فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

شبکه های کامپیوتری رویکرد از فراز به فرود ویراست ششم

فقط آنلاین

محصول جدید

تولید کننده
نیازدانش

270,000 ریال

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : کراس و راس
مترجم/ مترجمین : دکتر حسین حاج رسولیها

مشخصات محصول

قطع کتاب : وزیری
زبان : فارسی
تعداد صفحات : 800
نوبت چاپ : اول
سال چاپ : 1394
شمارگان : 1000
ویراست : ششم
شابك : 9786006481227

اطلاعات بیشتر

سفارش کتاب شبکه های کامپیوتری (چاپ دوم / ویراست ششم) رویکرد از فراز به فرود

آنچه در ویراست ششم این اثر آمده است تغییرات بنیادی در مطالب بعضی از فصلها می باشد که متناسب با رشد فناوری در عرصه شبکه های کامپیوتری صورت گرفته است . تغییرات ایجاد شده در فصول کتاب که در جهت تکمیل موضوعات ویراست پنجم است را می توان به صورت ذیل برشمرد:

در فصل اول موضوعات مربوط به عناوین شبکه های کامپیوتری به روز رسانی شده و چگونگی دستیابی به شبکه های کامپیوتری به ویژه از طریق شبکه های کابلی، DSLو نوری خانگی به شبکه اینترنت جهانی اهمیت بیشتری را از لحاض پوشش مطالب یافته اند. در فصل دوم مطالب مربوط به کاوش نظیر به نظیر که از لحاظ فناوری از رده خارج شده اند حذف گردیده و جایگزین آن بخش جدیدی با عنوان جدول های توزیعی به روش درهم ریزی شده است. علاوه بر آن زبان برنامه نویسی پایتون به عنوان جایگزین زبان جاوا به منظور برنامه نویسی سوکت معرفی شده است. مطالب مربوط به کنترل تراکم TCPدر فصل سوم اکنون بر اساس موضوعات گرافیکی(ماشین محدود عملگرا) TCPبنا گردیده است این موضوع سبب شده است مطالب این فصل سازمان یافته تر و از نقطه نظر شفافیت نیز به صورت بهینه نسبت به قبل در آید. موضوعات و مطالب فصل پنجم کتاب گسترش بیشتری یافته اند ازجمله بخش جدیدی با عنوان شبکه های محلی مجازی و کاربردهای روزمره وب به این فصل اضافه گردیده اند.این مورد تمامی فعالیت های شبکه و پروتکل های عامل در یک تقاضای ساده ی واکشی و نمایش یک صفحه وب را از یک سرور دورتر نشان میدهد. تحقق این واقعیت بیان کنند مطالب فصلهای قبلی می باشد. استانداردها و پرو تکل های متداول در ارتباط با شبکه های سیار تلفنی که چندان کاربردی از لحاظ موضوعی ندارد از متن فصل ششم حذف گردیده و بخش جدیدی در ارتباط با ساختار این شبکه ها و نیز چگونگی عملکرد آنها به ویژه در رابطه با اتصال به شبکه ی اینترنت و ارائه خدمات اینترنتی به ابزاری همانند بلاک بری،آیفون و نظایر آن اضافه گردیده. پوشش امنیت شبکه در فصل هشتم کتاب دستخوش تغییرات بسیار وسیع شده است. مطالب مربوط به اعتبار سنجی انتهایی،زنجیره بلوک رمزو رمز گذاری کلید عمومی کاملا دگرگون شده و بر اساس کاربرد امروز تدوین شده است. از طرفی مطالب مربوط به امنیت پروتکل اینترنت مجددا باز نویسی و گسترده تر شده تا در برگیرنده موضوعات شبکه های خصوصی مجازی نیز گردد.

انتشارات نیاز دانش کتاب شبکه های کامپیوتری(رویکرد از فراز به فرود) نوشته استادان جیم کراس و کیت راس ویرایش ششم با ترجمه دکتر حسین حاج رسولیها در 800 صفحه و در قطع وزیری منتشر و در دسترس مخاطبان قرار داده است شبکه های کامپیوتری به عنوان یک متن درسی دانشگاهی از جمله آثاری است که ویژه یادگیری اصول شبکه به شمار می آید . استادان جیم کراس و کیت راس ارایه ی مربوط به شبکه را در یک چهارچوب فراگیر با بهره گیری از رویکرد از فراز به فرود ارائه داده اند . این رویکرد سبب پوشش موضوعات شبکه و اینترنت شده است . ویراست ششم مانند نسخه های پیشین خود تاکید بر لایه کاربرد ، برنامه نویسی کاربردی و پروتکل های لایه های بالاتر را سرلوحه اهداف خود قرار داده است تا تجربه آموزی با اصول شبکه و پروتکل ها را برای دانش پژوهان علاقه مند فراهم نماید.

الکترونیک,مخابرات,برق و قدرت,سوالات کنکور ارشد,آمادگی آزمون دکترا,کتاب کمک درسی دانشگاه,ارسال رایگان کتاب, کتاب دانشگاهی,پیک کتاب,انتشار کتاب,انتشارات ,انتشارات ارشد ,انتشارات چاپ کتاب ,آموزش,چاپ,آموزش زبان,آموزش زبان انگلیسی, آموزش زبان انگلیسی به کودکان, زبان انگلیسی نوزادان ,آموزش زبان کودک,نصرت,آموزش مكالمه زبان انگليسي نصرت ,آموزش نصرت ,آموزش نصرت زبان ,بانك مقالات,بانک کتاب ,بانک کتاب,بانک کتاب دانشگاهی ,برترین فروشگاه اینترنتی,ادبیات,کتب عمومی

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

شبکه های کامپیوتری رویکرد از فراز به فرود ویراست ششم

شبکه های کامپیوتری رویکرد از فراز به فرود ویراست ششم

سفارش کتاب شبکه های کامپیوتری (چاپ دوم / ویراست ششم) رویکرد از فراز به فرود

دکتر حسین حاج رسولیها

30 محصولات دیگر در همان شاخه: