فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

پر

محصول جدید

این رمان عاشقانه معروف نویسنده انگلیسی ماتیسن از کتب پرفروش ایران است

جزییات بیشتر

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : شارلوت مری ماتسن
مترجم/ مترجمین : امیر هوشنگ آذر

مشخصات محصول

قطع کتاب : رقعی
زبان : فارسی
چاپ متن : تک رنگ
تعداد صفحات : 240
شابك : 9789643460402
جلد : شومیز
نوع کاغذ : تحریر

اطلاعات بیشتر

زندگی قمار است، ماجراست، انسان یا می‏برد یا می‏بازد، زندگی مثل معرکه‏ایست که پایان ندارد وقتی صدای یک نفر کم‏ کم ضعیف و خاموش شد، صدایی جوان‏تر و نیرومندتر رشته‏ ی بقیه‏ ی داستان را می‏گیرد و ادامه می‏دهد.

ر نخستین و شاید هم معروفترین کتابیست که از س.م.ماتیسن، نویسنده ی انگلیسی به فارسی ترجمه گردیده است. کتاب پر به واسطه ی داستان جذاب و لطیف و قلم سحر انگیز نویسنده اش خیلی زود جای خود را در محافل کتاب خوان کشور ما باز کرد.
یکی از شبهای سرد بهاری تازه چراغ را روشن کرده و مشغول زیر و رو کردن آتش بخاری بودم که خدمتکارم داخل شد و گفت:
یکی از دوستانتان می خواهد شما را ملاقات کند.من هرگز او را در اینجا ندیده ام و اسمش را هم به من نگفت.فقط ادعا می کند که شما را به خوبی می شناسد و دوست دیرینتان است.
حس کنجکاویم برانگیخته شده بود،گفتم:به اینجا راهنمائیش کن.
اندکی بعد دوست دیرین و همشاگردی قدیمی ام روجر دالتون در برابرم ایستاده بود.من و روجر تحصیلاتمان را با هم تمام کرده و به اتفاق پا به صحنه ی اجتماع گذاشته بودیم.او در شرکت بیمه ی شهر بریستول مشغول کار شده و من نویسندگی را پیشه ی خود ساختم.از آنجائیکه در امور اختلاف سلیقه داشتیم کمتر با یکدیگر آمد و شد می کردیم.روجر در کودکی صدای خوبی داشت و در دسته ی کر کلیسا آواز می خواند اما در سن بلوغ صدایش کاملا" پس رفته بود.در عوض با ویلون و پیانو و ارگ هر آهنگی را می نواخت.دو برادر داشت که هر دو دست به تجارت زده و برای خود دم و دستگاه مفصلی درست کرده بودند.
روجر چند سال بعد با دختری به نام اورا ازدواج کرد و بزودی از وی دارای فرزندی موسوم به گریس گردید.زندگی بی سر و صدا و سعادتمندانه ای داشتند و یا ظاهرا" چنین بود.تمام اطرافیانش او را مرد کاملا" خوشبختی می دانستند تا اینکه در چهل سالگی...

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

پر

پر

این رمان عاشقانه معروف نویسنده انگلیسی ماتیسن از کتب پرفروش ایران است

30 محصولات دیگر در همان شاخه: