فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

الگوریتم های تکاملی و محاسبات زیستی

محصول جدید

دکتر محمد صنیعی آباده - مهندس زهره جبل عاملیان

جزییات بیشتر

تولید کننده
نیازدانش

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : دکتر محمد صنیعی آباده مهندس زهره جبل عاملیان

مشخصات محصول

قطع کتاب : وزیری
زبان : فارسی
چاپ متن : تک رنگ
تعداد صفحات : 344
نوبت چاپ : 1
سال چاپ : 1394
ویراست : دوم
شابك : 9786007724286
جلد : شومیز
نوع کاغذ : معمولی

اطلاعات بیشتر

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این کتاب، که آن‌را در مقایسه با همه کتاب‌های مشابه داخلی و حتی خارجی منحصر به‌فرد کرده‌است، ارایه 41 روش جستجوی فرامکاشفه‌ای در آن است. الگوریتم ژنتیک، تکامل تفاضلی، الگوریتم ممتیک و الگوریتم فرهنگی، برخی  نمونه‌هایی است که در این کتاب بررسی شده‌اند.

این کتاب در سه بخش به تشریح کلیات و شاخه‌های الگوریتم‌های تکاملی و محاسبات زیستی می‌پردازد. در بخش نخست کتاب که تنها شامل یک فصل است، خواننده با مفاهیم پایه‌ای مربوط به انواع روش‌های جستجو آشنا می‌شود و راه تحلیل درست الگوریتم‌های جستجوی فرامکاشفه‌ای را با توجه به دو قابلیت پویش و انتفاع، می‌آموزد.

بخش دوم کتاب در دو فصل، الگوریتم‌های تکاملی را بررسی می‌کند. فصل دوم، به تشریح مفاهیم بنیادین پردازش تکاملی پرداخته و خواننده کتاب را با وجه اشتراک همه شاخه‌های این مبحث آشنا می‌کند. تشریح انواع مختلفی از فرامکاشفه‌های تکاملی، موضوع اصلی فصل سوم کتاب است. 

در نهایت، بخش سوم کتاب در سه فصل، به محاسبات زیستی اختصاص یافته است. 

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

الگوریتم های تکاملی و محاسبات زیستی

الگوریتم های تکاملی و محاسبات زیستی

دکتر محمد صنیعی آباده - مهندس زهره جبل عاملیان

30 محصولات دیگر در همان شاخه: