فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

مدیریت منابع انسانی

محصول جدید

 برای مدیران و کارشناسانی است که به‌طور مستقیم با منابع انسانی سازمان‌ها کار می‌کنند (درباره افرادی که در سازمان‌ها کار می‌کنند، بیشتر بدانید)

جزییات بیشتر

تولید کننده
مهربان نشر

230,000 ریال

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : جان ام. ایوانسویچ
مترجم/ مترجمین : محمد صائبی

مشخصات محصول

قطع کتاب : وزیری
زبان : فارسی
چاپ متن : تک رنگ
تعداد صفحات : 426
نوبت چاپ : اول
سال چاپ : 1394
شابك : 9786004070508
جلد : شومیز
نوع کاغذ : تحریر

اطلاعات بیشتر

موضوعات كتاب عبارت‌اند از: بهره‌وری در سازمان، مدیریت از منابع انسانی و با انگیزه‌ كردن آن‌ها، انواع مدیران و نقش آنان در سازمان‌ها، اثرات فشارهای عصبی و استرس بر سازمان، نقش مشاركت كاركنان در سازمان‌ها، مدیران و شناسایی مشكلات و راه‌های غلبه بر آنان، ارزش‌ها و تاثیر آن در مدیریت سازمان، تاثیر عملكرد مدیران در سازمان، مدیریت ـ خودسازی و بازسازی و نقش آن در سازمان، مدیران و ناملایمات و تحول در سازمان. برای نشان دادن مدیر موفق در كتاب تصریح شده است: یك مدیر موفق وقتی می‌تواند در سازمان مفید باشد كه تمام فاكتورهای یك مدیر خوب و ایده‌های عالی آن را داشته باشد كه این ایده‌ها مشاركت كارمندان در كارهای خود است كه این خود باعث انگیزه‌ی مضاعف در وجود آنان به منظور انجام دادن امور محوله می‌شود و ایجاد بشر در سازمان درجهت ایجاد خلاقیت در كاركنان، و اصل مهم كه در شروع كار مدیر باید مد نظر باشد انسان‌گرا باشد كه با رعایت این مهم خیلی از مشكلات پیش روی مدیر حل خواهد شد و مابقی با استفاده از نیروهای دلسوز و شاغل در سازمان و به كمك ابزار و تكنولوژی، مدیر در سازمان حل و جهت رسیدن به اهداف سازمان استفاده خواهد شد.

مدیریت منابع انسانی عبارت است از مدیریت اثربخش برافراد در محل کار. مدیریت منابع انسانی درپی آن است که چه چیزی را می‌توان انجام داد یا باید انجام داد تا کارکنان مولدتر و خشنودتر باشند. این کتاب برای کسانی نوشته شده است که می‌خواهند در باره افرادی که در سازمان‌ها کار می‌کنند بیشتر بدانند. هدف آن کمک به پرورش مدیران و کارشناسانی است که به‌طور مستقیم با منابع انسانی سازمان‌ها کار می‌کنند.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

مدیریت منابع انسانی

مدیریت منابع انسانی

 برای مدیران و کارشناسانی است که به‌طور مستقیم با منابع انسانی سازمان‌ها کار می‌کنند (درباره افرادی که در سازمان‌ها کار می‌کنند، بیشتر بدانید)

30 محصولات دیگر در همان شاخه: