فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

اتکینسون و هیلگارد

محصول جدید

روانشناسی عمومی - بهترین اطلاعات در روانشناسی قدیم و جدید در این کتاب ارائه شده است

جزییات بیشتر

تولید کننده
ابن سینا

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : سوزان نولن هوكسما - باربارا ال فردريكسون - جفري ار. لافتوس - كريستل لوتز
مترجم/ مترجمین : دکتر پورافکاری

مشخصات محصول

قطع کتاب : رحلی
زبان : فارسی
چاپ متن : تمام رنگی
تعداد صفحات : 724
سال چاپ : 1395
ویراست : شانزدهم
شابك : 9786007939222
جلد : شومیز
نوع کاغذ : تحریر

اطلاعات بیشتر

ویراست حاضر در عین حال که با پرداختن برای پوشش پژوهش های کلاسیک شاخص کوشیده غنا و اعتبار چاپ اول آن را که در سال 1953 توسط اتکینسون - هیلگارد تدوین شد از دست ندهد، تازه ترین پژوهش های معاصر را هم نادیده نگرفته است . آگاهی از مطالعات کلاسیک که اساس روانشناسی را تشکیل می دهند برای دانشجویان اهمیت اساسی دارد و در عین حال کارهای جدیدی که در زمینه مغز و رفتار، کاربرد خلاقانه پژوهش های بنیادی در زمینه حس و درک ،هوش، ژنتیک و نظریه های تکاملی شخصیت و دیدگاههای روانشناختی اجتماعی در فرهنگ ، در ویراست شانزدهم مورد بحث قرار گرفته اند.
در واقع بهترین اطلاعات در روانشناسی قدیم و جدید در این ویراست ارائه شده است. بیش از 350 مرجع نسبت به ویراست قبلی در این جلد گنجانده شده است. ترکیبی از پژوهش های بسیار جدید و پوشش وسیعی از مطالعات مرتبط با آنها در هر زمینه در این ویراست آمده است.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

اتکینسون و هیلگارد

اتکینسون و هیلگارد

روانشناسی عمومی - بهترین اطلاعات در روانشناسی قدیم و جدید در این کتاب ارائه شده است

30 محصولات دیگر در همان شاخه: