فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

گمرک و رسانه

محصول جدید

رسانه ‏ها تا چه حد در اثربخش کردن فعالیت‏های گمرک جمهوری اسلامی ایران و تحقق اهداف و وظایف آن تاثیرگذارند.

جزییات بیشتر

تولید کننده
سخنکده

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : علی محمد جهانی، دکتر علی اکبر رضایی

مشخصات محصول

قطع کتاب : وزیری
زبان : فارسی
چاپ متن : تک رنگ
تعداد صفحات : 150
نوبت چاپ : اول
سال چاپ : 1394
شابك : 9786007742365
جلد : شومیز
نوع کاغذ : تحریر

اطلاعات بیشتر

در عصر حاضر، مدیریت بر سازمان‏ها به شرایط محیطی بیرونی و درونی آنها بستگی دارد و تغییر و تحولات محیطی باید مورد توجه قرار گیرد (زمردیان، 1373). مفهوم این تغییر و تحولات سریع آن است كه سازمان‏ها دیگر نمی‏توانند با تكیه بر روش‏های پیشین، اهداف خود را محقق سازند و به رسالت خود عمل كنند. تغییرات پرشتاب، پیچیدگی فزاینده، رقابت روزافزون و... باعث شده ‏اند تا حیات سازمان‏ها هرچه بیشتر در معرض خطر قرار گیرد و یافتن راه چاره به‏عنوان دغدغه فكری مدیران سازمان‏ها مطرح شود (جدی، زنجانی، 1380). قرن جدید به دنبال راهبردهایی سازمانی است كه به‏ شدت بر نوآوری تمركز دارند. نوآوری مداوم (براساس محصولات، فرآیندها، ساختارها و امور روزمرة اداری) و توانایی رقابت مؤثر در بازارهای بین‏ المللی از جمله مهارت‏هایی هستند كه انتظار می‏رود به‏طور فزاینده‏ای بر عملكرد سازمان‏ها در اقتصاد جهانی قرن بیست و یكم تأثیر بگذارند (كوراتكو و هاجتس ، 2001).
بی‏ شک رسانه‏ ها یکی از ابزارهای کارآمد در اثربخش کردن فعالیت نهادها و سازمان‏های گوناگون هستند و گمرک جمهوری اسلامی ایران نیز به‏عنوان یکی از این نهادها از این قاعده مستثنی نیست.
تحول در فناوری اطلاعات و توسعة روزافزون کمی و کیفی رسانه ‏ها نیز از طرفی بر تأثیر آنها در تصمیم‏سازی‏ ها و تصمیم‏گیری‏ ها در عرصه‏ های مدیریتی افزوده است و از سوی دیگر افکار عمومی جامعه را به‏ شدت تحت تأثیر خود قرار داده به‏ گونه ‏ای که امروزه رسانه‏ ها در صدر ابزارهای دریافت اطلاعات محسوب می‏شوند.
بنابراین مدیریت در هر سازمانی، توجه به این مجموعه عوامل تأثیرگذار را در راستای تأمین منافع و اهداف سازمان خود می‏داند و کوشش‏های بسیاری را برای گسترش تعامل و ارتباط خود با رسانه‏ ها به منظور تبیین و انعکاس دیدگاه‏های سازمان متبوع خود انجام می‏دهد.
در همین حال، نگارش کتب و رسالات متعدد موجب شناخت انواع دیدگاه‏ها و نگرش‏های علمی در این خصوص شده است. متخصصین علم مدیریت نیز در این سیر تکاملی و به منظور شناخت هرچه بیشتر نحوه تأثیرگذاری رسانه‏ ها در عرصه ‏های فعالیت خود، مطالعات گسترده ‏ای داشته‏ اند که برآیند آن شکل‏ گیری و اهمیت یافتن نقش انواع رسانه ‏ها در مدیریت و به‏ ویژه مدیریت فرهنگی شده است.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

رسانه و گمرک،کتاب نقش رسانه‌ها بر گمرک ایران,راهبردهای رسانه‌ای در افزایش قدرت گمرک ایران,کتاب گمرک و رسانه دکتر علی اکبر رضایی,کتاب گمرک و رسانه علی محمد جهانی,انواع دیدگاههای رسانه ای در گمرک,بانک کتاب,فروش کتب علوم ارتباطات و علوم رسانه‌ای,کتب مدیریت اقتصادی,آسان کتاب,بانک کتاب,ارسال پستی کتاب,خرید آنلاین کتب دانشگاهی مدیریت,بن تخفیف کتاب دانشگاهی

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

گمرک و رسانه

گمرک و رسانه

رسانه ‏ها تا چه حد در اثربخش کردن فعالیت‏های گمرک جمهوری اسلامی ایران و تحقق اهداف و وظایف آن تاثیرگذارند.

8 محصولات دیگر در همان شاخه: