فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

تشریح مسائل میکرو الکترونیک RF ویراست دوم

محصول جدید

مهندس حامد مرادی - مهندس طیب نامداران

جزییات بیشتر

تولید کننده
نیازدانش

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : دکتر علی فتوت احمدی مهندس علیرضا ضابطیان مهندس سیاوش کنعانیان

مشخصات محصول

قطع کتاب : وزیری
زبان : فارسی
تعداد صفحات : 1064
نوبت چاپ : 1
سال چاپ : 1393
شمارگان : 1000
ویراست : دوم
شابك : 9786006481692
جلد : شومیز

اطلاعات بیشتر

تحسین شده به عنوان پرفروش‌ترین کتاب میکرو الکترونیک فرکانس رادیویی، در بر دارنده کامل‌ترین و به روز شده‌ترین معماری‌ها، مدارها و افزاره های جدید.

نسخه اصلی کتاب به زبان انگلیسی ، بالغ بر900 صفحه و موضوعات گسترده ‌ای را در حوزهRF و زمینه های مرتبط با آن مورد بحث و بررسی قرار داده است که در 13 فصل ارائه گردیده است . در ترجمه این کتاب ، برای تکمیل مباحث فصل 4 (معماری‌های فرستنده-گیرنده) ، ضمیمه‌ای 30 صفحه ای  به این فصل افزوده شده است. در انتهای فصل 8 (نوسان‌گرها) نیز مبحثی جدید تحت عنوان ضمیمه گنجانده شده است، همچنین فصل 14 به بررسی تکنولوژی جدید 4G-LTE در قالب یک پروژه طراحی می‌پردازد و به دلیل اهمیت این تکنولوژی در دهه آینده این فصل را به کتاب افزوده‌ایم. در نهایت فصل 15، تمرین‌های تکمیلی برای کمک به درک بهتر درس را دربر دارد و می‌تواند مورد استفاده اساتید و دانشجویان محترم قرار گیرد.

برخی مزیت‌های این ترجمه:

- در پایان فصل 4 معماری فرستنده گیرنده (صفحه 293 الی 320) شیوۀ متفاوتی برای تحلیل فرستنده گیرنده‌های مختلط که منجر به درک کامل عملکرد مدار بدون نوشتن معادلات پیچیده می‌گردد توسط مترجمین اضافه شده است.

- همچنین در پایان فصل 8 یک مثال تاریخی که دارای نویز فاز بسیار کم و مؤید اهمیت تئوری تابع ISF می‌باشد اضافه گردیده است.

- فصل 14 به صورت مثال طراحی فرستنده 4G/LTE از یک پروژه درسی اضافه شده است.

- فصل 15 شامل تمرینات اضافی و نمونه سئوال امتحانی است.

- واژه‌نامه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی مدارات RF نیز در پایان کتاب اضافه گردیده است.

انتشارات نیاز دانش کتاب میکروالکترونیک RF – ویراست دوم نوشته دکتر بهزاد رضوی را به قلم توانای دکتر علی فتوت احمدی (دانشیار دانشگاه صنعتی شریف) و با همکاری مهندس علیرضا ضابطیان و مهندس سیاوش کنعانیان ترجمه و در 1064 صفحه و در قطع وزیری در دسترس مخاطبان قرار داده است. تسلط کامل مترجمین به مباحث تخصصی در حوزه ‌RF و همچنین اهلیت مترجمین در برگردان و گردآوری مطالب جهت درک بهتر مباحث علمی اعتباری دو چندان به ترجمه حاضر بخشیده است. 

الکترونیک,مخابرات,برق و قدرت,سوالات کنکور ارشد,آمادگی آزمون دکترا,کتاب کمک درسی دانشگاه,ارسال رایگان کتاب, کتاب دانشگاهی,پیک کتاب,انتشار کتاب,انتشارات ,انتشارات ارشد ,انتشارات چاپ کتاب ,آموزش,چاپ,آموزش زبان,آموزش زبان انگلیسی, آموزش زبان انگلیسی به کودکان, زبان انگلیسی نوزادان ,آموزش زبان کودک,نصرت,آموزش مكالمه زبان انگليسي نصرت ,آموزش نصرت ,آموزش نصرت زبان ,بانك مقالات,بانک کتاب ,بانک کتاب,بانک کتاب دانشگاهی ,برترین فروشگاه اینترنتی,ادبیات,کتب عمومی

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

تشریح مسائل میکرو الکترونیک RF ویراست دوم

تشریح مسائل میکرو الکترونیک RF ویراست دوم

مهندس حامد مرادی - مهندس طیب نامداران

30 محصولات دیگر در همان شاخه:

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: