خرید کتاب, فروش کتاب, فروش آنلاین, کتاب دانشگاهی, فروشگاه کتاب, چاپ کتاب, تبدیل پایان نامه به کتاب, ارسال کتاب, بانک کتاب, فروش پستی کتاب, پیک کتاب, فروش نرم افزار, چاپ تیراژ کم, فروشگاه اینترنتی کتاب ایران

داعش و جهادالنكاح

محصول جدید

داستان هولناک جنگ، کشتار، فحشا و بردگی زنان

جزییات بیشتر

تولید کننده
انتشارات پرسمان

160,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

نویسنده/ نویسندگان :امیر رضا پرحلم
تعداد صفحات :176
نوبت چاپ :1
سال چاپ :1394
زبان :فارسی
قطع کتاب :وزیری
جلد :شومیز
نوع کاغذ :معمولی
چاپ متن :تک رنگ

اطلاعات بیشتر

سرزمین شام همواره جولانگاه جنگجویان بوده و سرداران و فرماندهان زیادی با عبور از شام، قصد تصرف نواحی بکر و مقدس را داشتند و در این راه خون های زیادی ریخته شده است.

اکنون و با گذشت قرن ها از عبور و مرور سفاکان در این ناحیه، شام یک بار دیگر دستخوش جنگ و خون ریزی شده است. گروه های جهادی سلفی که برداشت انحرافی از اسلام دارند، با فریب دادن افراد، آنها را تشویق به جنگجویی و ریختن خون هم کیشان خود می کنند.

سلفی­ها فرقه­ ای هستند که با باز کردن راه اجتهاد بر اساس فهم صحابه، زمینه مساعدی را برای صدور فتواهای گمراه کننده گشوده ­اند. این گروه از سده چهارم هجری قمری شکل گرفتند. وجه بارز فکری این افراد، تکفیر (کافر خواندن) دیگر مسلمانانی است که انطباقی با عقاید آنها ندارند.

بر این اساس، سلفی­ها حکم خروج از دین و مباح بودن خون دیگران را صادر می کنند و آن را عبادت می دانند. این گروه، ریختن خون را وسیله تقرب به بهشت می داند و طبق همین آموزه ­هاست که امروزه عملیات انتحاری جنبه تقدس یافته است.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

داعش و جهادالنكاح

داعش و جهادالنكاح

داستان هولناک جنگ، کشتار، فحشا و بردگی زنان

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : امیر رضا پرحلم

مشخصات فنی

قطع کتاب : وزیری
جلد : شومیز
نوع کاغذ : معمولی

Other Features

تعداد صفحات : 176
نوبت چاپ : 1
سال چاپ : 1394
زبان : فارسی
چاپ متن : تک رنگ

30 محصولات دیگر در همان شاخه: