فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

ویندوز 10

محصول جدید

قدم به قدم به همراه تصویر با قابلیت‌های ویندوز 10

جزییات بیشتر

تولید کننده
سخنکده

150,000 ریال

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : عادل پورشمسی

مشخصات محصول

قطع کتاب : رقعی
زبان : فارسی
چاپ متن : تک رنگ
ویراست : اول
شابك : 9786007742358
جلد : شومیز
نوع کاغذ : تحریر

اطلاعات بیشتر

ضرورت حرکت پر شتاب کشور در مسیر توسعه همه‌جانبه و ارتقاء شاخص‌های علمی و پژوهشی جامعه باعث گردیده در سال‌های اخیر گرایش رو به رشدی در حوزه فعالیت‌های علمی کشور ایجاد شود. فناوری اطلاعات، تحلیل سیستم­ها، برنامه‌ریزی و مدیریت پروژه و برخی دیگر از زمینه های فنی- مهندسی از جمله این حوزه ها هستند که با وجود رواج نسبی در ادبیات فرهیختگان و دانشگاهیان، هنوز تا رسیدن به وضعیت مطلوب که برطرف کننده نیاز واقعی کشور باشد، فاصله زیادی دارند.

موسسه و مرکز فرهنگی دیجیتال فرهیختگان آینده ساز لارستان که مجموعه‌ای متشکل از دانش آموختگان جوان دانشگاه­های معتبر کشور است، با درک این نیاز حرکت جدیدی را در زمینه­های فوق آغاز نموده و امیدوار است با کسب تجربیات سودمند در این عرصه‌ها و مستند کردن آن ها بتواند گامی هر چند کوچک در مسیر رساندن کشور به جایگاه شایسته علمی بردارد.

کتاب پیش رو که به همت واحد فن آوری اطلاعات موسسه و در ادامه فعالیت­های مربوط به حوزه نشر به رشته تحریر درآمده، با نگاهی همه جانبه به آخرین نسخه از سیستم عامل ویندوز 10 شرکت مایکروسافت، کوشیده به نیازهای متداول کاربران در حوزه نرم­افزاری این سیستم عامل پاسخ دهد و از این رهگذر به حوزه های تخصصی­تر مرتبط با فناوری اطلاعات گام بگذارد. 

همگام با توسعه جهانی فن آوری اطلاعات و استفاده روزافزون از کامپیوتر یا رایانه، در کشور ما هم هر روز به تعداد افرادی که به جمع کاربران رایانه می پیوندند، اضافه می شود. بسیاری از افراد جامعه برای برآورده کردن نیازهای شغلی یا تحصیلی خود اقدام به خرید رایانه و فراگیری مهارت­های مرتبط با آن می کنند و دسته ای دیگر، آن را به عنوان وسیله ای ضروری برای زندگی در کنار سایر وسایل الکترونیکی تلقی می­نمایند.

در هر صورت با افزایش اقبال عمومی به استفاده از رایانه، نیاز به تدوین مراجع آموزشی متناسب با نیازهای کاربران ایرانی بیش از پیش احساس می شود. از این رو نوع استفاده­هایی که کاربران ایرانی از رایانه و نرم افزارهای آن به عمل می آورند با سایر کشورها قابل مقایسه نیست.

مبحث دیگر این است که بسیاری از کاربران رایانه که نیازمند یادگیری می‌باشند، از مهارت­های پایه در کار با سخت افزار و نرم افزارهای مرتبط دچار مشکل هستند، چرا که شرکت­های توسعه دهنده با سرعت عجیبی نرم افزارهای خود را در نسخه­های جدید منتشر می کنند.

همان‌طور که سخت‌افزارهای رایانه‌ها هر روز بهبود پیدا می‌کنند، نرم‌افزارها نیز در این زمینه استثنا ندارند و یکی از این نرم‌افزارها نیز طبیعتا سیستم‌عامل و البته ویندوز 10 است. سیستم‌عاملی که امروز با اقبال بسیار زیادی روبه رو شده است. باید گفت که برای بسیاری از کاربرانی که به ناگاه سیستم‌عامل خود را از ویندوز 7 یا 8 به ویندوز 10 به روز کرده‌اند؛ شاید دانستن مواردی که باعث شود بتوانند سرعت رایانه خود را بالاتر ببرند، خوشحال کننده باشد.

موارد راهنمای بسیاری که در کتاب آمده است به شما کمک می‌کند، سرعت رایانه­ای که ویندوز 10 روی آنها نصب است را بالا ببرید. همچنین در این کتاب سعی شده است، اشاره­ای مستقیم به تغییرات ویندوز 10 و نحوه استفاده از آنها، با بهره گیری از تصاویر متعدد شرح داده شود.

فهرست

 پیشگفتار

مقدمه نویسنده

نصب ویندوز ۱۰و برخی از ویژگی‌های آن

منوی شروع، نوار وظیفه و فروشگاه ویندوز

نمایش وظایف، اعلان‌ها و تنظیمات حریم خصوصی

حساب‌های کاربری

مدیریت تنظیمات سیستم (۱)

مدیریت تنظیمات سیستم (۲)

دستیار صوتی کورتانا

تنظیمات نمایشی

تنظیمات امنیتی

پشتیبان‌گیری و بازیابی اطلاعات

 بازگردانی سیستم (System Restore)   

----------------------------------------------------------------

یادگیری ویندوز 10,گام به گام با ویندوز 10,آموزش تصویری ویندوز 10 مایکروسافت,دستیار شخصی ویندوز 10 چیست,کتاب ویندوز 10 عادل پورشمسی,ویژگیهای جدید ویندوز 10,آموزش رایگان windows 10,کورتانا در ویندوز

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

ویندوز 10

ویندوز 10

قدم به قدم به همراه تصویر با قابلیت‌های ویندوز 10

30 محصولات دیگر در همان شاخه: