خرید کتاب, فروش کتاب, فروش آنلاین, کتاب دانشگاهی, فروشگاه کتاب, چاپ کتاب, تبدیل پایان نامه به کتاب, ارسال کتاب, بانک کتاب, فروش پستی کتاب, پیک کتاب, فروش نرم افزار, چاپ تیراژ کم, فروشگاه اینترنتی کتاب ایران

سایه باد

محصول جدید

كتاب سایه باد از بیش از یك سال در اسپانیا پرفروش‌ترین كتاب بود و پس از ترجمه به سایر زبان‌ها، به كتابی پرفروش در جهان تبدیل شد.

جزییات بیشتر

تولید کننده
نشر ققنوس

350,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

نویسنده/ نویسندگان :كارلوس روئيس سافون
مترجم/ مترجمین :سهیل سمی
تعداد صفحات :600
سال چاپ :1395
شمارگان :اول
زبان :فارسی
قطع کتاب :رقعی
جلد :شومیز
نوع کاغذ :تحریر
چاپ متن :تک رنگ
شابك :9789645801906

اطلاعات بیشتر

داستان این رمان در شهر بارسلون اسپانیا اتفاق می‌افتد. نویسنده در این باره نیز می‌گوید: «بارسلون یك دلربایی، راز و حالت رمانتیك در داستان ایجاد می‌كند. چیزهای زیادی این مكان، خیابان‌ها، تاریخ و مردمش را بی‌همتا می‌كند. گذشته از این، آنجا زادگاه من است: جایی كه من آن را مثل كف دستم می‌شناسم. می‌خواستم از این پس‌زمینة خارق‌العاده، به عنوان یك عنصر اساسی استفاده كنم، خیلی شبیه كارهایی كه رمان‌نویس‌های بزرگ قرن نوزدهم، همچون لندنی كه دیكنز خلق كرده است یا پاریسی كه ویكتور هوگو و بالزاك و غیره خلق كرده‌اند. وقتی رمان سایه باد نوشته شد استقبال گسترده جهانی از آن نظر بسیاری از منتقدان را به این موضوع جلب كرد و همة این‌ها به داستان مهیج آن باز می‌گردد. به شخصیت‌ها، خوشایند بودن زبان و تصویرسازی و تجربه‌ای كه از خواندن آن حاصل می‌شود:

 این رمان یکی از آثار پرفروش دنیا محسوب می شود ، شاهکار ادبی یکی ازمشهورترین رمان‌نویسان اسپانیایی است. ملغمه ای است از روایت با گوشه نظری به سبک واقع گرایی جادویی و تعلیق خاص آثار پلیسی. این رمان به حتم برای خوانندگانی که به روایت های سرراست تر علاقه دارند جذاب خواهد بود. 

كمی پس از جنگ داخلی، شیوع ناگهانی وبا مادرم را با خود برده بود. در چهارمین سالروز تولدم او را در مونخوییك دفن كردیم. تنها چیزی كه از آن واقعه در یادم مانده، این است كه سر تا سر آن روز و شب باران بارید، و اینكه وقتی از پدرم پرسیدم آیا آسمان گریه می‌كند، نتوانست بر خودش مسلط شود و جوابم را بدهد. 6 سال بعد جای خالی مادرم هنوز در اطرافمان احساس می‌شد. فریاد سكوتی كركننده كه هنوز یاد نگرفته بودم چطور با كلمات خاموشش كنم..

«هنوز روزی را كه پدرم برای نخستین بار مرا به گورستان كتاب‌های فراموش شده برد به یاد دارم. اوایل تابستان 1945 بود... ما در خیابان‌های مدفون زیر آسمان خاكستری بارسلونا راه می‌رفتیم. پدرم هشدار داد كه در مورد چیزی كه امروز می‌بینی، نباید به احدی حرفی بزنی، حتی به دوستت... هیچكس.»

نقد و نظرات

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : كارلوس روئيس سافون
مترجم/ مترجمین : سهیل سمی

مشخصات فنی

قطع کتاب : رقعی
جلد : شومیز
نوع کاغذ : تحریر

Other Features

تعداد صفحات : 600
سال چاپ : 1395
شمارگان : اول
زبان : فارسی
چاپ متن : تک رنگ
شابك : 9789645801906

نوشتن نقد و نظر

سایه باد

سایه باد

كتاب سایه باد از بیش از یك سال در اسپانیا پرفروش‌ترین كتاب بود و پس از ترجمه به سایر زبان‌ها، به كتابی پرفروش در جهان تبدیل شد.

30 محصولات دیگر در همان شاخه: