فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

رهیافت سیستم های کنترل ویراست پنجم

محصول جدید

ای کی جی روت

جزییات بیشتر

تولید کننده
نیازدانش

225,000 ریال

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : ای.ک.جی راس
مترجم/ مترجمین : دکتر شاهرخ شجاعیان مهندس مهری لطفی

مشخصات محصول

قطع کتاب : وزیری
زبان : فارسی
تعداد صفحات : 528
نوبت چاپ : 1
سال چاپ : 1393
ویراست : پنجم
شابك : 9786006481654

اطلاعات بیشتر

دکتر شاهرخ شجاعیان - مهندس مهری لطفی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ،استفاده از سیستم های کنترل رشد انفجار گونه ای در صنعت داشته است و به یک بیان،انسان هر روز خواستار اعمال کنترل بیشتروبهتری بر ساخته های دست خود است.برای طراحی و تجزیه وتحلیل هر سیستم کنترل،لازم است طراح با مبانی سیستمهای کنترل خطی آشنایی کافی داشته و به روشهای طراحی این سیستم ها مسلط باشد. با این هدف در دوره کارشناسی برخی از رشته های مهندسی از جمله برق و مکانیک،درسی تحت عنوان سیستم های کنترل گنجانده شده است.

در این زمینه کتب متعددی ،هم به عنوان مرجع اصلی درس تالیف یا ترجمه شده اند.اما در هر ماده درسی به خصوص دروس مهندسی،برای یادگیری عمیق تر مفاهیم،در کنارمطالعه مراجع اصلی ،به حل مسائل متعدد و تمرین و تکرار نیاز است.تعداد مسائل موجود در کتب مرجع ،اغلب در حدی نیست که دانشجو با حل آنها اعتماد به نفس لازم رابه دست آورد و همواره بیم آن دارد که با مسائل ناشناختهای در امتحانات مواجه گردد.لذا دسترسی به کتابهای تمرین،مانند کتاب حاضر،میتواند دانشجو را یاری دهد خصوصا که در چنین کتابهایی ،حل مسائل با توضیح و تفسیر کافی همراه است.

این کتاب با همین هدف انتخاب و به فارسی برگردانده شده است.چاپهای مکرر نسخه اصلی و پنج ویرایش آن،نشانگر روانی و مفید بودن مطالب برای دانشجویان است. کتاب در 12 فصل،شامل مبانی و مفاهیم پایه سیستم های کنترل،مدل سازی ریاضی و فیزیکی آنها،پاسخ زمانی و فرکانسی سیستم ها،معیارهای پایداری و تجزیه و تحلیل سیستم ها در حوزه فضای حالت را پوشش می دهد. در ابتدای هر فصل،خلاصه ای از مباحث مربوطه و نکات مهم و کاربردی مطرح شده و سپس نمونه مسائل همراه با حل آنها آورده شده است.

انتشارات نیازدانش کتاب رهیافت سیستم های کنترل نوشته ای کی جی روت را با ترجمه دکتر شاهرخ شجاعیان و مهندس مهری لطفی در 528 صفحه و در قطع وزیری منتشر و در دسترس علاقه مندان قرار داده است.

نشر نیاز دانش,بانک کتابهای دانشگاهی,چاپ کتاب,کتب زبان, کتاب کودک,فروش کتاب,چاپ کتاب,ارسال کتاب,بانک کتاب,پیک کتاب,پستی کتاب,کنکوری,چاپ و نشر,فروش آنلاین,مهندسی,عمومی,تخصصی,مرجع,انتشارات گسترش علوم پایه,کنکوری,درسی,کمک درسی,دانشگاهی,دوره دبیرستان,کتب مقطع راهنمایی,تحصیلات تکمیلی,کتب تست,ریاضی,کتب فیزیک,نجوم,علوم پایه,کتب نایاب,جزوه درسی,دانلود جزوه دانشگاهی, خرید کتاب و نرم افزار,کتب تاریخی,جهان باستان,کتب انتشارت مهتاب,نشر ابر سفید,سری کتاب کمبریج,بانک کتابهای دانشگاهی,چاپ کتاب شعر,کتب زبان, کتاب کودک,فروش کتاب,چاپ کتاب,ارسال کتاب,بانک کتاب,پیک کتاب,پستی کتاب,کنکوری,چاپ و نشر,فروش آنلاین,مهندسی,عمومی,تخصصی,مرجع,انتشارات گسترش علوم پایه,کنکوری,درسی,کمک درسی,دانشگاهی,دوره دبیرستان,کتب مقطع راهنمایی,تحصیلات تکمیلی,کتب تست,ریاضی,کتب فیزیک,نجوم,علوم پایه,کتب نایاب,جزوه درسی,دانلود جزوه دانشگاهی, خرید کتاب و نرم افزار

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

رهیافت سیستم های کنترل ویراست پنجم

رهیافت سیستم های کنترل ویراست پنجم

ای کی جی روت

30 محصولات دیگر در همان شاخه: