فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

بچه‌ های بهشتی:مردان مریخی-زنان ونوسی

محصول جدید

جان گری-نفیسه معتکف

جزییات بیشتر

تولید کننده
لیوسا

190,000 ریال

اطلاعات بیشتر

اين كتاب رمز پرورش بچه‌هايي با اعتماد به نفس، مشاركت‌جو و دلسوز را به شما مي‌آموزد روش‌هاي جديد به شما امكان مي‌دهد به فرزندان‌تان آزادي دهيد تا واقعيت وجودي خويش را كشف كنند. بچه‌هاي امروزي از راه تهديد و تنبيه برانگيخته نمي‌شوند. بايد با پاداش به آنان انگيزه داد تا پدر و مادر خود را خوشنود كنند. كتاب "بچه‌هاي بهشتي" مهارت‌هاي متفاوتي را بررسي مي‌كند كه باعث بهبود روابط والدين با فرزند مي‌شود. اين روش تازه با پنج پيام مثبت همراه است كه لازم است فرزندان‌تان به‌طور مرتب آن را بشنوند: اشكال ندارد اشتباه كني. اشكالي ندارد متفاوت باشي. اشكالي ندارد بيشتر بخواهي. اشكالي ندارد احساسات منفي‌ات را بروز دهي. اشكالي ندارد نه بگويي ولي به ياد داشته‌باش پدر و مادر رئيس هستند.

مهمترین وظیفه ی پدر و مادر محبت به فرزند و صرف وقت و نیروی لازم برای حمایت از اوست. گرچه عشق و محبت یکی از مهمترین الزامات است، کافی نیست. تا وقتی پدر و مادر نیازهای منحصر به فرد فرزند خود را درک نکنند، نمی توانند آنها را برآورده کنند. البته پدر و مادر عشق و محبت خود را نثار فرزندانشان می کنند، اما نه به شیوه ای که به درد تربیت و اصلاح آنان بخورد. پدر و مادر بدون اطلاع از نیازهای فرزندانشان نمی توانند به گونه ای مؤثر آنان را یاری دهند.

روشهای قدیم را کنار بگذارید و راههای جدید را امتحان کنید. حرف زدن روش سودمندی است اما ابتدا باید تشخیص دهید که بچه ها به چه چیزی نیاز دارند. باید یاد بگیرید که شنونده ی خوبی باشید تا شوق به حرف زدن در بچه ها ایجاد شود. باید یاد بگیرید چگونه سؤال کنید که فرزندتان مایل به همکاری باشد. باید یاد بگیرید چگونه به فرزندانتان آزادی دهید و در عین حال بر او نظارت کنید. وقتی به این مهارتها دست یافتید آنگاه می توانید روشهای قدیم را کنار بگذارید.

تمام توصیه های این کتاب منطقی و با دلیل و برهان است. در بسیاری از موارد، مطالب این کتاب بر شما آشکار می سازد که آنچه احساس می کرده اید حقیقت دارد و مناسب شماست. و در موارد دیگر، این بینش های جدید شما را متوجه می کند که کجا اشتباه کرده اید و پاسخ بسیاری از پرسشهای شما را می دهد.

کتاب " بچه های بهشتی " شامل اصولی کلی و عملی برای والدین است که به درد تمام بچه ها در هر سن و سالی می خورد.

با خواندن " بچه های بهشتی "، راههایی عملی برای امروزی کردن مهارتهایتان یاد خواهید گرفت. نه تنها به کارهای بی فایده پی می برید بلکه یاد می گیرید چه کارهایی می توانید انجام دهید.فصل یک تا هشت این کتاب به شما یاد خواهد داد با بهره گیری از مهارتهای مثبت پدری و مادری روابط خود را با فرزندتان بهبود بخشید، حس مشارکت جویی را در خود افزایش دهید، و فرزندتان را ترغیب کنید آن چیزی باشد که ذاتاً هست. از شش فص آخر کتاب پنج پیامی را خواهید آموخت که لازم است فرزندانتان به طور مرتب آن را بشنوند.
پنج پیام مزبور عبارتند از:
- اشکالی ندارد متفاوت باشی.
- اشکالی ندارد اشتباه کنی.
- اشکالی ندارد که احساسات منفی ات را بروز دهی.
- اشکالی ندارد که بیشتر بخواهی.
- اشکالی ندارد که نه بگویی ولی یادت باشد پدر و مادر رئیس هستند.

این پیامها به فرزند شما آزادی عمل می دهد تا استعدادها و موهبتهای خداداد را در خود پرورش دهد.وقتی با مهارتهای مثبت پدری و مادری به طور صحیح به کار گرفته شود، فرزند شما مهارتهای لازم را برای دستیابی به موفقیت در خود پرورش خواهد داد. بعضی از این مهارت ها عبارتند از: بخشیدن خود و دیگران، مشارکت جویی، قدردانی به تأخیر افتاده، عزت نفس، صبر و حوصله، استقامت، حفظ حرمت خود و دیگران، حس همکاری، دلسوزی، اعتماد به نفس، توانایی لذت بردن، این مهارتها همراه با عشق و حمایت شما، به فرزندانتان فرصت می دهد در هر مرحله ای از رشد کاملاً پرورش یابند.

بیش از هر چیز به یاد داشته باشید که بچه ها بهشتی هستند. آنان آنچه را برای رشد بدان نیازمندند در درون خود دارند.وظیفه ی شما به عنوان پدر یا مادر این است که فقط در مراحل رشد از آنان محافظت کنید. با به کارگیری پیامهای پنج گانه و مهارتهای مثبت پدری و مادری، نه تنها از اعمالی که با اعتماد به نفس انجام می دهید لذت می برید، بلکه اجازه می دهید فرزندانتان با کمک شما آن گونه زندگی کنند که خود می خواهند.

دانلود كتب,روانشناسي,موفقيت,نشر ليوسا,نشر درسا,مديريت,كتب پرفروش,رمان,روانشناسي,داستان عاشقانه,كتب ناياب,دانلود رمان,جديدترين رمان,رمان ايراني,رمان خارجي,نشر بركه خورشيد,بن تخفيف,بن كتاب,ارسال رایگان کتاب, کتاب دانشگاهی,پیک کتاب,انتشار کتاب,انتشارات ,انتشارات ارشد ,انتشارات چاپ کتاب,آموزش,چاپ,آموزش زبان,آموزش زبان انگلیسی, آموزش زبان انگلیسی به کودکان, زبان انگلیسی نوزادان ,آموزش زبان کودک,نصرت,آموزش مكالمه زبان انگليسي نصرت ,آموزش نصرت ,آموزش نصرت زبان ,بانك مقالات,بانک کتاب ,بانک کتاب,بانک کتاب دانشگاهی ,برترین فروشگاه اینترنتی,ادبیات,کتب عمومی,كتب نفيس,انتشارات,نشرميردشتي ,بانک کتابهای دانشگاهی,چاپ کتاب شعر,کتب زبان, کتاب کودک,فروش کتاب,چاپ کتاب,ارسال کتاب,بانک کتاب,پیک کتاب,پستی کتاب,کنکوری,چاپ و نشر,فروش آنلاین,مهندسی,عمومی,تخصصی,مرجع ,انتشارات گسترش علوم پایه,کنکوری,درسی,کمک درسی,دانشگاهی,دوره دبیرستان,کتب مقطع راهنمایی,تحصیلات تکمیلی,کتب تست,ریاضی,کتب فیزیک,نجوم,علوم پایه,کتب نایاب,جزوه درسی,دانلود جزوه دانشگاهی, خرید کتاب و نرم افزار,کتب تاریخی,جهان باستان,کتب انتشارت مهتاب,نشر ابر سفید,سری کتاب کمبریج,بانک کتابهای دانشگاهی,چاپ کتاب شعر,کتب زبان, کتاب کودک,فروش کتاب,چاپ کتاب,ارسال کتاب,بانک کتاب,پیک کتاب,پستی کتاب,کنکوری,چاپ و نشر,فروش آنلاین,مهندسی,عمومی,تخصصی,مرجع ,کنکوری,درسی,کمک درسی,دانشگاهی,دوره دبیرستان,کتب مقطع راهنمایی,تحصیلات تکمیلی,کتب تست,ریاضی,کتب فیزیک,نجوم,علوم پایه,کتب نایاب,جزوه درسی,دانلود جزوه دانشگاهی, خرید کتاب و نرم افزار

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

بچه‌ های بهشتی:مردان مریخی-زنان ونوسی

بچه‌ های بهشتی:مردان مریخی-زنان ونوسی

جان گری-نفیسه معتکف

30 محصولات دیگر در همان شاخه: