فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

سه شنبه ها با موری

محصول جدید

داستان واقعی از واپسین روزهای زندگی یک استاد و تلاش برای رسیدن به کمال

جزییات بیشتر

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : میچ آلبوم
مترجم/ مترجمین : قهرمانلو ماندانا

مشخصات محصول

قطع کتاب : رقعی
زبان : فارسی
چاپ متن : تک رنگ
تعداد صفحات : 264
نوبت چاپ : هفدهم
سال چاپ : 1395
شابك : 9789643413132
جلد : شومیز
نوع کاغذ : تحریر

اطلاعات بیشتر

دیدار مجدد میچ آلبوم با استاد سابق دانشگاهی‌اش "موری شوارتز" موجب به تحریر درآمدن کتاب سه‌شنبه‌ها با موری شد که در زمره‌ی پرفروشترین کتابهای شرح حال محسوب می‌شود. پس از انتشار این کتاب مسیر زندگی آلبوم بیشتر به سمت نویسندگی متمایل شد و از دنیای ورزش و موسیقی فاصله گرفت. تمام کتابهای او شامل مضمون ماوراء‌الطبیعه و زندگی پس از مرگ می‌باشد.

موری مرگ را پذیرفته؛ او خواهد مرد اما در واپسین روزهای زندگی می‌خواهد به کمال برسد.

سه شنبه ها با موری تاریخ نگاری اعجاب انگیز لحظاتی است که این دو مرد با یکدیگر صرف کردند، و میچ از طریق این کتاب، هدیه ماندگار موری را با جهان سهیم شده است. سه شنبه ها با موری از تأثیر گذارترین و پرفروش ترین انتشارات نیویورک تایمز است که از اکتبر 1997 تاکنون همواره در صدر جدول پرفروشترین کتاب های سال قرار داشته است.اُپراه مینفری بر اساس این کتاب، فیلمی تلویزیونی تهیه کرد ، که از تلویزیون ایران نیز پخش شد. سه شنبه ها با موری در سی و چهار کشور و به سی زبان ترجمه شده و به چاپ رسیده است. این کتاب پرفروش ترین کتاب سال در کشور های ژاپن، استرالیا، برزیل، و انگلیس نیز بوده است.

برخی از جملات کتاب:

  • درسته، من مربی تو میشم و تو میتونی بازیکن من باشی. تو میتونی تمام قسمتهای دلپذیر زندگی رو که من واسه انجام دادنش پیر هستم رو بازی کنی.
  • وقتی مردن را می‌آموزی، زندگی کردن را یاد می‌گیری.
  • تنها راه معنی دادن به زندگی این است که خودت را وقف دوست داشتن دیگران بکنی.
  • مرگ زندگی را به پایان میرساند نه یک رابطه را.
  • تو موج نیستی بلکه قسمتی از دریا هستی.
  • اگر می‌خواهی برای آدم‌های طبقه بالا پز بدهی زحمت نکش. آن‌ها همیشه به نظر حقارت نگاهت می‌کنند. اگر هم می‌خواهی برای زیر دست‌هایت پز بدهی باز هم زحمت نکش چون فقط حسودی شان را تحریک می‌کنی. این نوع شخصیت کاذب تو را به جایی نمی‌رساند. فقط قلب باز است که به تو اجازه می‌دهد در چشم همه یک جور باشی
  • بعضی وقتها آدم نمی‌تواند به چشمهایش اعتماد کند. باید به احساساتش اعتماد کند. اگر می‌خواهی دیگران به تو اعتماد داشته باشند باید تو هم به آنها اعتماد داشته باشی. حتی در تاریکی مطلق. حتی وقتی داری می‌افتی.
  • بسیاری از چیزها کشف شده‌است بجز چگونه زیستن.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

سه شنبه ها با موری

سه شنبه ها با موری

داستان واقعی از واپسین روزهای زندگی یک استاد و تلاش برای رسیدن به کمال

30 محصولات دیگر در همان شاخه: