فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

قورباغه را ببوس

فقط آنلاین

محصول جدید

برایان تریسی-فرزام حبیبی اصفهانی

جزییات بیشتر

تولید کننده
لیوسا

80,000 ریال

اطلاعات بیشتر

" 12 راهکار برتر برای تبدیل نکات منفی به مثبت در کار و زندگی "

 شما بر زمین آمده‌اید تا کاری شگفت‌انگیز در زندگی انجام دهید. شما اینجا هستید تا شادی و خوشبختی، ارتباطات شگرف، سلامتی عالی، رفاه و ثروت کامل را تجربه کنید. پس چرا زندگی رویایی خود را آغاز نکرده‌اید؟ اگر می‌خواهید دلایل خوشحالی و ناراحتی، موفقیت یا عدم موفقیت، پیروزی یا شکست را بدانید، به نزدیک‌ترین آینه مراجعه کنید. کیفیت تفکرتان در‌مورد کسی که در آینه می‌بینید تا حد زیادی تعیین‌کننده‌ کیفیت زندگی شما است.

 اگر دیدگاه‌تان را نسبت به خود عوض کنید، زندگی‌ شما بی‌درنگ تغییر می‌کند. این کتاب نشان می‌دهد چگونه احساسات منفی را کنار بگذاریم، در هر شرایطی خوشبین باشیم و عملکرد بالایی داشته باشیم. این کتاب خارق‌العاده و سازنده نشان می‌دهد چگونه به فرد کاملا خوشبین و مثبتی تبدیل شویم. این کتاب برای کسانی است که واقعاً می‌خواهند محدودیت‌ها را کنار بگذارند و زندگی رؤیایی خود را به واقعیت تبدیل کنند....

 رژیم جسمانی، نقش به‌سزایی در میزان سلامت و انرژی شما دارد. با خوردن خوراکی‌های متنوع تازه، سالم و باکیفیت و اجتناب از خوراکی‌های مضر، انرژی بیشتری خواهید داشت، مقاومت عمومی بدنتان در برابر بیماری‌ها افزایش می‌یابد، بهتر می‌خوابید و احساس سلامتی و شادمانی بیشتر می‌کنید. 

همینطور رژیم ذهنی، تعیین‌کننده شخصیت، منش و تقریباً تمام اتفاقات زندگیتان است. اگر ذهن را با دیدگاه‌ها، اطلاعات، کتاب‌ها، گفتگو‌ها، برنامه‌های شنیداری و اندیشه‌های مثبت تغذیه کنید، شخصیت مثبت‌تر و مؤثرتری را پرورش خواهید داد. تأثیر‌گذار‌ی و استدلال شما بهبود می‌یابد و اعتمادبه‌نفس و خودباوری بالاتری خواهید داشت. افرادی که با کامپیو‌تر سروکار دارند، اصطلاح «ورودی بی‌ارزش خروجی بی‌ارزش تولید می‌کند» را استفاده می‌کنند. 
عکس این موضوع نیز صدق می‌کند، «ورودی خوب، خروجی خوب ایجاد می‌کند.» وقتی صریح و شفاف تصمیم می‌گیرید که بر ذهن‌ کاملا مسلط شوید، تفکرات و احساسات منفی و محدودکننده را دور بریزید و شخصی کاملاً مثبت‌اندیش شوید، اینجاست که می‌توانید شخصیت‌ خود را متحول کنید .

افكار و احساسات منفي، اصلي‌ترين دليل عدم استفاده از قابليت‌ها هستند. خبر خوش اين‌كه، شما توان تغيير دادن آن‌ها را داريد. مي‌توانيد قورباغه‌هاي منفي‌تان را ‹ببوسيد› و از آن‌ها قورباغه‌هايي مثبت و مفيد بسازيد. از روش‌هاي ساده، اما مؤثر پيشنهاد شده در اين كتاب استفاده كنيد تا هر مشكلي را تبديل به راه حل كنيد و براي خودتان، زندگي فوق‌العاده‌اي بسازيد.

دانلود كتب,روانشناسي,موفقيت,نشر ليوسا,نشر درسا,مديريت,كتب پرفروش,رمان,روانشناسي,داستان عاشقانه,كتب ناياب,دانلود رمان,جديدترين رمان,رمان ايراني,رمان خارجي,کتب نایاب,خرید کتاب و نرم افزار,کتب تاریخی,جهان باستان,کتب انتشارت لیوسا,سری کتاب موفقیت,چاپ کتاب شعر,فروش کتاب,چاپ کتاب,ارسال کتاب,بانک کتاب,پیک کتاب,پستی کتاب

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

قورباغه را ببوس

قورباغه را ببوس

برایان تریسی-فرزام حبیبی اصفهانی

30 محصولات دیگر در همان شاخه: