فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

دختری در قطار

محصول جدید

پرفروش‌ترين کتاب رمان در سال ٢٠١٥-این کتاب رکورد فروش هری پاتر را شکست!

جزییات بیشتر

تولید کننده
کتاب کوله پشتی

200,000 ریال

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : پائولا هاوکینز
مترجم/ مترجمین : علی قانع

مشخصات محصول

قطع کتاب : رقعی
زبان : فارسی
چاپ متن : تک رنگ
تعداد صفحات : 344
نوبت چاپ : اول
سال چاپ : 1395
ویراست : اول
شابك : ۹۷۸۶٠٠۸۲۱۱٠۵۱
جلد : شومیز
نوع کاغذ : تحریر

اطلاعات بیشتر

پائولا هاوکینز( - 1972)، نویسنده بریتانیایی است. رمان در آغاز انتشارش در صدر فهرست پرفروشترین کتاب‌های داستان نیویورک تایمز، به تاریخ اول فوریه سال۲۰۱۵، و سیزده هفتهٔ متوالی در صدر لیست به تاریخ ۲۶ مارس ۲۰۱۵ قرار داشت. بیشتر منتقدان کتاب را جلد دوم «دختر گم‌شده» (کتاب مشهور سال ۲۰۱۲) می‌دانند.

تا ماه مارس ۲۰۱۵ یک میلیون جلد و تا آوریل یک ونیم میلیون جلد از کتاب به فروش رفت.این کتاب در جدول کتاب‌های پرفروش دارای جلد گالینگور به مدت ۲۰ هفته شمارهٔ یک بود، طولانی‌ترین مدتی که یک کتاب تاکنون توانسته است شمارهٔ یک باشد. تا اوت ۲۰۱۵ فقط در آمریکا سه میلیون جلد از کتاب به فروش رفت.

شرکت دریم‌ورکس در سال ۲۰۱۴ حقوق انحصاری ساخت فیلم را بدست آورد.


«دختری در قطار» پرفروش‎ترین رمان سال 2015 است که تنها چند ماه پس از انتشار، رکورد فروش افسانه‎ای «هری پاتر» را شکست.
«دختری در قطار» نه‌تنها یک رمان پلیسی بلکه تریلری روان‌شناسانه است. ماجرای همیشگیِ عشق و شکست، این‌بار با همراهیِ افکاری سرگردان، به داستانی معمایی منجر شده است.
«دختری در قطار» با روایتی مدرن، سراغ موضوعی کلاسیک می‌رود تا این‌بار، وحشت و خون را از میان درد و رنج زنانه بیرون بکشد.
ریچل که زنی دائم‌الخمر است برای خودش ارزشی قائل نیست؛ از نظر او زنان فقط از دو وجه قابل‌توجه‌اند: وضعیت ظاهری‌ و نقش مادری‌شان. پس با این حساب، او که ظاهری معمولی دارد و نازاست، نمی‌تواند مورد‌ توجه مردی واقع شود. موهبتی که احتمالاً از نظر او، زن‌های دیگر قصه ـ آنا و مگان ـ از آن بهره‌مندند.
ریچل بیش از آن‌که در واقعیت زندگی کند، در خیال و بین آدم‌های خیالی‌ای که فقط خودش آن‌ها را می‌بیند سیر می‌کند؛ آن‌قدر ...

«هاوکینز» در این داستان توانسته به شیوه‌ای جذاب، خواننده را تا آخر داستان بکشاند، بدون اینکه از شیوه روایتی خطی استفاده کند. زمان‌ها و شخصیت‌ها پس و پیش می‌شوند و با شیوه‌ای روزنامه‌نگارانه ـ بیوگرافیک ثبت می‌شوند. لازم به توضیح است که «هاوکینز» پیش از رمان نوشتن، 15 سال به شغل روزنامه‌نگاری اشتغال داشت.     

در پشت جلد رمان «دختری در قطار» می‌خوانیم: «در جهان داستان‌های تریلر، چندان چیز قابل عرضه‌ای وجود نداشت تا سرو کله‌ی هاوکینز با دختری در قطار پیدا شد و نه تنها توانست به فروشی عالی دست یابد بلکه از مرز پرفروش‌ترین‌هایی چون هری‌پاتر نیز گذشت و همچنان در صدر داستان‌های مهیج باقی ماند.

به نظر می رسد زن‌ها بیش از همیشه در دنیای داستان وارد قلمروهای جاسوسی و پلیسی شده و درصدد نقش آفرینی در این عرصه اند. نام خانم پائولا هاوکینز – نویسنده این رمان - در سال 2015 بر سر زبان ها افتاد؛ جایی که با نوشتن رمانی مهیج و با روایت های مختلف داستانی، توانست هم مشتاقان آثار پلیسی و جنایی را اقناع کند و هم خوانندگانی که سوژه های خانوادگی و ازدواج محور را دنبال می کنند.


داستان روایتی مدرن و چند‌صدایی از ماجرای سه زن است که هر کس از زاویه‌ دید خودش آن‌ را برایمان تعریف می‌کند.  در واقع داستان توسط راوی اول شخص و از زاویه دید سه زن: راشل، آنا و مگان نقل می‌شود.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

دختری در قطار

دختری در قطار

پرفروش‌ترين کتاب رمان در سال ٢٠١٥-این کتاب رکورد فروش هری پاتر را شکست!

30 محصولات دیگر در همان شاخه: