فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

قله ها و دره ها

محصول جدید

کاری کنید اوقات خوب و بد در زندگی و کارتان به نقع شما عمل کنند

جزییات بیشتر

تولید کننده
انتشارات الماس دانش

120,000 ریال

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : اسپنسر جانسون
مترجم/ مترجمین : محمد قرایی

مشخصات محصول

قطع کتاب : وزیری
زبان : فارسی
چاپ متن : تک رنگ
تعداد صفحات : 112
شابك : ٩٧٨٦٠٠١٨٩١١٥١
جلد : شومیز
نوع کاغذ : تحریر

اطلاعات بیشتر

قله ها و دره ها داستان مرد جوانی است که از رندگی در دره راضی و خوشحال نیست . او به ملاقات پیرمردی می رود که بر روی قله ای زندگی می کند و این ملاقات زندگی و کار او را برای همیشه تغییر می دهد.
در ابتدا مرد جوان متوجه نیست که با یکی از خوشبخت ترین و موفق ترین مردمان دنیا صحبت می کند. اما با گفتگو با پیرمرد و به واسطه ی تجاربی که در پستی ها و بلندی ها ی زندگی اش در دره به دست می آورد به کشف هایی نایل می شود که برایش مفیدند.عاقبت مرد جوان در می یابد که چگونه می تواند از قوانین استثنایی و ابزارهای کاربردی پیرمرد در اوقات خوب و بد زندگی اش استفاده کند و همین او را به آرامش و موفقیت می رساند...

اکنون شما با در دست داشتن کتاب قله‌ها و دره‌‌ها، همین سفر را در پیش رو دارید. در پایان سفرتان در خواهید یافت چگونه می توانید در زندگی و کارتان همه چیز را به نفع خودتان تغییر دهید.

اسپنسر جانسون یکی از محبوبترین و یکی از نویسندگان بزرگ درجهان می باشد. میلیون ها نفر از خوانندگان کتابهای او توانسته اند به سادگی با اعتماد به خود در شغل و زندگی به موفقیت و کامیابی دست پیدا کنند .دکتر جانسون یکی از موفق ترین افرادی می باشد که بارها برای پیچیده ترن موضوعات راه حل های ساده وآسانی را معرفی نموده است. جانسون بعد از فارغ التحصیل شدن در رشته روانشناسی از دانشگاهی در جنوب کالیفرنیا، مقام M.D را از رویال کالج در ابرلند دریافت نمود و دستیاری پزشکی را در مایو کلینیک و مدرسه هاروارد مدیکال کامل نمود. حکایتهای دکتر اسپنسر جانسون بدون هیچگونه محدودیت زمانی توانسته است اعتماد بسیاری از خوانندگان کتابهایش را جلب نموده و شغل و زندگی میلیونها نفر را در سراسر جهان متغیر سازد.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

قله ها و دره ها

قله ها و دره ها

کاری کنید اوقات خوب و بد در زندگی و کارتان به نقع شما عمل کنند

30 محصولات دیگر در همان شاخه: