فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

ارتباط عاطفی والدین و نوجوانان

محصول جدید

نوجوان کیست و نوجوانی چیست؟ حدود و مشخصات این دروه کدامند...

جزییات بیشتر

تولید کننده
آذرین مهر

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : مراد حسینی،‌ علیرضا کرمی،‌ پروین نظری نورآباد، پروین قاسمی سرابی،‌ مریم کریمی عسکرآباد
ویراستار / ویراستاران : احمد گنجوری
امور تولید/ ناظر چاپ : ابراهیم مفاخری

مشخصات محصول

قطع کتاب : وزیری
زبان : فارسی
تعداد صفحات : 105
نوبت چاپ : 1
سال چاپ : 1394
شمارگان : 100
جلد : شومیز
نوع کاغذ : معمولی

اطلاعات بیشتر

خانواده، یك سازمان اجتماعی كوچك است كه روابط اعضای آن، بخصوص روابط والدین با فرزندان، مهم ترین عنصر شكل دهنده این سازمان است. رشد مطلوب و سالم فرزندان در تمام ابعاد مرهون ارتباط مؤثر و مطلوب والدین با فرزندان می باشد. تحلیل های نظری و تجربی بسیاری به ارتباط مؤثر والدین با فرزندان اختصاص یافته است و برای آن اهمیت و ارزش خاصی قایل شده اند.
از سوی دیگر، مطالعات و تحقیقات فراوانی به اثر فرزند بر هر یك از والدین و دیگر اعضای خانواده و یا بر كل خانواده به عنوان یك رابطه دوجانبه و تأثیر متقابل توجه داشته اند، اما بررسی مبانی روان شناختی ارتباط مؤثر و مطلوب والدین بر فرزندان از مهم ترین مسائل در حریم خانواده و سلامت روانی آن تلقّی می شود. آگاهی و شناخت كافی و عمیق از این مبانی می تواند ما را در پرورش شخصیت سالم فرزندان در خانواده یاری رساند و روش های مناسب و مؤثر را برای چگونگی و نحوه ارتباط والدین با فرزندان به دست دهد.
این نوشتار، با تكیه بر برخی یافته های نظری و نیز به پشتوانه برخی پژوهش های انجام گرفته، در پی یافتن و بیان مبانی روان شناختی ارتباط مؤثر والدین با فرزندان می باشد.

روانشناسی,کتب تربیت نوجوان,کتب مدیریت خانواده,کتاب نشر آذرین مهر,بانک کتابهای دانشگاهی,چاپ کتاب شعر,کتب زبان, کتاب کودک,فروش کتاب,چاپ کتاب,ارسال کتاب,بانک کتاب,پیک کتاب,پستی کتاب,کنکوری,چاپ و نشر,فروش آنلاین,مهندسی,عمومی,تخصصی,مرجع,انتشارات گسترش علوم پایه,کنکوری,درسی,کمک درسی,دانشگاهی,دوره دبیرستان,کتب مقطع راهنمایی,تحصیلات تکمیلی,کتب تست,ریاضی,کتب فیزیک,نجوم,علوم پایه,کتب نایاب,جزوه درسی,دانلود جزوه دانشگاهی, خرید کتاب و نرم افزار

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

ارتباط عاطفی والدین و نوجوانان

ارتباط عاطفی والدین و نوجوانان

نوجوان کیست و نوجوانی چیست؟ حدود و مشخصات این دروه کدامند...

30 محصولات دیگر در همان شاخه: