فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

طراحی کاربردی با Inventor

محصول جدید

آموزش کامل طراحی با نرم افزار اینورتر شرکت اتودسک از مراحل ابتدایی تا پیشرفته

جزییات بیشتر

تولید کننده
کیان رایانه سبز

375,000 ریال

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : علی محمودی

مشخصات محصول

نوع محصول : CD & BOOK
موضوع : مجموعه مهندس یار، نرم افزارهای کاربردی، مهندسی مکانیک
قطع کتاب : وزیری
زبان : فارسی
تعداد صفحات : 711
نوبت چاپ : اول
سال چاپ : 1395
شابك : 9786003071186
جلد : شومیز
نوع کاغذ : تحریر

اطلاعات بیشتر

Autodesk Inventor یکی از نرم افزارهای طراحی به کمک رایانه است که بیشتر مصرف صنعتی دارد. می توان از این نرم افزار برای طراحی و مستندسازی دو و سه بُعدی قطعات و حتی کل خط تولید یک کارخانه استفاده کرد. علاوه بر طراحی، امکان انجام انواع آزمایش ها همانند تحلیل های حرارتی، آماری، بازدهی و مغناطیسی نیز توسط Autodesk Inventor وجود دارد. این برنامه یک نرم افزار مبتنی بر مدل سازی پارامتریک است که توسط شرکت معروف Autodesk تولید می شود. توانایی Autodesk Inventor باعث شد که در سال های 2006 و2007 پرفروش ترین نرم افزار مدل سازی در جهان نام گرفته و از نرم افزارهای معروف دیگر در این زمینه پیشی بگیرد.
سازگاری کامل Autodesk Inventor با Autodesk AutoCAD یکی از علل موفقیت آن است، چراکه برای شرکت هایی که نقشه های قدیمی خود را با AutoCAD کار کرده بودند عامل سازگاری کامل نرم افزارهای مدل سازی جدید بسیار مهم می باشد. همچنین پشتیبانی این نرم افزار از نقشه های مدل شده توسط Autodesk Mechanical Desktop یکی دیگر از عوامل موفقیت آن به شمار می رود. اکنون Autodesk Inventor به عنوان یکی از رقبای نرم‌افزارهای SolidWorks و Solid Edge مطرح است.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

طراحی کاربردی با Inventor

طراحی کاربردی با Inventor

آموزش کامل طراحی با نرم افزار اینورتر شرکت اتودسک از مراحل ابتدایی تا پیشرفته

30 محصولات دیگر در همان شاخه: