت مالیات بر ارزش افزوده و یا عوارض یا... برای فروش یا توزیع کتاب اعمال گردد، این هزینه‌ها در سایت اعمال خواهد شد.
7.   خریدهایی که مبالغ آنها واریز نشده باشد، بعد از 72 ساعت کنسل می‌شود و در صورت واریز وجه پس از این مدت، اطلاع دادن از طریق تلفن الزامیست.
8.  کلیه قیمتها در سایت به روز هستند ولی چنانچه كتاب خریداری شده به چاپ مجدد رسیده باشد و ارسال برای خریدار از چاپ جدید باشد، در صورت تغییر قیمت چاپ جدید، قیمت جدید برای خریدار محاسبه می شود.
9.  چنانچه كتابی به اتمام رسیده باشد، خریدار می تواند مبلغ خرید خود را بازپس گیرد و یا خرید دیگری انجام دهد.
پیشنهاد می شود برای سهولت، از طریق آنلاین خرید نمایید.
10.  خریدهایی که به صورت ناقص انجام شود (یا مبلغ واریزی کامل نباشد یا نوع درخواست مشخص نباشد، یا آدرس و دیگر مشخصات ناقص باشد)، فروشگاه از ارسال خرید معذور خواهد بود.
11.  برای ثبت سفارش کتابهایی که در سایت موجود نیست، باید اطلاعات درخواستی به طور کامل وارد شود. رسیدگی به سفارشات بین یک تا سه روز کاری می باشد. فروشگاه در رد یا پذیرش سفارش محصول اختیار تام دارد. ثبت سفارش به منزله خرید قطعی نیست. کلیه شرایط فروشگاه در مورد ثبت سفارش قابل اجراست.
12.  چنانچه خرید شما دارای حجم و وزن زیادی باشد که نیاز به بسته بندی ویژه داشته باشد، مازاد هزینه حمل و بسته بندی به عهده خریدار است.
13.  ثبت درخواست ها و خریدها 24 ساعته و تمام وقت انجام می شود، اما ارسال مرسولات پستی فقط در روزهای کاری انجام می پذیرد.
14.  با توجه به اینکه کلیه ارسال ها توسط اداره پست انجام می شود و بعد از ارسال از کنترل فروشگاه خارج است، لذا بعد از ارسال امکان برگشت از فروش وجود ندارد و همچنین تعیین زمان برای دریافت مرسوله امکان پذیر نیست زیرا مرسولات توسط مامورین پست هر شهر و با توجه به قوانین پست آن مرکز انجام می گردد.
15. با توجه به حجم کار بالا بهتر است راهنمای خرید، پرداخت  و شرایط فروشگاه را بطور دقیق مطالعه نمایید تا بتوانید خرید خود را با سهولت انجام دهید.
16 . در زمان عضویت، ثبت آدرس و مشخصات دیگر، حتماً از فونت های فارسی استفاده نمایید، در غیر اینصورت هرگونه اشتباه یا تاخیر در ارسال برعهده خریدار می باشد.
17 . آدرس و مشخصات خود را در زمان خرید به صورت کامل و دقیق وارد نمایید و چنانچه در خرید بعدی تغییر آدرس دارید، حتماً آدرس خود را اصلاح نمایید. با توجه به اینکه مرسولات به آدرس شما ارسال می گردد مسئولیت هرگونه اشتباه و خطا درمورد آدرس بر عهده خریدار می باشد.
18 . در شرایط اضطراری مانند زلزله، سیل، آتش سوزی، آشوب های اجتماعی، جنگ، و قوانین خاصی که بنا به شرایط اجتماعی، اقتصادی  و یا سیاسی وضع شود که امکان ارائه خدمات به مشتریان را ممکن نسازد فروشگاه هیچ مسئولیتی را بر عهده ندارد اما تمام تلاش خود را برای رفع مشکل خواهد نمود.
19 . اطلاعات خریداران به صورت محرمانه نگهداری می شود و کسی به آنها دسترسی ندارد.
20 . فروشگاه ایران بوک هیچ شعبه و نمایندگی ندارد و به هیچ ارگان دولتی وابستگی ندارد. و هرگونه سوء استفاده از نام، نشان و فعالیتهای فروشگاه که زیر مجموعه انتشارات سخنکده است، پیگرد قانونی دارد. همچنین با توجه به ثبت محتوای وبسایت و اطلاعات آن به صورت روزانه، هرگونه کپی، برداشت، سوء استفاده از مطالب، تصویر، عنوان ها، طرح ها و... منع قانونی دارد.