خرید کتاب, فروش کتاب, فروش آنلاین, کتاب دانشگاهی, فروشگاه کتاب, چاپ کتاب, تبدیل پایان نامه به کتاب, ارسال کتاب, بانک کتاب, فروش پستی کتاب, پیک کتاب, فروش نرم افزار, چاپ تیراژ کم, فروشگاه اینترنتی کتاب ایران

گمرک و رسانه

محصول جدید

رسانه ‏ها تا چه حد در اثربخش کردن فعالیت‏های گمرک جمهوری اسلامی ایران و تحقق اهداف و وظایف آن تاثیرگذارند.

جزییات بیشتر

تولید کننده
سخنکده

150,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : علی محمد جهانی، دکتر علی اکبر رضایی

مشخصات محصول

قطع کتاب : وزیری
زبان : فارسی
چاپ متن : تک رنگ
تعداد صفحات : 150
نوبت چاپ : اول
سال چاپ : 1394
شابك : 9786007742365
جلد : شومیز
نوع کاغذ : تحریر

اطلاعات بیشتر

در عصر حاضر، مدیریت بر سازمان‏ها به شرایط محیطی بیرونی و درونی آنها بستگی دارد و تغییر و تحولات محیطی باید مورد توجه قرار گیرد (زمردیان، 1373). مفهوم این تغییر و تحولات سریع آن است كه سازمان‏ها دیگر نمی‏توانند با تكیه بر روش‏های پیشین، اهداف خود را محقق سازند و به رسالت خود عمل كنند. تغییرات پرشتاب، پیچیدگی فزاینده، رقابت روزافزون و... باعث شده ‏اند تا حیات سازمان‏ها هرچه بیشتر در معرض خطر قرار گیرد و یافتن راه چاره به‏عنوان دغدغه فكری مدیران سازمان‏ها مطرح شود (جدی، زنجانی، 1380). قرن جدید به دنبال راهبردهایی سازمانی است كه به‏ شدت بر نوآوری تمركز دارند. نوآوری مداوم (براساس محصولات، فرآیندها، ساختارها و امور روزمرة اداری) و توانایی رقابت مؤثر در بازارهای بین‏ المللی از جمله مهارت‏هایی هستند كه انتظار می‏رود به‏طور فزاینده‏ای بر عملكرد سازمان‏ها در اقتصاد جهانی قرن بیست و یكم تأثیر بگذارند (كوراتكو و هاجتس ، 2001).
بی‏ شک رسانه‏ ها یکی از ابزارهای کارآمد در اثربخش کردن فعالیت نهادها و سازمان‏های گوناگون هستند و گمرک جمهوری اسلامی ایران نیز به‏عنوان یکی از این نهادها از این قاعده مستثنی نیست.
تحول در فناوری اطلاعات و توسعة روزافزون کمی و کیفی رسانه ‏ها نیز از طرفی بر تأثیر آنها در تصمیم‏سازی‏ ها و تصمیم‏گیری‏ ها در عرصه‏ های مدیریتی افزوده است و از سوی دیگر افکار عمومی جامعه را به‏ شدت تحت تأثیر خود قرار داده به‏ گونه ‏ای که امروزه رسانه‏ ها در صدر ابزارهای دریافت اطلاعات محسوب می‏شوند.
بنابراین مدیریت در هر سازمانی، توجه به این مجموعه عوامل تأثیرگذار را در راستای تأمین منافع و اهداف سازمان خود می‏داند و کوشش‏های بسیاری را برای گسترش تعامل و ارتباط خود با رسانه‏ ها به منظور تبیین و انعکاس دیدگاه‏های سازمان متبوع خود انجام می‏دهد.
در همین حال، نگارش کتب و رسالات متعدد موجب شناخت انواع دیدگاه‏ها و نگرش‏های علمی در این خصوص شده است. متخصصین علم مدیریت نیز در این سیر تکاملی و به منظور شناخت هرچه بیشتر نحوه تأثیرگذاری رسانه‏ ها در عرصه ‏های فعالیت خود، مطالعات گسترده ‏ای داشته‏ اند که برآیند آن شکل‏ گیری و اهمیت یافتن نقش انواع رسانه ‏ها در مدیریت و به‏ ویژه مدیریت فرهنگی شده است.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

رسانه و گمرک،کتاب نقش رسانه‌ها بر گمرک ایران,راهبردهای رسانه‌ای در افزایش قدرت گمرک ایران,کتاب گمرک و رسانه دکتر علی اکبر رضایی,کتاب گمرک و رسانه علی محمد جهانی,انواع دیدگاههای رسانه ای در گمرک,بانک کتاب,فروش کتب علوم ارتباطات و علوم رسانه‌ای,کتب مدیریت اقتصادی,آسان کتاب,بانک کتاب,ارسال پستی کتاب,خرید آنلاین کتب دانشگاهی مدیریت,بن تخفیف کتاب دانشگاهی

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

گمرک و رسانه

گمرک و رسانه

رسانه ‏ها تا چه حد در اثربخش کردن فعالیت‏های گمرک جمهوری اسلامی ایران و تحقق اهداف و وظایف آن تاثیرگذارند.

8 محصولات دیگر در همان شاخه: