فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

واژگان و اصطلاحات مدیریت فرهنگی

محصول جدید

در سه بخش "واژگان انگلیسی به فارسی"، "اصطلاحات فرهنگی" و "واژگان فارسی به انگلیسی" 

جزییات بیشتر

تولید کننده
سخنکده

240,000 ریال

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : دكتر علی اكبر رضايی، دكتر سيد طه هاشمی، پرستو شايسته

مشخصات محصول

عنوان اصلی : A DICTIONARY OF CULTURAL MANAGEMENT TERMINOLOGY-BIDIRECTIONAL
قطع کتاب : رقعی
زبان : انگلیسی-فارسی
چاپ متن : تک رنگ
تعداد صفحات : 390
نوبت چاپ : اول
سال چاپ : 1394
شابك : 9786007742310
جلد : شومیز
نوع کاغذ : معمولی

اطلاعات بیشتر

اهمیت فرهنگ در تحولات اخیر به حدی است که برخی اندیشمندان از ظهور قاره ششم سخن می‌گویند. بسیاری نیز قرن بیست و یکم را قرن فرهنگ و پارادایم‌های فرهنگی می‌نامند. لذا با توجه به اهمیت فرهنگ، تحولات گسترده در عرصه‌های داخلی و خارجی و همچنین تخصصی شدن همه حوزه‌های علوم اجتماعی، روشن است که مدیریت سنتی و اتخاذ تدابیر غیرعلمی در سازمان‌های فرهنگی، دیگر قادر به حل مشکلات نخواهد بود و نیاز است که فرهنگ هم به صورت کاملا علمی مدیریت و برنامه‌ریزی شود. از یک منظر مدیریت فرهنگی را می‌توان فرایند برنامه‌ریزی، سازماندهی، هدایت، رهبری و نظارت بر مجموعه‌ای از فعالیت‌هایی که در راستای انتقال، تثبیت، ترویج و تکامل فرهنگی مشخص که با تمامی اجزا و عناصر آن دنبال می شود، دانست.

همچنین دستیابی به بستر فرهنگی مناسب برای رشد و توسعه نیاز به یکپارچگی فرهنگی جامعه دارد و رسیدن به یکپارچگی فرهنگی در جامعه و نهایتا بستر آماده توسعه، لزوم مدیریت فرهنگی جامعه را مطرح می‌کند. این ضرورت به ویژه برای جوامع در حال توسعه مانند جامعه ما بیشتر احساس می‌شود. مدیریت و برنامه‌ریزی فرهنگی، نیاز جامعه و پرداختن به آن یک ضرورت اساسی و مبرم می‌باشد.

با عنایت به مراتب یاد شده و علیرغم اهمیت این رشته، تعداد واژه‌نامه‌ها و اصطلاحات تخصصی انگلیسی- فارسی (دوسویه) در این حوزه اندک بوده لذا بهره بردن از آخرین مطالعات و تحقیقات انجام شده در حوزه بین‌الملل را که عمدتاً به زبان انگلیسی می‌باشد در ترجمه و انتقال مفاهیم با مشکل مواجه نموده، این امر از دلائل اصلی نویسندگان این کتاب در گردآوری واژه‌ها و ترجمه اصطلاحات مرتبط با این حوزه است. کتاب پیش رو در جهت پاسخگویی پژوهش‌گران، اساتید و دانشجویان حوزه مطالعات میان‌فرهنگی و در سه بخش "واژگان انگلیسی به فارسی"، "اصطلاحات فرهنگی" و "واژگان فارسی به انگلیسی" تهیه و گردآوری شده است.

فرهنگ لغت,اصطلاحات مدیریت فرهنگی,لغتنامه دو سویه مدیریت,کتب دکتر رضایی,کتاب پرستو شایسته,کتاب دکتر طه هاشمی,واژگان انگلیسی به فارسی مدیریت فرهنگی,اننتشارات سخنکده,خرید کتاب, چاپ کتاب,خرید اینترنتی کتاب, کتاب دانشگاهی, مشاوره چاپ کتاب, فروش کتاب اینترنتی, چاپ کتاب, تبدیل پایان نامه به کتاب, ارسال کتاب, بانک کتاب, فروش پستی کتاب, پیک کتاب, چاپ تیراژ کم, خریدکتاب, فروش کتاب, بانک کتاب,خرید کتاب, کتاب دانشگاهی, فروش کتاب, ارسال کتاب, بانک کتاب, فروش پستی کتاب, پیک کتاب, فروش نرم افزار, فروشگاه اینترنتی کتاب,خرید اینترنتی کتاب دانشگاهی, خرید اینترنتی کتاب, خرید کتاب,دانلود کتاب, فروش کتاب, چاپ کتاب, بانک کتاب,فروش آنلاین کتاب,سازمانهای دولتی,مدیریت,علوم اداری,بانک کتاب دانشگاهی‎,‎چاپ و نشر‎,‎فروش آنلاین‎,‎عمومی‎,‎تخصصی‎,‎مرجع‏,اقتصاد,علوم اداری,سازمان و برنامه

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

واژگان و اصطلاحات مدیریت فرهنگی

واژگان و اصطلاحات مدیریت فرهنگی

در سه بخش "واژگان انگلیسی به فارسی"، "اصطلاحات فرهنگی" و "واژگان فارسی به انگلیسی" 

4 محصولات دیگر در همان شاخه: