خرید کتاب, فروش کتاب, فروش آنلاین, کتاب دانشگاهی, فروشگاه کتاب, چاپ کتاب, تبدیل پایان نامه به کتاب, ارسال کتاب, بانک کتاب, فروش پستی کتاب, پیک کتاب, فروش نرم افزار, چاپ تیراژ کم, فروشگاه اینترنتی کتاب ایران

طراحی سرویس های موفق در صنعت مخابرات

محصول جدید

راهنماي جامع طراحي و پياده‌سازي يا ارتقاي تجهيزات مخابرات

جزییات بیشتر

تولید کننده
سخنکده

360,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

موضوع :صنايع مخابراتي - فني و مهندسي - الكترونيك - علوم كامپيوتر - برق
نویسنده/ نویسندگان :سائومينگ پانگ
مترجم/ مترجمین :رضا نبوتی - علی نیک‌محمدی
سال چاپ :1394
شمارگان :2000
زبان :فارسی
قطع کتاب :رحلی
جلد :شومیز
نوع کاغذ :معمولی
چاپ متن :تک رنگ

اطلاعات بیشتر

بخش فناوری به صورت کلی و بخش مخابرات به صورت خاص، به محیطی کاملاً رقابتی تبدیل شده است. در چنین محیطی شرکتهایی جان سالم به در برده و می‌درخشند که گستره جذابی از محصولات و سرویس را ارائه دهند. از آنجا که فناوریهای زیربنایی، گرایش به ارائه مشخصات و کارکردهای مشابهی دارند، تنها عامل تمایز سرویسی خواهد بود که با کمک این فناوریها ایجاد می‌شود. روشی که برای خلق سرویس عالی مورد استفاده قرار می‌گیرد، طراحی سرویس نام دارد.

کتابهای زیادی در ارتباط با موضوع توسعه محصول جدید (NPD) در بازار وجود دارد. موضوع این کتابها اغلب محصولاتی است که پس از فروش، به نظارت و نگهداری نیاز ندارند (یا این که این نیاز حداقل است). طراحی و معرفی سرویسی که پس از فروش نیاز به مراقبت و نگهداری از فناوریهای متفاوت داشته باشد، چالشی است که بسیاری از آن غافلند.

هنگامی می‌توان گفت سرویس فراهم‌ شده که مشتری چنین برداشتی داشته باشد. احساس آنها می‌گوید مجموعه‌ای از اقدامات انسانی به آنها سرویس‌رسانی می‌کند و نه مشخصات سرویس شما. در عصر فناوری، مشخصات و کارکردها بدیهی فرض می‌شود. این اقداماتِ نیروی انسانی یا سامانه‌ها و اپ‌هاست که با تواناسازی نیروی انسانی برای ارائه سرویس، عامل تمایز می‌گردد.

بانک کتابهای دانشگاهی,چاپ کتاب شعر,کتب زبان, کتاب کودک,فروش کتاب,چاپ کتاب,ارسال کتاب,بانک کتاب,پیک کتاب,پستی کتاب,کنکوری,چاپ و نشر,فروش آنلاین,مهندسی,عمومی,تخصصی,مرجع,انتشارات سخنكده,كتاب مخابرات,الكترونيك,صنايع

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

طراحی سرویس های موفق در صنعت مخابرات

طراحی سرویس های موفق در صنعت مخابرات

راهنماي جامع طراحي و پياده‌سازي يا ارتقاي تجهيزات مخابرات

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : سائومينگ پانگ
مترجم/ مترجمین : رضا نبوتی - علی نیک‌محمدی

مشخصات فنی

قطع کتاب : رحلی
جلد : شومیز
نوع کاغذ : معمولی

Other Features

موضوع : صنايع مخابراتي - فني و مهندسي - الكترونيك - علوم كامپيوتر - برق
سال چاپ : 1394
شمارگان : 2000
زبان : فارسی
چاپ متن : تک رنگ

30 محصولات دیگر در همان شاخه: