فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

پرواز شبانه و نامه به یک گروگان

محصول جدید

براساس تجربهٔ آنتوان دو سنت‌اگزوپری به‌عنوان یک خلبان پُست هوایی و مدیر شرکت ایروپستا ارجنتینا است.

جزییات بیشتر

تولید کننده
مجید

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : آنتوان دو سنت اگزوپری
مترجم/ مترجمین : پرویز شهدی

مشخصات محصول

قطع کتاب : رقعی
زبان : فارسی
چاپ متن : تک رنگ
تعداد صفحات : 160
شابك : 978-964-453-096-8
جلد : شومیز
نوع کاغذ : تحریر

اطلاعات بیشتر

به نقل از هایپرکلابز :آنتوان دوسنت اگزوپری، از بیست و یک سالگی به خدمت نیروی هوایی فرانسه درآمد. نخستین داستانش را به سال ۱۹۲۵ در یک مجله فرانسوی چاپ کرد و از انجا که در سال ۱۹۲۹ مدیر پست هوایی آرژانتین بود، رمان پرواز شبانه را نوشت و با مقدمه‌ای از اندره ژید آن را در سال ۱۹۳۱ در پاریس منتشر کرد.

با مقدمه آندره ژید: شخصیت اول «پرواز شبانه» نه تنها انسان بودنش را از دست نمیدهد، بلکه فراتر از آن، به مرحلۀ ابرانسان میرسد. گمان میکنم آنچه در این روایت تاثرانگیز بیشتر از همه مرا به خود جلب میکند، اصالت آن است. با ضعفها، بی قیدیها و انحطاط آدمها کاملا آشنا هستیم، وانگهی ادبیات امروزیمان هم در فاش کردن این نقطه ضعفها مهارت زیادی از خو.د نشان میدهد، اما آنچه بیشتر از هر چیزی نیاز داریم نشانمان دهند، گاهی فراتر نهادن و پیشی گرفتن از خود است که با نیروی اراده ای استوار به دست می آید.

بی‌شک این کتاب یکی از برترین رمان‌های جهان است.داستان کتاب مربوط به زمانی است که از پرواز شبانه برای تسریع ارسال بسته‌های پستی در رقابت پست هوایی با راه‌آهم و کشتی استفاده شد. زمانی که پرواز شبانه، یکی از مشاغل به شدت پرخطر به حساب می‌آمد.اگزوپری در این کتاب، کوشش انسانی در انجام وظیفه را خیلی خوب نشان داده است.

شبی فابیان، خلبان پُست هوایی، در حین پرواز در طوفان گم می‌شود. مدیر وی، ریویر، کم‌کم با وضعیت روبه‌رو می‌شود. او هم باید به همسر فابیان خبر گم‌شدن وی را بدهد و از طرف دیگر باید به ادارهٔ شرکت پُست هوایی ادامه دهد و جان خلبان‌های دیگر را به خطر بیندازد...

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

پرواز شبانه و نامه به یک گروگان

پرواز شبانه و نامه به یک گروگان

براساس تجربهٔ آنتوان دو سنت‌اگزوپری به‌عنوان یک خلبان پُست هوایی و مدیر شرکت ایروپستا ارجنتینا است.

11 محصولات دیگر در همان شاخه: