فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

موفقیت بی چون و چرا

محصول جدید

دین گراز یوسی-مهدی قراچه داغی

جزییات بیشتر

تولید کننده
لیوسا

90,000 ریال

اطلاعات بیشتر

امروزه، عده ی زیادی از مردم در تلاشند که به موفقیت برسند یا دست کم در یک زمینه ی زندگی، شاهد موفقیت را در آغوش بکشند. ممکن است موفقیت صد در صد و بی چون و چرا غیر ممکن به نظر برسد، اما در واقع این طور نیست. آیا هرگز به این فکر کرده اید چرا بعضی ها به راحتی موفق می شوند و دیگران هرچه تلاش می کنند به موفقیتی نایل نمی شوند؟

بسیاری از مردم زندگی را با احساس تألم، کم بینی، حقارت، استرس، عزت نفس اندک، ناراحتی، دلسردی، ناخشنودی و چیزهای دیگر پشت سر می گذارند. اما به نظر می رسد درصد کمی از مردم چیزهایی می دانند که دیگران از آن بی اطلاعند. آنها می دانند که چگونه در سطحی دیگر زندگی کنند. چگونه از آنچه به حد وفور دارند سپاسگزار باشند، آنها می دانند چگونه باورهای خود را تغییر بدهند. افراد موفق هرکدام هسته ای ( در این کتاب " هسته " شرح داده خواهد شد. ) برای موفقیت در خود دارند که سعی می کنم به لحنی ساده و قابل درک، به شکلی که بتوان از آنها به سادگی استفاده کرد، در کتاب بیانشان کنم.

آیا تاکنون این جمله را شنیده اید که می گوید: " برای اینکه موفق شوید باید در زمان مناسب، در مکان مناسبی قرار داشته باشید." این یکی از بزرگترین دروغهایی است که تا کنون به من و شما تحویل داده اند؛ در واقع بهتر است عبارت را اینگونه بگوییم: "برای اینکه موفق باشید، باید در زمان مناسب، در مکان مناسب، شخص مناسبی باشید."

کسی که از سطح متوسط بالاتر باشد، ( شخصی است که مسیر خاصی را طی می کند ) همیشه راهی پیدا می کند که به خواسته اش برسد. سعی کنید در مطالعه این کتاب یک خواننده پویا باشید. آدمهای انفعالی معمولاً به نتایج مطلوب نمی رسند، در حالی که عمل گراها به نتایج عالی دست پیدا می کنند. آنچه مهم است عمل است. می توانید هر نتیجه ای را که بخواهید تولید کنید.

از اشتباهات و افکار گذشته فاصله بگیر، از همین حالا با برنامه ای برای رسیدن به موفقیت شروع کنید.

نشر ليوسا,نشر درسا,مديريت,كتب پرفروش,رمان,روانشناسي,داستان عاشقانه,كتب ناياب,دانلود رمان,جديدترين رمان,رمان ايراني,رمان خارجي,نشر بركه خورشيد,بن تخفيف,بن كتاب,ارسال رایگان کتاب, کتاب دانشگاهی,پیک کتاب,انتشار کتاب,انتشارات ,انتشارات ارشد ,انتشارات چاپ کتاب ,آموزش,چاپ,آموزش زبان,آموزش زبان انگلیسی, آموزش زبان انگلیسی به کودکان, زبان انگلیسی نوزادان ,آموزش زبان کودک,نصرت,آموزش مكالمه زبان انگليسي نصرت ,آموزش نصرت ,آموزش نصرت زبان ,بانك مقالات,بانک کتاب ,بانک کتاب,بانک کتاب دانشگاهی ,برترین فروشگاه اینترنتی,ادبیات,کتب عمومی,كتب نفيس,انتشارات,نشرميردشتي ,بانک کتابهای دانشگاهی,چاپ کتاب شعر,کتب زبان, کتاب کودک,فروش کتاب,چاپ کتاب,ارسال کتاب,بانک کتاب,پیک کتاب,پستی کتاب,کنکوری,چاپ و نشر,فروش آنلاین,مهندسی,عمومی,تخصصی,مرجع ,انتشارات گسترش علوم پایه,کنکوری,درسی,کمک درسی,دانشگاهی,دوره دبیرستان,کتب مقطع راهنمایی,تحصیلات تکمیلی,کتب تست,ریاضی,کتب فیزیک,نجوم,علوم پایه,کتب نایاب,جزوه درسی,دانلود جزوه دانشگاهی, خرید کتاب و نرم افزار,کتب تاریخی,جهان باستان,کتب انتشارت مهتاب,نشر ابر سفید,سری کتاب کمبریج,بانک کتابهای دانشگاهی,چاپ کتاب شعر,کتب زبان, کتاب کودک,فروش کتاب,چاپ کتاب,ارسال کتاب,بانک کتاب,پیک کتاب,پستی کتاب,کنکوری,چاپ و نشر,فروش آنلاین,مهندسی,عمومی,تخصصی,مرجع,انتشارات گسترش علوم پایه,کنکوری,درسی,کمک درسی,دانشگاهی,دوره دبیرستان,کتب مقطع راهنمایی,تحصیلات تکمیلی,کتب تست,ریاضی,کتب فیزیک,نجوم,علوم پایه,کتب نایاب,جزوه درسی,دانلود جزوه دانشگاهی, خرید کتاب و نرم افزار

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

موفقیت بی چون و چرا

موفقیت بی چون و چرا

دین گراز یوسی-مهدی قراچه داغی

30 محصولات دیگر در همان شاخه: