فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

تحقیقات بازاریابی

محصول جدید

شامل رویکردی ماکرو-میکرو-ماکرو نسبت به ارتباط پیچیدگی‌های تحقیقات بازاریابی و سودمندی آن برای سازمان‌های بازاریابی

جزییات بیشتر

تولید کننده
مهربان نشر

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : دیود آکر -کومار -جرج اس دی رابرت پی لیون
مترجم/ مترجمین : کامبیز حیدرزاده، بنفشه گلپور، مونا صادقیان

مشخصات محصول

قطع کتاب : وزیری
زبان : فارسی
چاپ متن : تک رنگ
تعداد صفحات : 760
نوبت چاپ : اول
سال چاپ : 1394
شابك : 9786004070386
جلد : شومیز
نوع کاغذ : تحریر

اطلاعات بیشتر

تحقیقات بازاریابی موضوعی پیچیده است و بنابراین باید به دانشجوی یک بخش در هر دوره معرفی شود، قبل از اینکه کل قطار نمایش داده شود. ما خطری را که در این رویکرد وجود دارد را نیز شناخته‌ایم. دانشجو می‌تواند کاملاً برانگیخته شده یا حتی بدتر شود، یا از طریق هر واحد برانگیخته شود، تا اینکه شاهد ضرب‌المثل "تصویر بزرگ" باشد- چارچوبی فراگیر، معاملاتی دقیق اما ضروری بین واحدها، و هدف نهایی، نوعاً چگونگی کمک رسانی تحقیقات بازاریابی به سازمان‌ها در دستیابی به اهدافشان می‌باشد. بنابراین، این متن شامل رویکردی ماکرو-میکرو-ماکرو نسبت به ارتباط پیچیدگی‌های تحقیقات بازاریابی و سودمندی آن برای سازمان‌های بازاریابی است.

تحقیقات (پژوهش های) بازاریابی» بهترین رویکرد را در مورد پیچیدگی‌ها و فضای پویای واحدهای بازاریابی در شرکت ها دارد. اطلاعات بازاریابی، شکلی از اطلاعات کسب‌وکار است که شامل جمع‌آوری، تجزیه و تحلیل، و ترکیب و انتقال داده ها و اطلاعات، جهت کمک به اخذ تصمیمات استراتژیک و حل مسئله می باشد. اکنون کاهش هزینه های ذخیره کردن داده ها و گستره روبه رشد فضای اینترنتی، شرکت ها را بیش از پیش برای سرمایه گذاری بر روی داده ها ترغیب می کند. این نیروها، به همراه مسیرهای تکنولوژیکی و ظهور یک بازار جهانی به هم پیوسته، نیازمند مدیرانی است که اهمیت نقش اطلاعات بازاریابی را درک کنند. همچنین، سطوح تعاملات مشتریان با اینترنت و اهمیت شبکه های اجتماعی به عنوان یک رسانه مهم بازاریابی، بُعد جدیدی را به اطلاعات بازاریابی می افزاید. کاربرد اینترنت توسط بازاریابان در جذب مخاطبان بیشتر، و ارائه بهترین کالاها و خدماتی است که تسهیلاتی جهت جمع آوری داده های مکفی و تحقیقات اولیه و ثانویه عرضه می دارد. این نسخه جدید از کتاب «تحقیقات بازاریابی» در ابتدا وابستگی اطلاعات بازاریابی و قدرت اینترنت در کاربردهای تحقیقات بازاریابی را نشان می دهد.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

تحقیقات بازاریابی

تحقیقات بازاریابی

شامل رویکردی ماکرو-میکرو-ماکرو نسبت به ارتباط پیچیدگی‌های تحقیقات بازاریابی و سودمندی آن برای سازمان‌های بازاریابی

24 محصولات دیگر در همان شاخه: