فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

دانشنامه علوم

محصول جدید

* كاملترین دایرة المعارف علمی جهان به زبان فارسی

* آشنایی با شخصیتهای علمی جهان

* آشنایی كامل به ریاضیات و علوم وابسته

جزییات بیشتر

تولید کننده
گسترش دنیای نرم افزار سینا

ویژگی ها

مشخصات محصول

نوع محصول : DVD
فرمت : مولتی مدیا
زبان : فارسی
قابل استفاده در : کامپیوتر

اطلاعات بیشتر

آشنایی دانستنی های علوم مختلف, دانستنی های علم شیمی, دانستنی های علم فیزیک, دانستنی های علم ریاضیات, علوم زیستی.

علم (به معنای آموختن) ساختاری است برای تولید و ساماندهی دانش دربارهٔ جهان طبیعی در قالب توضیح‌ها و پیش‌بینی‌های آزمایش شدنی.

یک معنای قدیمیتر و نزدیک که امروزه هنوز هم به کار می‌رود متعلق به ارسطو است و دانش علمی را مجموعه‌ای از آگاهیهای قابل اتکا می‌داند که از لحاظ منطقی و عقلانی قابل توضیح باشند.

در عصر مدرن، علم معادل علوم طبیعی و فیزیکی به کار می‌رود، لذا محدود به شاخه‌هایی از آموختن است که به پدیده‌های دنیای مادی و قوانین آنها می‌پردازد.

این هم‌اکنون معنای غالب علم در کاربرد روزمره‌است. این معنای محدودتر از علم که خود بخشی از علم شده‌است، تبدیل به مجموعه‌ای از تعریفهای قوانین طبیعت شده که بر مبنای مثالهای اولیه‌ای همچون قانون کپلر، قوانین گالیله و قوانین حرکت نیوتن بنا شده‌اند.

علم شیمی– علم فیزیک– خرید اینترنتی– علم ریاضیات – ساماندهی دانش جهان – فروشگاه اینترنتی خرید لوح فشرده آنلاین – جایگاه ما در جهان –  چاپ کتاب – قوانین گالیله–  تبدیل پایان نامه به کتاب– قوانین ارسطو – فروشگاه ایران بوک

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

دانشنامه علوم

دانشنامه علوم

* كاملترین دایرة المعارف علمی جهان به زبان فارسی

* آشنایی با شخصیتهای علمی جهان

* آشنایی كامل به ریاضیات و علوم وابسته

30 محصولات دیگر در همان شاخه: