فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

راه های غلبه بر ناتوانی جنسی (انزال زودرس)

محصول جدید

تجزیه و تحلیل نارسایی ها و اختلال های زندگی جنسی

جزییات بیشتر

تولید کننده
رشد

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : هلن سینگر کاپلان
مترجم/ مترجمین : نیسان گاهان

مشخصات محصول

قطع کتاب : رقعی
زبان : فارسی
تعداد صفحات : 112
نوبت چاپ : 1
سال چاپ : 1393
شابك : 978-964-2802-49-4

اطلاعات بیشتر

این کتاب کوچک را حتماً بدون شتابزدگی و با دقت فراوان بخوانید- بی شتاب، و با دقت! راهکارها و توضیحات آن پیچیده و دشوار نیست، اما حاوی نکته های باریک و ظریف است و باید مو به مو دنبال شود. صبوری به فهم ریزه کاری های تمرین ها کمک می کند- شکیبا باشید!

نویسنده در بخش تجزیه و تحلیل نارسایی ها و اختلال های زندگی جنسی، این نکته را مطرح می کند که هر چند مردها می توانند به کمک تدابیر و تمرین های «خود درمانی» کتاب بر انزال زودرس خود فایق آیند، باید توجه کنند که تدابیر و تمرین های درمانی در واقع برای به سازی روابط زن و شوهرها و رونق دادن به زندگی زناشوییآن هاست.

در همین چارچوب، نویسنده به ظرایفی در زندگی زن و شوهرها اشاره می کند که زیربنای شادکامی و خشنودی هر دو را می سازد -این ظرایف را نمی توان به پشتوانه ی ازدواج آن ها را نادیده انگاشت و به آن ها بی اعتنا بود و انتظار داشت همه چیز به سادگی و با راهکارهایی مثل قرص و آمپول حل و فصل شود.

و بالاخره در همین راستا بر اهمیت ازدواج به معنای یافتن «دوست و شریک زندگی» تکیه فراوان می شود.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

راه های غلبه بر ناتوانی جنسی (انزال زودرس)

راه های غلبه بر ناتوانی جنسی (انزال زودرس)

تجزیه و تحلیل نارسایی ها و اختلال های زندگی جنسی

4 محصولات دیگر در همان شاخه:

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: