فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی
نرم افزارهاي آندرويد

عرضه بهترين و كاملترين نرم‌افزارهاي انيدروئيدي

نمایش 1 - 5 از 5 آیتم

نرم افزارهاي آندرويد  (5 محصول وجود دارد )

  • مجموعه‌ای از برترین بازیها و نرم‌افزارها در مجموعه حاضر قرارداده شده است تا هم یار و دستیار شما در مدیریت و استفاده بهینه از گوشی هوشمند باشند و هم با بازیهای جالب و مهیج، شادی مضاعفی برای شما به ارمغان بیاورند. 

  • مجموعه‌ای از برترین بازیها و نرم‌افزارها را در مجموعه حاضر قرارداده شده است تا هم یار و دستیار شما در مدیریت و استفاده بهینه از گوشی هوشمند باشند و هم با بازیهای جالب و مهیج، شادی مضاعفی برای شما به ارمغان بیاورند. 

  • کاملترین مجموعه از برنامه های امنیتی و ضد ویروس،  مدیریت تماس و پیام کوتاه، بلوتوث و وای فای، دیکشنری های معروف با پشتیبانی از زبان فارسی، پخش کننده های صوتی و ویدیویی، ابزارهای مولتی مدیا، مسیریابی و GPS همراه با نقشه های آفلاین، قطب نما، چراغ قوه، اینترنت، شبکه، برنامه ها و کتب اسلامی، شبکه های رادیویی و تلویزیونی، یادآوری مناسبت ها، بیدار شدن از خواب،...

  • مجموعه حاضر از کاملترین مجموعه های بازی و اپلیکیشن برای گوشی و تبلت‌های اندرویدی است

  • مجموعه‌ای از برترین بازیها و نرم‌افزارها را در مجموعه حاضر قرارداده شده است. برای شما که در مدیریت و استفاده بهینه از گوشی، هوشمند باشند و با بازیهای جالب و مهیج، شادی مضاعفی برای شما به ارمغان بیاورند. 

نمایش 1 - 5 از 5 آیتم