فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

مجموعه کتاب های دونالد ترامپ

محصول جدید

ترجمه کتاب های کارآفرینی و فروش و بازاریابی دونالد ترامپ چهره جنجالی ایالات متحده آمریکا

- چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید

جزییات بیشتر

تولید کننده
انتشارات نسل نواندیش

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : دونالد جی ترامپ، رابرت کیوساکی
مترجم/ مترجمین : الهام شریف، رامین بختیاری، فرح‌انگیز دستگیری

مشخصات محصول

قطع کتاب : رقعی
زبان : فارسی
چاپ متن : تک رنگ
تعداد صفحات : 790 صفحه -سه جلدی
شابك : 9789642366668-9789642363285
جلد : شومیز
نوع کاغذ : تحریر

اطلاعات بیشتر

تصویری که از دونالد ترامپ، کاندیدای جمهوریخواه انتخابات 2016 آمریکا در ذهن جهانیان ترسیم شد، فردی افراطی است که اگر رئیس جمهور قدرتمندترین کشور دنیا شود، جهان روی آرامش نخواهد دید و البته دیدگاه های اعلامی او نیز، این نگرانی را دامن زده است.

اما ترامپ، چهره دیگری نیز دارد. او یک کارآفرین فوق العاده موفق و مدرس موفقیت است که دستی هم به قلم دارد و کتاب های متعددی نیز نوشته است. کتاب های او، عمدتاً درباره روش های موفقیت در زندگی و مشخصاً کسب و کار و ثروت آفرینی است.
کاربردی بودن کتاب های او باعث شده، از سال ها پیش، آثار او در کشورهای مختلف جهان ترجمه و منتشر شود. 

در ایران نیز، تعدادی از کتاب های او ترجمه و منتشر شده اند که از ان جمله می توان به  چرا می خواهیم شما ثروتمند باشید؟ و چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید، اشاره کرد.

****

چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید (دو مرد، یک پیام) - نسل نواندیش

504 صفحه

چگونه در زندگی برنده شوید - نشر فرهنگ صبا

190 صفحه

بزرگ فکر کن - نشر دایره

162 صفحه

****

کتاب چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟ دو مرد یک پیام

 اثری ماندگار از نویسندگان مشهور نیویورک تایمز و کتابی که به نیازهای شما در زمینه دانش مالی پاسخ می‌دهد

پیام دونالد جی.ترامپ و رابرت تی. کیوساکی برای شما این است: «پولدارها، پولدارتر می‌شوند؛ شما چطور؟ قشر متوسط جامعه‌ی ما از دست می‌روند و همین قشر در حال افول، تهدیدی برای پایداری امریکا و دموکراسی جهانی است. ما ثروتمند شدن شما را می‌خواهیم تا بتوانید گوشه‌ای از کار را بگیرید و به حل مشکل کمک کنید؛ نه این که خودتان قسمتی از این مشکل باشید!»
دونالد ترامپ و رابرت کیوساکی به مردم آموزش می‌دهند که ثروت و دارایی‌شان را افزایش دهند و کیفیت زندگی خود را بالا ببرند؛ نه این که سخت کار کنند و حسرت بخورند. رمز شهرت و موفقیت این دو در عرصه‌ی نویسندگی و سخنرانی، همین نکته است. آن‌ها می‌خواهند به مردم آموزش دهند که چگونه کار و سرمایه‌گذاری کنند تا زندگی با کیفیت و موفقیت‌آمیزی داشته باشند.

کتاب چگونه در زندگی برنده شوید

نوشته‌ی دونالد ترامپ، کارآفرین معروف جهان توسط احمد افخمی و محمدحسین اسماعیل‌زاده ترجمه شده است. این اثر مقدمه‌ای از رابرت کیوساکی نویسنده‌ی کتاب شناخته‌شده‌«پدر پول‌دار، پدر بی‌پول» را دربر دارد. در مقدمه‌ی اثر می‌خوانیم: «دونالد ترامپ یکی از ثروتمندان به نام معاصر است که تجربیات خود را در این کتاب ارزشمند در اختیار مخاطبان قرار داده است. او که دانش‌آموخته‌ی تجارت در دانشگاه بسیار معتبر وارتون است، هم‌زمان با دوران دانشجویی کار حرفه‌ای خود را آغاز کرده است و در این کتاب روی «فکر کردن هم‌زمان به چند چیز» یا «انجام چند کار به طور هم‌زمان» تاکید می‌کند. پولسازی خلاق، رمز و راز رسیدن به موفقیت مادی در دنیای امروز است. کتاب «چگونه در زندگی برنده شوید» از نظر بسیاری از کارشناسان بهترین کتاب دونالد ترامپ محسوب می‌شود. کتابی که ترامپ تا حد بسیار زیادی از شخصی‌سازی‌های مرسوم‌اش فاصله گرفته و رک و پوست کنده درباره اسرار موفقیت‌اش حرف زده است. اسراری که می‌تواند راهگشا برای خیلی‌ها در هر نقطه از جهان باشد.»

کتاب بزرگ فکر کن

در سالهایی که مشغول کسب و کار بودم اشخاص بسیاری را ملاقات کردم که اثری به یاد ماندنی در ذهن من به جا گذاشتند. بیل زنکر یکی از آن هاست. وقتی برای نخستین بار او را دیدم، متوجه شدم که نه تنها خیلی باشعور و فهمیده است بلکه نیرویی واقعی برای تحریک دارد. من همیشه از عقاید و اشتیاق او لذت برده ام. خلاقیت یکی از شروط موفقیت در هر کاری ست. بیل خلاقیت و دانش لامز را داراست و خوب می داند که چگونه این خلاقیت را به کار گیرد...

کتاب چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید

در دنیایی که بیش از شش میلیارد نفر جمعیت دارد، فقط پانصد و اندی بیلیونر وجود دارد. آیا دوست دارید به آن‌ها بپیوندید! رازهای موفقیت در کسب وکار دلخواه شما و انبوه سازی مسکن

در دنیایی که بیش از شش میلیارد نفر جمعیت دارد، فقط پانصدو هشتاد و هفت بیلیونر وجود دارد. این یک باشگاه بسیار اختصاصی است. آیا دوست دارید به ما بپیوندید ؟ البته احتمال موفقیت شما یک در ده میلیون است ؛ اما اگر مثل یک بیلیونر فکر کنید، این احتمال اندک نباید شما را ناامید کند .
بیلیونرها به فرصت ها یا موانع اهمیت نمی دهند. ما به معقول بودن ، به این که مردم چه فکر می کنند، چه چیزی متعارف است و یا چه چیزی متعارف است و یا چه چیزی انتظار می رود فکر نمی کنیم. ما پیرو شهود و بینش خود هستیم و اهمیتی نمی دهیم که دیگران آن را ابلهانه یا احمقانه تصور کنند. این همان چیزی است که کتاب حاضر می خواهد به شما یاد بدهد : « چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید ؟ » حتی اگر شما بتوانید ده درصد از پیام این کتاب را بگیرید ، باز هم فرصتی مناسب برای بیلیونر شدن خواهید داشت.
فهرست مطالب :
مقدمه
بخش اول : معاملات املاک
چگونه محل را انتخاب کنیم ؟
چگونه یک آپارتمان اجاره کنیم ؟
چگونه میان آگهی های املاک جستجو کنیم ؟
چگونه خانه بخریم ؟
چگونه ساختمانی را بازدید و ارزشیابی کنیم ؟
چگونه خانه بفروشیم ؟
چگونه یک دفتر کار خوب پیدا کنیم ؟
چطور وکیل بگیریم ؟
چطور بهترین وام را بگیریم ؟
چگونه دلال وام انتخاب کنیم ؟
چطور نرخ بهره و پی پرداخت وام را انتخاب کنیم ؟
چه وقت و چگونه ملک را بازسازی کنیم ؟
چگونه محوطه سازی کنیم ؟
چگونه تزئینات داخلی ساختمان را انجام دهیم ؟
چگونه با پیمان کاران معامله کنیم ؟
چه کنیم تا ارزش ملک مان ترقی کند ؟
بخش دوم : پول
چطور سرمایه گذار خوبی باشیم ؟
چگونه شاخص های بازار سهام را دنبال کنیم ؟
چگونه سرمایه ی خود را تقسیم کنیم ؟
چگونه سهام و اوراق بهادار بخریم ؟
چگونه کلاهبرداری را تشخیص بدهیم ؟
چطور ذره ذره پول جمع کنیم ؟
چطور تصمیم بگیریم هنگام سرمایه گذاری به چه میزان می توان خطر کرد ؟
چطور در راس هرم مالی خود قرار بگیریم ؟
چگونه در خود انگیزه ی مالی ایجاد کنیم ؟
چگونه بدهی های خود را اداره کنیم ؟
چطور برای دانشگاه پس انداز کنیم ؟
چگونه برای بازماندگان مان برنامه ریزی کنیم ؟
بخش سوم : تجارت زندگی
چگونه به کار خود عشق بورزیم؟
چطور مشوق خود باشیم ؟
در جلسه ها چطور رفتار کنیم ؟
چطور دفتر کار خود را سازماندهی کنیم ؟
در محل کار چطور لباس بپوشیم ؟
چطور بین کار و تفریح تعادل ایجاد کنیم ؟
چطور میان کار و عشق تعادل ایجاد کنیم ؟
چطور در معاملات همه را تحت تأثیر قرار دهیم ؟
چطور میان پول و ازدواج تعادل برقرار کنیم ؟
چگونه ازدواج کنیم ؟
چطور بفهمیم شخصی صادق است یا نه ؟
متعلقات و دارایی ها
نقاط دیدینی جهان
چگونه وقتی هواپیمای شخصی ندارید ، مجلل سفر کنید
چه کنیم که در یک هتل مثل اعیان زاده ها با ما رفتار کنند ؟
چطور در یک رستوران بهترین خدمات را دریافت کنیم ؟
چطور مجتمع تفریحی خوبی پیدا کنیم ؟
آداب معاشرت

****

کتاب ترامپ

دونالد ترامپ در دوران جوانی

****

دونالد جان ترامپ (به انگلیسی: Donald John Trump) (متولد ۱۴ ژوئن ۱۹۴۶) بیزنس‎‌من، نویسنده، سیاستمدار و شخصیت تلویزیونی آمریکایی است. ترامپ از سال ۱۹۷۱ رئیس هیئت مدیره سازمان ترامپ که شرکت هلدینگ اصلی معاملات املاک و دیگر منافع کسب و کاری اوست، بوده است. ترامپ به طور غیررسمی نامزد حزب جمهوری خواه برای ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا است.

ترامپ در سال ۱۹۶۸ از مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا فارغ‌التحصیل شد. او که حین تحصیل در دانشگاه در شرکت پدرش کار می‌کرد از سال ۱۹۷۱ کنترل این کسب‌وکار خانوادگی را در دست گرفت و بعدتر آن را به «سازمان ترامپ» تغییر نام داد. ترامپ در مدت فعالیتش هتل‌ها، کازینوها، زمین‌های گلف، محله ریورساید ساوت منهتن و ساختمان‌های متعدد دیگری ساخته که بسیاری شان نام او را بر خود دارند از جمله تفریگاه‌های ترامپ (که هم اکنون در مالکیت کارل آیکان است). او نام ترامپ را برندی پرارزش و متمایز کرده، و لایسنس آن را به شرکت‌های متعددی که در آن‌ها سهمی ندارد یا سهم کمی دارد اعطا می‌کند. ترامپ در سال ۲۰۰۰ برای کسب نامزدی حزب ریفورم در انتخابات ریاست جمهوری رقابت کرد و در انتخابات مقدماتی این حزب در دو ایالت پیروز شد و سپس کنار کشید. ترامپ که از سوی مجله فوربز در زمره ۴۰۰ فرد ثروتمند جهان بوده، کسب‌وکارهایش و نیز سه ازدواجش دهه‌ها پوشش گستردهٔ رسانه‌ای را به خود جلب کرده است. او از ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۵ میزبان ریلتی شوی محبوب کارآموز در ان‌بی‌سی بوده است.

****

کیوساکی

رابرت کیوساکی

****

رابرت تورو کیوساکی (به انگلیسی: Robert Toru Kiyosaki) (زاده ۸ آوریل ۱۹۴۷) سرمایه‌گذار و نویسنده کتاب پدر پولدار پدر بی‌پول است. همچنین کتاب کسب ثروت به روش پدر پولدار نیز که در واقع، ادامه مباحث کتاب پدر پولدار پدر بی‌پول می‌باشد، از آثار اوست. رابرت کیوساکی یک اقتصاددان پیشرو و صاحب تئوری‌های نوآورانة اقتصادی در دنیاست. وی با نوشتن تفکرات ناب و دست اول اقتصادی در کتاب خود با نام پدر پولدار، پدر بی‌پول تمامی علاقه‌مندان به مباحث اقتصادی و مالی را مبهوت خود کرده است. میلیون‌ها نفر با پیروی از نظرات خلاقانة رابرت کیوساکی توانسته‌اند به موقعیت‌های مالی و اجتماعی خیره‌کننده‌ای در جهان دست یابند. از جمله ویژگی‌های بارز تفکرات و نظریات کیوساکی می‌توان به کاربردی بودن آنها و ارتباط فوق العادة این نظریات با زندگی واقعی افراد جامعه است. شاخص‌های متعدد رابرت کیوساکی و کتاب‌های پر فروش وی توانسته است تحسین بزرگانی چون آنتی رابینز و دونالد ترامپ را برانگیزد. رابرت تی. کیوساکی نویسندة کتاب پدرپولدار، پدربی‌پول، صاحب پرفروش‌ترین کتاب سال در طول شش‌سال اخیر شده است. همچنین او سرمایه‌گذار، مؤسس و مدرس مسائل مربوط به آموزش‌های امور مالی است که توانسته با ارائة روش‌ها و استراتژی‌های جدید مفاهیم جدیدی از دنیای تجارت را به همگان معرفی کند. در اغلب کتاب‌ها و سخنرانی‌های او دیده‌ایم که دربارة پول به عنوان تنها عامل «حفظ ارتباط» افراد دنیا با یکدیگر جملات و کلمات بسیار زیبا و جالبی بر زبان می‌آورد. او به خاطر فن بیان بسیار خوب و صریح، موفق به برگزاری کلاس‌های آموزشی و سخنرانی‌های متعدد در جای‌جای دنیا شده است و امروز همه او و پدرپولدارش را که بزرگ‌ترین راهنمای زندگی‌اش بوده است می‌شناسند. کتاب‌های رابرت به خاطر سلاست و روان بودن‌شان در عرض مدت کوتاهی به ۵۱ زبان زندة دنیا ترجمه شده‌اد و امروزه در ۱۰۹ کشور جهان در دسترس هستند. مهم‌ترین کتاب او به نام «پدرپولدار» به تعداد بیش‌از ۲۷ میلیون بار به چاپ رسیده و در همه جای دنیا به چشم می‌خورد. در سال ۲۰۰۵ رابرت به عنوان یکی از ۲۵ نویسندة برتر دنیا انتخاب شد و توانست سری جدید کتاب‌های خود را با علاقه و اشتیاق بیشتری بنویسد و در عرض مدت کوتاهی به چاپ برساند. او در سال ۲۰۰۶ موفق شد که دو کتاب خود به نام‌های «چرا می‌خواهیم شما هم ثروتمند شوید» و «دو مرد یک پیام» را نوشت. 

****

چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟ دو مرد؛ یک پیام,هر آنچه که می خواهید درباره ی موفقیت،املاک و زندگی بدانید,کتاب سرمایه، تجارت، پول، میلیونر,موفقیت در کسب وکار-انبوه سازان مسکن,کتابهای نسل نواندیش,کتابهای دونالد ترامپ در ایران,کتاب مشترک رابرت کیوساکی و دونالد ترامپ

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

مجموعه کتاب های دونالد ترامپ

مجموعه کتاب های دونالد ترامپ

ترجمه کتاب های کارآفرینی و فروش و بازاریابی دونالد ترامپ چهره جنجالی ایالات متحده آمریکا

- چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید

14 محصولات دیگر در همان شاخه: