فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

مستند تاریخ جهان

محصول جدید

با استفاده از این مجمومه خواهید توانست غرق در عمق تاریخ از 500 سال قبل از میلاد مسیح تا سال 1945میلادی با رویدادهای کل جهان آشنا شوید.

جزییات بیشتر

تولید کننده
گسترش دنیای نرم افزار سینا

105,000 ریال

ویژگی ها

مشخصات محصول

نوع محصول : DVD
فرمت : تصویری
زبان : فارسی
قابل استفاده در : کامپیوتر - DVD player

اطلاعات بیشتر

نرم افزاری چند رسانه ای است که ویژگی های آن عبارتند از:

 کاملترین مجموعه پیرامون تاریخ جهان به زبان فارسی

 رخداد های جهان از 500 سال قبل از میلاد مسیح تا سال 1700بعد از میلاد

 تصاویر و فیلم های زیبا از دوره های مختلف تاریخ

 آشنایی با 500 شخصیت تاریخی

 امکان جستجوی موضوعی از بین 150 هزار موضوع و چاپ

 آشنایی کامل از دوران ماد ها تا دوران انقلاب جهانی

 بدون محدودیت در دفعات نصب و اجرا

در این نرم افزار با مجموعه های زیر آشنا خواهیم شد.

زمان ها (طبقه بندی شده بر اساس میلاد حضرت مسیح):

دنیای باستان، عصر فاتحان، عصر انقلاب، دنیای قدیم، ملل و ادیان بزرگ، عصرکاشفان، توسعه و تجارت، جهان در گیر و دار جنگ

شخصیت شناسی: در این قسمت بیش از500 شخصیت تاریخی از جمله چنگیزخان مغول، کاترین کبیر، الیور کرامول، کریستف کلب و . . . مورد بحث قرار می گیرد که رندگینامه هر یک از اشخاص به انظمام دستاوردهای هر یک از آنان از تولد تا مرگ شرح داده شده است.

نوآوری ها: شامل اختراعات، حمل و نقل و تسلیحات می باشد که در این قسمت تمامی اختراعات در عصر های مختلف، روشهای حمل و نقل در عصرهای مختلف و سلاح های مختلف از سلاح های اولیه تا موشکهای پیشرفته مورد بحث قرار گرفته است.

فیلمها و نقاشیهای متحرک: فیلمهای موجود در این برنامه لحظه به لحظه وقایع تاریخی را به تصویر می کشند و نقاشی های متحرک اکتشاف های انقلابی را آشکار می کند. در این قسمت بیش از 700 نقاشی متحرک و بیش از 25قطعه فیلم موجود می باشد.

زندگی روزمره : زندگی روزمره در کلیه دوران تاریخ از لحاظ لباس، غذا، طبابت و ... مورد بحث قرار گرفته است. دراین قسمت از پیدایش لباس های اولیه تا لباس های روز جهان، شکار و جمع آوری غذا تا نگهداری آن، جادوگر قبیله تا داروهای معجزه گر، مربوط به هر یک از ادوار، مورد بحث قرار گرفته است.

عصر انقلاب - خرید آنلاین -عصرکاشفان - ملل و ادیان بزرگ - معتبرترین فروشگاه اینترنتی - خرید لوح فشرده آموزشی - دنیای باستان - عصر فاتحان -  دنیای قدیم - ملل و ادیان بزرگ -  فروش اینترنتی  - توسعه و تجارت - جهان در گیر و دار جنگ

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

مستند تاریخ جهان

مستند تاریخ جهان

با استفاده از این مجمومه خواهید توانست غرق در عمق تاریخ از 500 سال قبل از میلاد مسیح تا سال 1945میلادی با رویدادهای کل جهان آشنا شوید.

30 محصولات دیگر در همان شاخه: