خرید کتاب, فروش کتاب, فروش آنلاین, کتاب دانشگاهی, فروشگاه کتاب, چاپ کتاب, تبدیل پایان نامه به کتاب, ارسال کتاب, بانک کتاب, فروش پستی کتاب, پیک کتاب, فروش نرم افزار, چاپ تیراژ کم, فروشگاه اینترنتی کتاب ایران

قلبتان را التيام ببخشيد

محصول جدید

بعد از جدايي،طلاق و يا مرگ عزیزان،دوباره به آرامش برسيد.

جزییات بیشتر

تولید کننده
انتشارات نسل نواندیش

120,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : لوئيز ال. هي - ديويد كسلر
مترجم/ مترجمین : مينا اعظامي

مشخصات محصول

قطع کتاب : رقعی
زبان : فارسی
چاپ متن : تک رنگ
تعداد صفحات : 208
نوبت چاپ : 1
سال چاپ : 1394
جلد : شومیز
نوع کاغذ : معمولی

اطلاعات بیشتر

یک قلب شکسته همیشه یک قلب باز است. این دلشکستگی می‌تواند ناشی از فروپاشی، طلاق و یا حتی مرگ عزیزان باشد و آنها براساس چگونگی تفکر در موردشان، می‌توانند بیشتر شوند. ما می‌خواهیم که شما از دست دادن را به طور کامل احساس کنید بدون اینکه دچار رنج و اندوه شوید.

با بررسی تفكرات خود در مورد فقدان در فصل 1 شروع می‌كنیم. تفكرات شما در مورد تمام كردن روابط چیست؟ حس شما در مورد پایان یافتن ازدواج چیست؟ هنگامی‌كه یك فرد عزیز فوت می‌كند چه واكنشی نشان می‌دهید؟ با پرسش این سؤالات به شما كمك می‌كنیم كه تفكرات خود را در مورد فقدان تغییر دهید.

در این کتاب ، لوییز ال هی شخصیت برجسته خود توانمند سازی و دیوید کسلر متخصص مشهور غم و فقدان برای گفتگویی درباره بهبود قلب بعدِ از دست دادن گرد هم می‌آیند. لوئیز و دیوید درباره احساسات و افکاری بحث می‌کنند که زمانی روی می‌دهد که رابطه‌ای شما را دلشکسته و ناامید رها می‌کند، مانند یک ازدواج منتهی به طلاق یا از دست دادن یک عشق.

آنها همچنین به شما کمک خواهند کرد خودآگاهی و دلسوزی را بیشتر گسترش دهید، شما را به شجاعت و ابزارهایی برای رویارویی با انواع مختلف از دست دادن‌ها و چالش‌ها مانند وداع با یک حیوان خانگی مورد علاقه، از دست دادن شغل خود، روبرو شدن با یک بیماری یا ناخوشی تهدیدکننده زندگی و موارد دیگری از این قبیل مجهز می‌کنند.

با ترکیب کامل اظهارات لوییز و آموزه‌های قدرت بخشی افکار و سال‌های زیاد تجربه دیوید در کار با بیماران سوگ، این کتاب برجسته، روش فوق‌العاده نوینی را برای تفکر، به دست آوردن عشق عمیق و شادی در زندگی ارائه می‌دهد.

شما نه تنها خواهید آموخت که چگونه قدرت سوگتان را برای کمک به رشد و یافتن آرامش مهار کنید بلکه همچنین متوجه خواهید شد که بله، شما می‌توانید که قلبتان را التیام بخشید.

بانک کتابهای دانشگاهی,چاپ کتاب شعر,کتب زبان, کتاب کودک,فروش کتاب,چاپ کتاب,ارسال کتاب,بانک کتاب,پیک کتاب,پستی کتاب,کنکوری,چاپ و نشر,فروش آنلاین,مهندسی,عمومی,تخصصی,مرجع,انتشاراتنسل نواندیش,روانشناسی,کتب موفقیت,کتاب راز,کتاب نایاب,دانلود رایگان,ارسال رایگان

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

قلبتان را التيام ببخشيد

قلبتان را التيام ببخشيد

بعد از جدايي،طلاق و يا مرگ عزیزان،دوباره به آرامش برسيد.

30 محصولات دیگر در همان شاخه: