فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

داستان زندگی

محصول جدید

عقربه­ های ساعت تند و تند حرکت میکنن انگار برای رسیدن به خط پایان عجله دارن. خط پایان و شروع دوباره!

جزییات بیشتر

تولید کننده
انتشارات پرسمان

180,000 ریال

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : نادیا احمدنیا
امور تولید/ ناظر چاپ : کیمیاقلم

مشخصات محصول

قطع کتاب : رقعی
زبان : فارسی
چاپ متن : تک رنگ
تعداد صفحات : 390
نوبت چاپ : 1
سال چاپ : 1394
شمارگان : 2000
جلد : شومیز
نوع کاغذ : معمولی

اطلاعات بیشتر

عقربه­ های ساعت تند و تند حرکت میکنن انگار برای رسیدن به خط پایان عجله دارن.خط پایان و شروع دوباره!

شروع دوباره ی یک زندگی تکراری یا شایدم شروع زندگی دوباره تو یک دنیای دیگه تو دنیایی که جسمت حضوری نداره و روحت اونجا همیشه موندگاره!

دلم بدجوری گرفته مثل دل آسمون با این فرق که وقتی دل آسمون می گیره بعد از چند ثانیه اشکش روان می شه اما دل من وقتی می گیره یک توپ سنگی تو گلوم جا خوش می کنه ذهنم باز و بازتر می شه دستم به سمت قلم کشیده می شه و کلمات از تو ذهنم پر می کشن و روانه ی برگه های سفید و دوست داشتنی دفتر غمنامه های من می شن.

غمنامه هایی که شاید یه روزی به دست مسبب اصلیش برسه کسی که باعث و بانی پیدا شدن غم تو زندگیم شد کسی که با وجودش زندگیم دستخوش جریانات زیادی شد کسی که باعث شد دچار دوگانگی شخصیت بشم و نتونستم به راحتی حضورش را هر چند کمرنگ در زندگیم پذیرا باشم کسی که مادرم بود اما من از حضورش بی اطلاع بودم.

درسته این راز و دیر فهمیدم اما بالاخره فهمیدم و همین راز باعث شد تا یک فرد دیگه ای بشم کسی که با اون روزهای دور خیلی تفاوت داره و یک غم پنهون مهمون دائمی خونه ی چشماشه .

تقریبا غمنامه ی زندگی من به انتها رسیده فقط یک مرور کلی نیاز داره که اونم امشب که دل آسمون گرفته جون میده برای مرور این دست نوشته ها.

میخوام امشب هرجوری که هست سر و سامونی به این دست نوشته ها بدم میخوام آماده شون کنم برای تحولی عظیم میخوام آماده شون کنم برای رویارویی با یک واقعیت میخوام تبدیلشون کنم به یک کتاب .

کتاب زندگی من!

حالا که عقل و دل با هم تبانی کردن و به کمک هم اومدن و حکم نهایی را صادر کردن . حالا که عقلم به دلم گفت چون پای یک مادر در میونه  تو حکم و صادر کن میخوام حکم صادر شده ی دل را امشب بریزم روی کاغذ و این دست نوشته ها را به سرانجام برسونم.

امشب همه چیز تموم میشه تا فردا شروع دوباره ی زندگی من باشه.

میخوام با طلوع دوباره ی خورشید منم دوباره متولد بشم میخوام غمها را برای همیشه از خونه ی دلم بیرون کنم و از فردا جور دیگه ای به زندگی نگاه کنم.

فردایی نو با آینده ای زیبا برای من و نادی و مانی !

دست نوشته ها را توی دستم میگیرم و کنار پنجره روی صندلی لای لای میشینم و با نگاه کردن به ماه که پشت ابرها محاصره شده و با گوش دادن به صدای شرشر بارون زیر نور زیبای آباژور مشغول مرور دست نوشته ها میشم و مجددا سفری به گذشته میکنم و غرق دنیای تلخ و شیرین گذشته میشم.

ثانیه ها رو میشمری برای دیدن یه عشق

                                  تو گلدونها گل میگذاری واسه رسیدن یه عشق

یه روز دو روز سه روز دیگه میاد مسافرت عزیز

                                       از راه دور با عشق و شور برای دیدنت عزیز!

نشستم تو اتاقم روى صندلى گردون پشت ميز كامپيوترم خيره شدم به شناسنامه ى توى دستم صداى موزيك تو گوشم مى پيچه جيپسى كينگ آهنگ معروفش ( آناميو) به شناسسنامه ام زل زدم و نگاش ميكنم .

خدايا چرا هر چى فكر ميكنم جور در نمياد من كه اسم مامانم سيما هستش پس چرا اينجا نوشته فرشته ؟

بانک کتابهای دانشگاهی,چاپ کتاب شعر,کتب زبان, کتاب کودک,فروش کتاب,چاپ کتاب,ارسال کتاب,بانک کتاب,پیک کتاب,پستی کتاب,کنکوری,چاپ و نشر,فروش آنلاین,مهندسی,عمومی,تخصصی,مرج,انتشارات پرسمان,کتاب رمان,کتاب داستان,کتاب نایاب,دانلود رمان,خرید کتاب

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

داستان زندگی

داستان زندگی

عقربه­ های ساعت تند و تند حرکت میکنن انگار برای رسیدن به خط پایان عجله دارن. خط پایان و شروع دوباره!

30 محصولات دیگر در همان شاخه: