فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

اراده فولادين

محصول جدید

رمان جدید نشر پرسمان

جزییات بیشتر

تولید کننده
انتشارات پرسمان

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : مهناز همدانی زاده

مشخصات محصول

موضوع : رمان - داستان - كتاب پرفروش - داستان عامه پسند - نشر پرسمان
قطع کتاب : رقعی
زبان : فارسی
چاپ متن : تک رنگ
تعداد صفحات : 630
سال چاپ : 1394
جلد : شومیز
نوع کاغذ : معمولی

اطلاعات بیشتر

آسمان تیره همچون پرده ایی سیاه بر فراز شهر کشیده شده بود و در زیر چرخ گردون ؛ مهسا تنها فرزند جمیله در بستر آرمیده بود و هر از گاهی درحین تماشای آسمان تیره که از پنجرۀ اطاقش نمایان بود به این موضوع می اندیشید که برای تأمین خرج و مخارج سنگین زندگی می‌بایست در اندیشۀ اشتغال به کار باشد. در کمرکش شب به این مسئله می اندیشید اگر پدرش زنده بود ؛ احتمالاً او و مادرش دغدغۀ کمتری برای تأمین هزینۀ زندگی داشتند. اکنون اندک مستمری پدرش با گذشت زمان به سختی کفاف خرج و مخارج زندگی آندو را می داد. تا پنج سال پیش یوسف پدر مهسا که در قید حیات بود طمع تلخ تنگدستی چندان به کامشان تلخ نبود، هرچند خانوادۀ سه نفرۀ آنها در آن ایام ریخت و پاش زیادی نداشتند اما هزینۀ سنگین زندگی موجب گشته بود پدر خانواده در دو شیفت کار کند. روزی هشت ساعت کار در بخش بایگانی اداره و شبها کارِ طاقت فرسای مسافرکشی در خیابانهای شلوغ و هوای آلودۀ شهر تهران.

در آن ایام پدر خانواده همواره سعی می نمود با تلاش و کار مضاعف چرخۀ زنگار گرفتۀ زندگی را به هر مشقتی بود بچرخاند تا برای تمنای یک لقمه نان محتاج کسی نباشد. براستی کار درچنان شرایط دشوار عمر آدمی را تقلیل می دهد و موجب تحلیل رفتن قوای روح و جسم و جان هر انسانی می گردد.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

اراده فولادين

اراده فولادين

رمان جدید نشر پرسمان

30 محصولات دیگر در همان شاخه: