فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

طراحی سرویس های موفق در صنعت مخابرات

محصول جدید

راهنماي جامع طراحي و پياده‌سازي يا ارتقاي تجهيزات مخابرات

جزییات بیشتر

تولید کننده
سخنکده

360,000 ریال

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : سائومينگ پانگ
مترجم/ مترجمین : رضا نبوتی - علی نیک‌محمدی

مشخصات محصول

موضوع : صنايع مخابراتي - فني و مهندسي - الكترونيك - علوم كامپيوتر - برق
قطع کتاب : رحلی
زبان : فارسی
چاپ متن : تک رنگ
سال چاپ : 1394
شمارگان : 2000
جلد : شومیز
نوع کاغذ : معمولی

اطلاعات بیشتر

بخش فناوری به صورت کلی و بخش مخابرات به صورت خاص، به محیطی کاملاً رقابتی تبدیل شده است. در چنین محیطی شرکتهایی جان سالم به در برده و می‌درخشند که گستره جذابی از محصولات و سرویس را ارائه دهند. از آنجا که فناوریهای زیربنایی، گرایش به ارائه مشخصات و کارکردهای مشابهی دارند، تنها عامل تمایز سرویسی خواهد بود که با کمک این فناوریها ایجاد می‌شود. روشی که برای خلق سرویس عالی مورد استفاده قرار می‌گیرد، طراحی سرویس نام دارد.

کتابهای زیادی در ارتباط با موضوع توسعه محصول جدید (NPD) در بازار وجود دارد. موضوع این کتابها اغلب محصولاتی است که پس از فروش، به نظارت و نگهداری نیاز ندارند (یا این که این نیاز حداقل است). طراحی و معرفی سرویسی که پس از فروش نیاز به مراقبت و نگهداری از فناوریهای متفاوت داشته باشد، چالشی است که بسیاری از آن غافلند.

هنگامی می‌توان گفت سرویس فراهم‌ شده که مشتری چنین برداشتی داشته باشد. احساس آنها می‌گوید مجموعه‌ای از اقدامات انسانی به آنها سرویس‌رسانی می‌کند و نه مشخصات سرویس شما. در عصر فناوری، مشخصات و کارکردها بدیهی فرض می‌شود. این اقداماتِ نیروی انسانی یا سامانه‌ها و اپ‌هاست که با تواناسازی نیروی انسانی برای ارائه سرویس، عامل تمایز می‌گردد.

بانک کتابهای دانشگاهی,چاپ کتاب شعر,کتب زبان, کتاب کودک,فروش کتاب,چاپ کتاب,ارسال کتاب,بانک کتاب,پیک کتاب,پستی کتاب,کنکوری,چاپ و نشر,فروش آنلاین,مهندسی,عمومی,تخصصی,مرجع,انتشارات سخنكده,كتاب مخابرات,الكترونيك,صنايع

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

طراحی سرویس های موفق در صنعت مخابرات

طراحی سرویس های موفق در صنعت مخابرات

راهنماي جامع طراحي و پياده‌سازي يا ارتقاي تجهيزات مخابرات

30 محصولات دیگر در همان شاخه: