فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

ایلیاد و اودیسه هومر (دو جلدی)

محصول جدید

مجموعه دو جلدی افسانه ایلیاد و اودیسه هومر با ترجمه سعید نفیسی

جزییات بیشتر

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : هومر
مترجم/ مترجمین : سعید نفیسی

مشخصات محصول

زبان : فارسی
چاپ متن : تک رنگ
تعداد صفحات : 800 / دو جلدی
نوع کاغذ : تحریر

اطلاعات بیشتر

هومر از شاعران مهروف دوران یونان باستان است. مهمتریم کتاب های او ایلیاد و ادیسه هستند که در آنها به وقایع به صورتی داستانی و خیالی نگاشته شده است.
اُدیسه یکی از دو کتاب کهن اشعار حماسی یونان اثر هومر است. این کتاب همچون سلف خود ایلیاد، به صورت مجموعه‌ای از سرودها گردآوری شده اما شیوهٔ نقل آن با ایلیاد تفاوت دارد.
ادیسه سرگذشت بازگشت یکی از سران جنگ تروا (ادیسیوس یا الیس) فرمانروای ایساکا است. در این سفر که...

ایلیاد اثری حماسی از هومر شاعر نابینای یونانی که در آن از جنگ تروا که بخاطر دزدیدن هلن زن زیباروی پادشاه به دست پاریس اتفاق افتاد. در این داستان در رابطه با خدایان بسیار توضیح داده شده‌است.
داستان اثر مربوط است به ربوده شدن هلن زن زیباروی منلاس یکی از چند فرمانروای یونان توسط پاریس پسر پریام شاه ایلیون (تروا). خواستگاران هلن با هم پیمان بسته بودند که چنانچه گزندی به هلن رسید شوی او را در مکافات مجرم یاری دهند. از این رو سپاهی بزرگ به فرماندهی آگاممنون و با حضور پهلوانانی چون آشیل اولیس آژاکس و... به سوی شهر تروا روانه گردید تا هلن را از پاریس بازپس گیرند. سپاهیان یونان مدتی مدید تروا را محاصره کردند ولیکن با ....

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

ایلیاد و اودیسه هومر (دو جلدی)

ایلیاد و اودیسه هومر (دو جلدی)

مجموعه دو جلدی افسانه ایلیاد و اودیسه هومر با ترجمه سعید نفیسی

30 محصولات دیگر در همان شاخه: