فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

رهبری

محصول جدید

درس‌هایی كه از زندگى و سالهاى حضورم در منچستر یونایتد آموختم-ترجمه از متن اصلی به انضمام جداول و نامه‌ها

جزییات بیشتر

تولید کننده
کتاب کوله پشتی

260,000 ریال

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : سر الکس فرگوسن، مایکل موریتز
مترجم/ مترجمین : حسین گازر

مشخصات محصول

قطع کتاب : رقعی
زبان : فارسی
چاپ متن : بخشی رنگی
تعداد صفحات : 430
سال چاپ : 1395
شابك : ۹۷۸۹۶۵۱۲۵۳۸۲۹
جلد : شومیز
نوع کاغذ : تحریر

اطلاعات بیشتر

انگیزه برای من ترکیبی از اشتیاق برای کار سخت، تحمل عاطفی، قدرت تمرکز بالا و تنفر از شکست است.
سر الکس فرگوسن در این کتاب به تفصیل به دستاوردهای خود در عرصه‌ی مدیریت و مربیگری پرداخته است؛ دستاوردهایی که دانستن و عملی کردن آنها نه فقط برای مربیان و دست‌اندرکاران تیم‌های ورزشی مفید و سودمند است، بلکه می‌تواند راهگشای هر کسی باشد که خواستار موفقیت و پیروزی است.

«من به این مسئله پی برده‌ام که انسان‌ها با نیروهای متفاوتی غیر از نگاه‌کردن، گوش‌دادن و مطالعه شکل می‌گیرند. همه‌ی ما قربانی تصادفی دی‌ان‌ای والدین خود هستیم. به شانس اعتقاد داریم و شرایط و نوع تحصیلات نیز اهمیت دارند. با این حال، همه دارای دو ابزار بسیار قدرتمند هستیم که کاملا تحت کنترل‌مان قرار دارند: چشم و گوش‌مان. نگاه کردن به دیگران، گوش دادن به توصیه‌های آنها و مطالعه در مورد مردم، سه مورد از بهترین کارهایی هستند که من تا به اینجای زندگی‌ام انجام داده‌ام.»

****

الکس فرگوسن

****

سر آلکس فرگوسن( -1941 )، بازیکن و مربی اسکاتلندی، 26 سال سرمربی تیم منچستر یونایتد بوده است.

فرگوسن که اکتبر 2013 کتاب «زندگینامه»اش را منتشر کرد و بسیار پرفروش شد، سپتامبر 2015 با کتاب «رهبری» بار دیگر به صدر اخبار کتاب‌های ورزشی آمده است.

«رهبری» از سوی فرگوسن و سر مایکل ماریتز نوشته شده و حاوی همه جنبه‌های مربیگری و مدیریتی 38 سال زندگی حرفه‌ای فرگوسن به عنوان مربی فوتبال است. ماریتز یکی از دوستان فرگوسن به‌شمار می‌آید.

ماریتز که ولزی تبار است و در ایالات متحده زندگی می‌کند، نویسنده و محقق به‌شمار می‌رود و پیش از این یکی از مدیران گوگل هم بوده است.

او هم به توصیف چالش‌های مربیگری‌اش درون زمین پرداخت و هم رویارویی‌اش با مدیران را زیر ذره بین برد.

فرگوسن در 2014 یک کلاس یک روزه هم در دانشگاه هاروارد - در بخش دروس تجارت دانشگاه - برگزار کرد. جایی که درباره چگونگی رهبری باشگاه و تیم وارد جزئیات مدیریتی و روانشناسانه شد.

او آن روز در بخش کلیدی سخنانش گفت: «... اولین چیزی که 99 درصد مربیان در بدو ورود به باشگاه بدان فکر می‌کنند کسب پیروزی است چرا که به بقا می‌اندیشند. به همین دلیل به سوی بازیکنان با تجربه می‌روند که معمولا پیش‌تر با آن‌ها کار کرده‌اند. ولی فکر می‌کنم مهم‌ترین نکته، ساختار باشگاه به‌شمار می‌رود و نه تیم. شما باید پایه استواری برای ساختن در اختیار داشته باشید و بدون آن ستون هر آن چه انجام دهید برباد خواهد رفت».

مقامات دانشگاه هاروارد اعتقاد داشتند تجربیات فرگوسن در فوتبال ورای پیروزی‌های کسب شده از سوی او است و دستاوردهای مدیریتی گرانبهایی دارد.

حال، عنوان کتاب جدید فرگوسن یعنی «رهبری» نشان می‌دهد این بار به‌طور مستقیم به مقوله رهبری خرد و کلان پرداخته و دستاوردهای دوران مربیگری‌اش را به کلی ورای زمین فوتبال برده است.

این کتاب ماجرای زندگی مردی است که توانسته از دل سختی‌ها، افتخار بیرون بکشد.

این کتاب فقط درباره‎ فوتبال نیست؛ درباره‌ مدیریت زندگی و کار است.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

رهبری

رهبری

درس‌هایی كه از زندگى و سالهاى حضورم در منچستر یونایتد آموختم-ترجمه از متن اصلی به انضمام جداول و نامه‌ها

19 محصولات دیگر در همان شاخه: