فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

آموزش تصویری پیلاتس

محصول جدید

ورزش پیلاتس از مجموعه تمرینات ورزشی تخصصی تشکیل یافته است . این تمرینات بدن و مغز را به گونه ای درگیر می کند که قدرت و استقامت تمام اعضای بدن بالا رفته و عمیق ترین بخش عضلات بدن را مورد هدف قرار می دهد . 

جزییات بیشتر

تولید کننده
گسترش دنیای نرم افزار سینا

140,000 ریال

ویژگی ها

مشخصات محصول

نوع محصول : DVD
فرمت : تصویری
زبان : فارسی
قابل استفاده در : کامپیوتر - DVD player

اطلاعات بیشتر

پیلاتس کیست ؟

ژوزف هوبرتوس پیلاتس در سال 1880 میلادی در کشور آلمان ، شهر دوسلدورف به دنیا آمد . از کودکی ظریف و ضعیف بود و همواره از بیماریهایی چون آسم ، آلرژی و تبهای رماتیسمی رنج می برد . او مصمم بود که به این ضعف خود غالب شود و بدنش را در مقابل این بیماریها قوی سازد . به همین دلیل روش علمی از تمرینات ورزشی را ابداع کرد که بوسیله آن بتواند توانایی بدنش را بالاتر ببرد . او به ورزشهایی از قبیل یوگا ، ژیمناستیک ، اسکی ، دفاع شخصی ، باله ، بدنسازی و وزنه برداری آشنایی داشت . پیلاتس با انتخاب صحیح ترین شیوه های ورزشی از سه اصل قدرت ، تعادل و انعطاف استفاده کرد و تمرینات خود را طراحی کرد . نام پیلاتس پس از مرگ ژوزف پیلاتس بدلیل احترام بیش از حد بازماندگان وی بر روی این روش ورزشی گذاشته شد . خود او این روش را علم کنترل بدن نامید .

 فضای پیلاتس :

کلاسهای پیلاتس محدودیت اجرایی ندارند و می شود در فضای باز و آزاد نیز برگزار گردد . تمرینات پیلاتس در فضای معمولی اتاق نیز قابل اجراست . هر فرد به مساحتی به طول 20/2 سانتیمتر و عرض 50/1 سانتیمتر برای اجرای حرکات نیازمند است .

لباس پیلاتس :

بهتر است در زمان انجام تمرینات پیلاتس از لباسهای آزاد و نخی و به شکل بلوز و شلوار استفاده کرد . چون تمرینات پیلاتس باید روان و راحت انجام گیرند مقتضی است لباسی که درنظر گرفته می شود چسبان نباشد .

اهداف ورزشی پیلاتس :

1 – پرورش ذهنی سالم و هوشیار .

2 – ساختن جسمی سالم و نیرومند .

3 – تحول در زندگی روزمره با هزینه ای ناچیز از طریق کنترولوژی (هماهنگی کامل جسم ، ذهن و روح )

4 – دستیابی به اندامی با رشد یکدست و هماهنگ .

5 – افزایش قدرت و استقامت عضلانی بطور همزمان .

6 – بالا بردن توانایی های بدن در انجام کارهای روزمره زندگی در افراد عادی و ورزشکاران حرفه ای .

7 – تحریک جریانهای کند و تنبل خون در بدن و ایجاد ضربان قلب یکنواخت با اجرای منظم و کامل دم و بازدم و رساندن اکسیژن به تمام بافتهای عضلانی .

تمرین کنندگان نیازی به پوشیدن کفش و جوراب نیز ندارند . زیرا باید انگشتان پا و بخش تحتانی ( کف پا ) نیز آزادانه حرکت کنند .

آموزش تصویری پیلاتس - آموزش تصویری دفاع شخصی - فروش اینترنتی - خرید آنلاین - دفاع شخصی آقایان- معتبرترین فروشگاه اینترنتی - خرید لوح فشرده آموزشی

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

آموزش تصویری پیلاتس

آموزش تصویری پیلاتس

ورزش پیلاتس از مجموعه تمرینات ورزشی تخصصی تشکیل یافته است . این تمرینات بدن و مغز را به گونه ای درگیر می کند که قدرت و استقامت تمام اعضای بدن بالا رفته و عمیق ترین بخش عضلات بدن را مورد هدف قرار می دهد . 

15 محصولات دیگر در همان شاخه: