خرید کتاب, فروش کتاب, فروش آنلاین, کتاب دانشگاهی, فروشگاه کتاب, چاپ کتاب, تبدیل پایان نامه به کتاب, ارسال کتاب, بانک کتاب, فروش پستی کتاب, پیک کتاب, فروش نرم افزار, چاپ تیراژ کم, فروشگاه اینترنتی کتاب ایران

با عشق زندگی کن

محصول جدید

رمانی در باب عشق و صبر که تلخی را شکست می‌دهد

جزییات بیشتر

تولید کننده
نشر علی

365,000 ریال

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : مهستی زمانی

مشخصات محصول

قطع کتاب : رقعی
زبان : فارسی
چاپ متن : تک رنگ
تعداد صفحات : 634
نوبت چاپ : اول
سال چاپ : 1395
شمارگان : 2000
جلد : شومیز
نوع کاغذ : تحریر

اطلاعات بیشتر

رمان با عشق زندگی کن نگارش بسیار زیبا و روانی دارد و خارج از هرگونه حاشیه‌ای است. دختران و پسران جوان این کتاب را بخوانند و صبر و شکیبای و عشق بیاموزند.

درباره مهستی زمانی، نویسنده رمان با عشق زندگی کن:

مهستی زمانی متولد فصل تابستان است. در روز اول شهریور سال 1351 در تویسرکان زادگاه پدر و مادرش چشم به جهان گشود. فرزند اول یک خانواده هفت نفره است و یک خواهر دوست داشتنی و سه برادر مهربان دارد. پدر مهربانش، کارمند دانشگاه تهران بود و به همین دلیل بعد از به دنیا آمدن زمانی، همراه خانواده‌اش راهی تهران می‌شود. زمانی دوران نوجوانی را سرمست و پراشتیاق سپری کرده و از زمان ورود به مدرسه راهنمایی خواندن رمان را شروع می‌کند. ازدواج تقریبا زودهنگام و بچه‌دار شدن، مانع از ادامه تحصیل خانم زمانی می‌شود. اما با توجه به علاقه‌ای که پدرش به مطالعه داشت و این علاقه در او هم پرورش یافته بود، حتی با وجود تولد دخترش باز هم دست از مطالعه و خواندن کتاب مخصوصاً رمان‌های ایرانی و اشعار سهراب سپهری برنمی‌دارد. با اینکه به دنبال کارهای هنری می‌رود ولی همیشه آرزو داشت که روزی دست به قلم برده و نوشتن را آغاز کند. اما از آنجا که خودش را نمی‌شناخت، نسبت به این کار ناامید شده تا اینکه بالاخره همزمان با بهار طبیعت در سال 90 با تشویق همسر مهربانش و یکی از دوستان، نوشتن را به طور جدی آغاز کرده و زایش طبیعت همزمان با زایش عشق به نوشتن، در ذهن ایشان می‌گردد.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

با عشق زندگی کن

با عشق زندگی کن

رمانی در باب عشق و صبر که تلخی را شکست می‌دهد

30 محصولات دیگر در همان شاخه: