خرید کتاب, فروش کتاب, فروش آنلاین, کتاب دانشگاهی, فروشگاه کتاب, چاپ کتاب, تبدیل پایان نامه به کتاب, ارسال کتاب, بانک کتاب, فروش پستی کتاب, پیک کتاب, فروش نرم افزار, چاپ تیراژ کم, فروشگاه اینترنتی کتاب ایران

اراده فولادين

محصول جدید

رمان جدید نشر پرسمان

جزییات بیشتر

تولید کننده
انتشارات پرسمان

300,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

موضوع :رمان - داستان - كتاب پرفروش - داستان عامه پسند - نشر پرسمان
نویسنده/ نویسندگان :مهناز همدانی زاده
تعداد صفحات :630
سال چاپ :1394
زبان :فارسی
قطع کتاب :رقعی
جلد :شومیز
نوع کاغذ :معمولی
چاپ متن :تک رنگ

اطلاعات بیشتر

آسمان تیره همچون پرده ایی سیاه بر فراز شهر کشیده شده بود و در زیر چرخ گردون ؛ مهسا تنها فرزند جمیله در بستر آرمیده بود و هر از گاهی درحین تماشای آسمان تیره که از پنجرۀ اطاقش نمایان بود به این موضوع می اندیشید که برای تأمین خرج و مخارج سنگین زندگی می‌بایست در اندیشۀ اشتغال به کار باشد. در کمرکش شب به این مسئله می اندیشید اگر پدرش زنده بود ؛ احتمالاً او و مادرش دغدغۀ کمتری برای تأمین هزینۀ زندگی داشتند. اکنون اندک مستمری پدرش با گذشت زمان به سختی کفاف خرج و مخارج زندگی آندو را می داد. تا پنج سال پیش یوسف پدر مهسا که در قید حیات بود طمع تلخ تنگدستی چندان به کامشان تلخ نبود، هرچند خانوادۀ سه نفرۀ آنها در آن ایام ریخت و پاش زیادی نداشتند اما هزینۀ سنگین زندگی موجب گشته بود پدر خانواده در دو شیفت کار کند. روزی هشت ساعت کار در بخش بایگانی اداره و شبها کارِ طاقت فرسای مسافرکشی در خیابانهای شلوغ و هوای آلودۀ شهر تهران.

در آن ایام پدر خانواده همواره سعی می نمود با تلاش و کار مضاعف چرخۀ زنگار گرفتۀ زندگی را به هر مشقتی بود بچرخاند تا برای تمنای یک لقمه نان محتاج کسی نباشد. براستی کار درچنان شرایط دشوار عمر آدمی را تقلیل می دهد و موجب تحلیل رفتن قوای روح و جسم و جان هر انسانی می گردد.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

اراده فولادين

اراده فولادين

رمان جدید نشر پرسمان

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : مهناز همدانی زاده

مشخصات فنی

قطع کتاب : رقعی
جلد : شومیز
نوع کاغذ : معمولی

Other Features

موضوع : رمان - داستان - كتاب پرفروش - داستان عامه پسند - نشر پرسمان
تعداد صفحات : 630
سال چاپ : 1394
زبان : فارسی
چاپ متن : تک رنگ

30 محصولات دیگر در همان شاخه: