فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

الکترونیک قدرت-مبدل ها کاربردها و طراحی ها

محصول جدید

موهان - اندلند

جزییات بیشتر

تولید کننده
نیازدانش

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : موهان آندلند رابینز
مترجم/ مترجمین : دکتر جعفر سلطانی محمدجلال رستگار فاطمی نوید رضا ابجدی

مشخصات محصول

قطع کتاب : وزیری
زبان : فارسی
تعداد صفحات : 568
نوبت چاپ : دوم
سال چاپ : 1394
شمارگان : 1000
ویراست : سوم
شابك : 9786006481661

اطلاعات بیشتر

دکتر جعفر سلطانی - دکتر محمد جلال رستگار فاطمی

کتاب الکترونیک قدرت تالیف  پروفسور موهان مرجع کاملی برای دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین آمادگی برای دوره دکتری مباشد.11 فصل از این کتاب ترجمه شده است که در آن مباحث پایه مربوط به الکترونیک قدرت مطرح شده است.

 در فصل اول سیستم های الکترونیک قدرت بررسی شده است که به صورت کلی به حیطه و کاربردهای الکترونیک قدرت و دسته بندی مبدل های الکترونیک قدرت میپردازد.

در فصل دوم مروری بر کلیدهای نیمه رسانای قدرت که در آن مشخصات مطلوب در سوئیچهای کنترل پذیر از قبیل ترانزیستورهای دو قطبی پیوندی،ترانزیستورهای اثر میدانی فلز- اکسید نیمه هادی،تیریستورهای دارای قابلیت خاموش شدن از طریق گیت و ترانزیستورهای پیوندی دو قطبی با گیت عایق شده بررسی شده است.

در فصل سوم به مبدلهای AC به DC پرداخته شده است که در کتاب اصلی موجود نبوده و در فصل چهارم مواردی در ارتباط با شبیه سازی کامپیوتری سیستم های الکترونیک قدرت مطرح شد است.

در فصل پنجم و ششم به یکسو سازهای دیودی کنترل نشده و یکسو سازهای فرکانس- خط کنترل شده در حالتهای تک فاز و سه فاز می پردازدکه این یکسو کننده ها را در حالت اثر کموتاسیون و بدون کموتاسیونمورد تحلیل قرار میدهد.

در فصل هفتم مبدل های DC به DC سوئیچینگ (برشگر) تحلیل شده که این مبدلها در حالتهای افزایشی ،کاهشی  و افزایشی/کاهشی در دو مد پیوسته و نا پیوسته بررسی میشود.

در فصل هشتم به اینورترهای سوئیچینگ DCبه AC پرداخته میشود،همچنین مبحث مدولاسیون با بردار فضایی نیز که در کتاب اصلی موجود نبود توسط مترجمان اضافه شده است.

در فصل نهم مبدلهای تشدید سوئیچینگ در ولتاژصفر بررسی شده است . در فصل دهم منابه تغذیه سوئیچینگ DC بررسی شده و در فصل یازدهم حالت دهنده های توان و منابع تغذیه بدون وقفه بررسی شده است که در آن به اغتشاشات در خطوط تغذیه و حالت دهنده های توان پرداخته میشود.

برای تفهیم بهتر مطالب این کتاب تشریح مسائل کتاب نیز به همراه تمرینات گنجانده شده است .

انتشارات نیازدانش کتاب الکترونیک قدرت تالیف موهان-آندلند-رابینز را با ترجمه معتبر پروفسور جعفر سلطانی(استاد تمام دانشکده برق دانشگاه صنعتی اصفهان) – دکتر محمد جلال رستگار فاطمی (هیات علمی دانشگاه) –دکتر نوید رضا ابجدی(هیات علمی دانشگاه) در 528 صفحه و قطع وزیری منتشر و در دسترس علاقه مندان قرار داده است

نشر نیاز دانش,بانک کتابهای دانشگاهی,چاپ کتاب,کتب زبان, کتاب کودک,فروش کتاب,چاپ کتاب,ارسال کتاب,بانک کتاب,پیک کتاب,پستی کتاب,کنکوری,چاپ و نشر,فروش آنلاین,مهندسی,عمومی,تخصصی,مرجع,انتشارات گسترش علوم پایه,کنکوری,درسی,کمک درسی,دانشگاهی,دوره دبیرستان,کتب مقطع راهنمایی,تحصیلات تکمیلی,کتب تست,ریاضی,کتب فیزیک,نجوم,علوم پایه,کتب نایاب,جزوه درسی,دانلود جزوه دانشگاهی, خرید کتاب و نرم افزار,کتب تاریخی,جهان باستان,کتب انتشارت مهتاب,نشر ابر سفید,سری کتاب کمبریج,بانک کتابهای دانشگاهی,چاپ کتاب شعر,کتب زبان, کتاب کودک,فروش کتاب,چاپ کتاب,ارسال کتاب,بانک کتاب,پیک کتاب,پستی کتاب,کنکوری,چاپ و نشر,فروش آنلاین,مهندسی,عمومی,تخصصی,مرجع,انتشارات گسترش علوم پایه,کنکوری,درسی,کمک درسی,دانشگاهی,دوره دبیرستان,کتب مقطع راهنمایی,تحصیلات تکمیلی,کتب تست,ریاضی,کتب فیزیک,نجوم,علوم پایه,کتب نایاب,جزوه درسی,دانلود جزوه دانشگاهی, خرید کتاب و نرم افزار

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

الکترونیک قدرت-مبدل ها کاربردها و طراحی ها

الکترونیک قدرت-مبدل ها کاربردها و طراحی ها

موهان - اندلند

30 محصولات دیگر در همان شاخه: