فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

داعش و جهادالنكاح

محصول جدید

داستان هولناک جنگ، کشتار، فحشا و بردگی زنان

جزییات بیشتر

تولید کننده
انتشارات پرسمان

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : امیر رضا پرحلم

مشخصات محصول

قطع کتاب : وزیری
زبان : فارسی
چاپ متن : تک رنگ
تعداد صفحات : 176
نوبت چاپ : 1
سال چاپ : 1394
جلد : شومیز
نوع کاغذ : معمولی

اطلاعات بیشتر

سرزمین شام همواره جولانگاه جنگجویان بوده و سرداران و فرماندهان زیادی با عبور از شام، قصد تصرف نواحی بکر و مقدس را داشتند و در این راه خون های زیادی ریخته شده است.

اکنون و با گذشت قرن ها از عبور و مرور سفاکان در این ناحیه، شام یک بار دیگر دستخوش جنگ و خون ریزی شده است. گروه های جهادی سلفی که برداشت انحرافی از اسلام دارند، با فریب دادن افراد، آنها را تشویق به جنگجویی و ریختن خون هم کیشان خود می کنند.

سلفی­ها فرقه­ ای هستند که با باز کردن راه اجتهاد بر اساس فهم صحابه، زمینه مساعدی را برای صدور فتواهای گمراه کننده گشوده ­اند. این گروه از سده چهارم هجری قمری شکل گرفتند. وجه بارز فکری این افراد، تکفیر (کافر خواندن) دیگر مسلمانانی است که انطباقی با عقاید آنها ندارند.

بر این اساس، سلفی­ها حکم خروج از دین و مباح بودن خون دیگران را صادر می کنند و آن را عبادت می دانند. این گروه، ریختن خون را وسیله تقرب به بهشت می داند و طبق همین آموزه ­هاست که امروزه عملیات انتحاری جنبه تقدس یافته است.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

داعش و جهادالنكاح

داعش و جهادالنكاح

داستان هولناک جنگ، کشتار، فحشا و بردگی زنان

30 محصولات دیگر در همان شاخه: