خرید کتاب, فروش کتاب, فروش آنلاین, کتاب دانشگاهی, فروشگاه کتاب, چاپ کتاب, تبدیل پایان نامه به کتاب, ارسال کتاب, بانک کتاب, فروش پستی کتاب, پیک کتاب, فروش نرم افزار, چاپ تیراژ کم, فروشگاه اینترنتی کتاب ایران

سفید بینوا

محصول جدید

شاهکار ادبی شروود آندرسن-نویسنده در این رمان، تحولات جامعه‌ی آمریکا در پایان قرن نوزدهم و آغاز قرن بیستم را روایت کرده است.

جزییات بیشتر

تولید کننده
مرکز

198,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

نویسنده/ نویسندگان :شروود اندرسون
مترجم/ مترجمین :حسن افشار
تعداد صفحات :344
نوبت چاپ :اول
سال چاپ :1394
زبان :فارسی
قطع کتاب :رقعی
جلد :شومیز
نوع کاغذ :تحریر
چاپ متن :تک رنگ
شابك :9789642132522

اطلاعات بیشتر

در کانال تلگرام ایران بوک، داستان زیبای تخم مرغ اثر شروود آندرسن را جستجو کرده و بشنوید: TELEGRAM.ME/IRANBOOK

رمان سفید بینوا

****

دوره ای بود که همه غرب میانه آمریکا لحظه شماری میکرد ببیند بعد چه میشود. کشور را پاکسازی کرده و سرخ پوستها را فرستاده بودند جای پرتی که اسمش را گذاشته بودند کتره ای. جنگ داخلی را هم برده بودند، و دیگر مسئله ملی مهمی نمانده بود که توی زندگیشان تأثیر بگذارد. حالا به فکر رفته بودند و توی کوچه و بازار صحبت از روح انسان و عاقبت کارش میکردند...

رمان «سفید بینوا» اثر «شروود اندرسون»، نویسنده‌ی آمریکایی است که «حسن افشار» آن را به فارسی برگردانده است. نویسنده در این رمان، تحولات جامعه‌ی آمریکا در پایان قرن نوزدهم و آغاز قرن بیستم را روایت کرده است. مترجم درباره‌ی اندرسون و آثارش گفته: «اندرسون را می‌توانیم آینه‌ی تمام‌نمای تغییرات آمریکا از یک جامعه کشاورزی و زراعی به کشوری مدرن بدانیم. او چیزی را پنهان نکرده است از پیشرفت‌ها گرفته تا ظلم‌ها و ناحقی‌ها.»

در بخشی از داستان می‌خوانیم: «زن ریزنقش بلندپرواز خستگی‌‌ناپذیر، که مهر پسر کارگر مزرعه به دلش افتاده بود، مدام از قوم خودش برای او حرف می‌زد. عصرها بعد از این‌که کارهای خانه را تمام می‌کرد او را به اتاق نشیمن می‌برد و ساعت‌ها به درس و مشقش می‌رسید. دلش می‌خواست همان طور که پدرش کنده‌های درخت را از زمین‌شان در میشیگان ریشه‌کن کرده بود ریشه‌ی نادانی و کودنی را در ذهن او بسوزاند. بعد از این‌که به‌قدری درس آن روز را مرور می‌کردند که مغز هیو از خستگی قفل می‌کرد، کتاب‌ها را کنار می‌گذاشت و شروع می‌کرد به حرف زدن با او. با شوق و ذوق زیادی از جوانی‌های خودش و از آدم‌ها و جاهایی که دیده بود برایش می‌گفت.»

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

سفید بینوا

سفید بینوا

شاهکار ادبی شروود آندرسن-نویسنده در این رمان، تحولات جامعه‌ی آمریکا در پایان قرن نوزدهم و آغاز قرن بیستم را روایت کرده است.

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : شروود اندرسون
مترجم/ مترجمین : حسن افشار

مشخصات فنی

قطع کتاب : رقعی
جلد : شومیز
نوع کاغذ : تحریر

Other Features

تعداد صفحات : 344
نوبت چاپ : اول
سال چاپ : 1394
زبان : فارسی
چاپ متن : تک رنگ
شابك : 9789642132522

30 محصولات دیگر در همان شاخه: