فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

تمام آنچه که هرگز به تو نگفتم

محصول جدید

برترین کتاب رمان سال 2014 از سوی سایت آمازون و راس فهرست صد کتاب برتر سایت گودریدرز

جزییات بیشتر

تولید کننده
کتاب کوله پشتی

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : سلست ان جی(اینگ)
مترجم/ مترجمین : مرضیه خسروی

مشخصات محصول

قطع کتاب : رقعی
زبان : فارسی
چاپ متن : تک رنگ
تعداد صفحات : 287
نوبت چاپ : پنجم
سال چاپ : 1394
شمارگان : 1000
جلد : شومیز
نوع کاغذ : تحریر

اطلاعات بیشتر

برای نخستین بار در ایران اثری از سلست ان‌جی (اینگ) که نویسنده‌ای آمریکایی است، با عنوان «تمام آنچه هرگز به تو نگفتم»، راهی بازار کتاب شد. در این کتاب که یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های سال 2015 به انتخاب سایت آمازون بوده، داستان عشق‌ها و آرزوهایی است که ...

در سوم می 1977، لیدیا لی، فرزند خانواده‌ لی، گم می‌شود. بعد از چند روز جسدش را در حالی که در دریاچه‌ شهرغرق شده می‌یابند. والدین لیدیا، جیمز و مارلین، از مرگ دخترشان وحشت‌زده شده‌اند.

حین تحقیقاتی که پلیس انجام می‌دهد، هر دوی والدین حقایقی را در مورد فرزندشان می‌فهمند. از جمله اینکه بر خلاف چیزی که فکر می‌کردند، دخترشان در مدرسه فرد محبوبی نبوده، و در واقع بیش‌تر شخصیتی گوشه‌گیر و منزوی داشته، ضمن اینکه در درس‌ها هم چندان موفق نبوده است.

مرگ فرزند، جیمز و مارلین را برآن می‌دارد که بار دیگر زندگی‌شان را مرور کنند.

جیمز که فرزند مهاجران چینی بود، تمام زندگی‌اش را وقف این آرزو کرد که روزی استاد دانشگاه شود، تا اینکه در 1957 ...

"لیدیا مرده اما هنوز کسی نمی داند." داستان با این واقعیت ساده و در عین حال سهمگین آغاز می شود. وقتی پلیس از والدین و از خواهر و برادر دختر گمشده یک سری سوال می‌پرسد، (اینکه آیا او در مدرسه دختر محبوبی بود؟ آیا او افسرده بود؟ آیا تا به حال در مورد آسیب‌ زدن به خود صحبت کرده بود؟) و اعضای خانواده‌ متوجه می‌شوند که نمی‌توانند به این سوال‌ها جواب صادقانه بدهند، تازه معما آغاز می‌شود.

روایت دختر نوجوانی که در خانواده ای آمریکایی-چینی به دنیا آمده ، دختری که برای حفظ جمع خانوادگی و در کنار داشتن مادر سال ها فداکاری می کند اما در نهایت تاب تحمل زندگی در چنان خانواده ای را از دست می دهد،خانواده ای که به لحاظ تفاوت های فرهنگی در جامعه ی آمریکای دهه 60 و 70 خود را منزوی کرده اند و عملا نمی توانند با محیط اطراف شان ارتباط برقرار کنند. این کتاب که یکی از پرفروش ترین کتاب های سال ٢.١٤ بوده داستان عشق ها و آرزوهایی است که هرگز بر زبان آورده نمی شوند و تنها پس از مرگ است که بازماندگان آن را از میان یادگاری ها و خاطرات عزیزشان درمی یابند. تمام آنچه که هرگز به تو نگفتم در حقیقت بیانگر عدم درک خواسته ها و آرزوهایی است که موجب می شود اعضای خانواده از هم فاصله بگیرند.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

تمام آنچه که هرگز به تو نگفتم

تمام آنچه که هرگز به تو نگفتم

برترین کتاب رمان سال 2014 از سوی سایت آمازون و راس فهرست صد کتاب برتر سایت گودریدرز

30 محصولات دیگر در همان شاخه: