فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

طراحی لباس Clo

محصول جدید

با استفاده از نرم افزار آموزشی طراحی لباس Clo می‌توانید طرح و ایده‌های مدرن برای لباس را خلق کنید و آن‌ها را با دقت بسیار بالا رندر کنید.

جزییات بیشتر

تولید کننده
آویژه

ویژگی ها

مشخصات محصول

نوع محصول : DVD
فرمت : تصویری
قابل استفاده در : کامپیوتر - DVD player

اطلاعات بیشتر

نرم افزار Marvelous Designer از جمله نرم‌افزارهای بسیار مفید در این زمینه می‌باشد. با استفاده از این نرم افزار می‌توانید طرح و ایده‌های مدرن برای لباس را خلق کنید و آن‌ها را با دقت بسیار بالا رندر کنید و الگوهای دقیقی را بدون استفاده از الگوهای CAD طراحی نمایید. بنابراین بدون استفاده از نرم افزارهایی مانند CAD می‌توانید اقدام به طراحی لباس و پوشش‌های مختلف کنید تا سرعت بیشتری در این کار داشته باشید.یکی از قابلیت‌های کلیدی این نرم افزار هماهنگ‌سازی ویرایش الگو و دراپینگ ۳بعدی برای طراحی تعاملی می‌باشد. به این معنی که هرگونه تغییرات در الگو را به صورت کامل و بلافاصله بر روی دراپینگ لباس‌های سه بعدی منعکس می‌کند. همچنین از دیگر قابلیت‌های کلیدی این نرم افزار می‌توان به سادگی کار با آن و ویرایش الگوها، اشاره کرد. شما می‌توانید تنها با چند کلیک موس الگوهای طراحی شده را به یکدیگر دوخته و آن را بر روی تن مدل موجود مشاهده کنید. این نرم افزار از انواع خواص فیزیکی پارچه‌ها از جمله: کششی، برشی، خم، سفتی، چگالی، ضخامت و… پیشتیبانی می‌کند و کنترل این پارامترها به شما در شبیه‌سازی هرچه بهتر مدل‌های طراحی شده کمک می‌کند.

آموزش از راه دور طراحی مد و لباس, آموزش سپناز, آموزش طراحی لباس, آموزش غیر حضوری طراحی مد و لباس, آموزش فشن اسلامی, آموزش مانکن در ایران, آموزش مانکن شدن, آموزش مانکنی در ایران, ایران بوک ,  چاپ کتاب , فروشگاه اینترنتی, خرید آنلاین

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

طراحی لباس Clo

طراحی لباس Clo

با استفاده از نرم افزار آموزشی طراحی لباس Clo می‌توانید طرح و ایده‌های مدرن برای لباس را خلق کنید و آن‌ها را با دقت بسیار بالا رندر کنید.

9 محصولات دیگر در همان شاخه: