فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

مزیت رقابتی ملل - دو جلدی

محصول جدید

دوره دو جلدی کتاب معروف مایکل ای . پورتر

جزییات بیشتر

تولید کننده
رسا

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : مایکل ای . پورتر
مترجم/ مترجمین : جهانگیر مجیدی

مشخصات محصول

قطع کتاب : وزیری
زبان : فارسی
تعداد صفحات : 1112 - دو جلدی
نوبت چاپ : اول
سال چاپ : 1394
شابك : 9789643179083
جلد : شومیز
نوع کاغذ : تحریر

اطلاعات بیشتر

****

دانلود فهرست کتاب مزیت رقابتی ملل

****

کتاب حاضر همانگونه که از نام آن پیدا است مزیت رقابتی ملل را به عنوان موضوع بررسی خود دارد. وجه نامگذاری کتاب برای آنان که با ادبیات اقتصادی آشنایی دارند، (( منشاء ثروت ملل )) آدام اسمیت را به ذهن متبادر می سازد.
این کتاب هم از جهت روش تحلیل و بررسی و هم از نحوه نگاه به مقوله توسعه صنعتی و رقابت پذیری کشورها بی بدیل است و همکاری تعداد قابل توجهی از بهترین محققین از ده کشور جهان بر غنای آن افزوده است.
در این کتاب صنعت به عنوان واحد اصلی تجزیه و تحلیل مزیت ملی مورد توجه است، اما تاکید زیاد بر این واقعیت می شود که کشورها در خوشه هایی از صنایع موفق می شوند که از طریق ارتباطات عمودی و افقی باهم مرتبطند، نه در صنایع مجزا و تک افتاده. اقتصاد کشورها در برگیرنده ترکیبی از خوشه ها است که شکل بندی مزیت و منابع آن یا فقدان مزیت رقابتی و در پی آن اقدام در جهت خلق عامل در کنار دیگر عوامل، وضعیت رقابتی اقتصاد یک کشور را رقم می زند.
منطق حاکم بر تحلیل مزیت رقابتی ملل ، مبتنی بر این واقعیت است که کشوری که در یک صنعت موفق است که شرکت های آن در صنعت مورد مطالعه در سطح جهان دارای مزیت رقابتی باشند.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

مزیت رقابتی ملل - دو جلدی

مزیت رقابتی ملل - دو جلدی

دوره دو جلدی کتاب معروف مایکل ای . پورتر

29 محصولات دیگر در همان شاخه: