فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

رهبران آخر از همه می خورند

محصول جدید

چرا بعضی تیم ها به انسجام می رسند، بعضی ها نه؟

جزییات بیشتر

تولید کننده
سخنکده

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : سایمون سینک
مترجم/ مترجمین : ناهید سپهر پور

مشخصات محصول

موضوع : مدیریت - رهبری - روانشناسی - موفقیت - رهبری مدرن - سخنران انگیزشی - کتب سایمون سینک
عنوان اصلی : Leaders Eat Last - Simon Sinek
قطع کتاب : وزیری برجسته - طلاکوب
زبان : فارسی
چاپ متن : تک رنگ
تعداد صفحات : 305
نوبت چاپ : اول
سال چاپ : 1394
شمارگان : 1000
جلد : شومیز
نوع کاغذ : معمولی

اطلاعات بیشتر

کتاب رهبران

****

دانلود فهرست کتاب رهبران آخر از همه می‌خورند

****

سایمون سینک (Simon Sinek) متولد ۱۹۷۳در ویمبلدون انگلیس و ساكن ایالات متحده آمریكا، نویسنده، سخنران و متخصص در زمینه راهبری (Leadership) است که با معرفی ایده‌های “دایره طلایی” (the golden circle) و “با چرا شروع کن” (Start With Why) به شهرتی جهانی دست یافت. سینک در اکتبر ۲۰۰۹کتاب خود با عنوان “با چرا شروع کن: چگونه رهبران بزرگ می توانند الهام بخش افراد برای عمل کردن باشند” را منتشر کرد که موفقیتی بزرگ را برای وی به ارمغان آورد. مقالات وی در نشریات معتبری همچون نیویورک تایمز، وال استریت ژورنال، واشینگتن پست، هافتینگتون پست و بیزینس ویک انتشار یافته است. آخرین كتاب وی به نام Leaders Eat Last "رهبران آخر از همه می‌خورند" در سال 2014 معرفی گردید كه تحسین بسیاری را برانگیخت. هم اكنون این كتاب برای اولین بار در ایران با چاپ برجسته طلاكوب به مترجمی ناهید سپهرپور توسط انتشارات سخنكده عرضه شده است.

****

مدیران و رهبران:

مدیران دستور می‌دهند.
رهبران، قانع می‌کنند.

مدیران کنترل می‌کنند.
رهبران، همراهی می‌کنند.

مدیران تنبیه می‌کنند.
رهبران، تشویق می‌کنند.

مدیران تهدید می‌کنند.
رهبران، ترغیب می‌کنند.

مدیران پشت همه حرکت می‌کنند.
رهبران، جلودار هستند.

مدیران ساعت کار دارند.
رهبران، شبانه روزی کار می‌کنند.

مدیران نظر خود را دیکته می‌کنند.
رهبران، نظرات دیگران را جویا می‌شوند.

مدیران فقط حرف می‌زنند.
رهبران، عمل هم می‌کنند.

مدیران خود را بالادست می‌پندارند.
رهبران، خود را همراه می‌دانند.

**** 

سایمون سینک
فیلم‌هایی درباره سایمون سینک و کتاب رهبران آخر از همه می‌خورند را در کانال آپارات ایران بوک مشاهده کنید

****

رهبران آخر میخورند

****

کتب سایمون سینک

****

رهبران از علائق خود چشم‌پوشی می‌کنند تا از ما محافظت کنند و ما را به سمت آینده سوق دهند.

وقتی فضای کار عاری از تهدید، فشار یا زور باشد، افراد به طور طبیعی با هم کار می‌کنند تا به یکدیگر کمک کنند و شرکت را به رشد و شکوفایی برسانند.

رهبری انسانی واقعی، سازمان را از رقابت‌های درونی که می‌توانند فرهنگی را نابود سازند، مصون می دارد. وقتی روح اعتماد و همکاری در درون سازمان وجود داشته باشد، دست به دست هم می‌دهیم و نتیجه‌ی آن رشد قوی‌تر سازمان خواهد بود.

اگر در میان هموطنان، خانواده‌ها یا سازمان‌های خود احساس امنیت کنیم، به آرامش می‌رسیم و برای اعتماد و همکاری پذیرش بیشتری خواهیم داشت.

فضای کسب و کاری که در آن کانون توجه به شکلی نامتعادل روی نتایج کوتاه مدت و پول متمرکز باشد و کارکنان در اولویت آخر قرار گیرند، کل جامعه را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

کسانی که شانس کار کردن در سازمان‌هایی را دارند که با آنها مثل انسان‌هایی رفتار می‌شود که باید مورد محافظت قرار گیرند، نه منابعی برای بهره‌برداری، در پایان روز با احساسی آکنده از کامیابی و قدرشناسی به خانه بازمی‌گردند.

هر کارمند، پسر یا دختر فردی دیگر است. رهبر یک شرکت، همچون یک والد، مسؤول زندگی‌های ارزشمند آنهاست.

آن دسته از رهبران سازمان‌ها که محیط بهتری متناسب با ساختار طبیعی انسان‌ها ایجاد می‌کنند، تعالی یا عملکرد سازمان را قربانی نمی‌کنند. این قسم سازمان‌ها در زمره‌ی باثبات‌ترین ، نوآورترین و پربازده‌ترین شرکت‌ها در صنایع خود قرار می‌گیرند.

قرار گرفتن یک نابغه در رأس امور و فرمان دادن به زیردستان، انسان‌های عظیم را بوجود نمی‌آورد. این انسان‌های عظیم هستند که موجب می‌شوند فردی که در رأس سازمان قرار دارد، نابغه به نظر برسد.

رهبر سازمان می‌تواند با ایجاد یک حلقه‌ی امن پیرامون کارکنان، خطراتی را که افراد در درون گروه احساس می‌کنند کاهش دهد و در نتیجه آنها با خیالی آسوده، زمان و انرژی بیشتری را در راستای بدست آوردن فرصت‌های عظیم صرف نمایند.

چقدر شگفت‌انگیز است که کارمان را دوست داشته باشیم. در محل کار احساس امنیت کنیم. برای شرکتی کار کنیم که بواقع برایش مهم است نسبت به خودمان و کاری که انجام می‌دهیم چه احساسی داریم.

سینک ثابت می‌کند چرا عملکرد بعضی از سازمانها نسبت به سایر سازمانها بهتر است. او با شرح جزئیات کلیه عواملی که رهبری (یا همان مدیریت) را به چالش می‌کشند، این کار را انجام می‌دهد. به بیان ساده، فقط شناخت ماهیت وجودی سازمان کافی نیست، باید افراد خود را شناخت و آنها را منبع مصرف و بیگاری ندانست. شایستگی و مهارت حرفه‌ای برای رهبری خوب و شایسته کافی نیست، رهبران (مدیران) خوب باید عملا برای کسانی که مسئولیت هدایتشان را به عهده دارند، ارزش قائل شوند و به آنها انگیزه بدهند. با این روش، کارکنان، با خلوص دل همراه  رهبر خود می‌شوند و برای هر فداکاری‌ای آماده خواهند بود.

کار کردن تا دیرهنگام تأثیر منفی روی فرزندانمان نمی‌گذارد، این احساس ما در محل کار است که آنها را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد.

فرهنگ سازمانی قدرتمند بر سلامت ما تأثیر مثبت دارد. محیطی که در آن کار می‌کنیم و نحوه‌ی تعامل ما با یکدیگر، واقعاً حائز اهمیت است. محیط کاری خوب، به ما کمک می‌کند اطمینان حاصل کنیم که می‌توانیم حلقه‌های اعتماد را که لازمه‌ی همکاری مؤثر است بنا نهیم.

تا وقتی کسی نخواهد به خاطر منافع دیگران، از منافع شخصی خود چشم‌پوشی کند، تا جایگاه خود را در این سلسله مراتب بدست آورد، در حقیقت «جایگاه اول» را ندارد.

رهبران، کسانی هستند که حاضرند چیزی را که به خودشان تعلق دارد، به خاطر ما از دست بدهند. زمان، انرژی، پول و شاید حتی غذایی که در بشقابشان است.

جهانی را تصور کنید که در آن تقریباً همه با انگیزۀ سر کار رفتن از خواب بیدار می‌شوند، زمانی‌که در محل کار حضور دارند احساس امنیت و ارزشمندی می‌کنند و بعد با احساس کامیابی به خانه بازمی‌گردند. رهبران آخر غذا می‌خورند برای آن دسته از رهبران و سازمان‌ها نوشته شده است که خود را به ایجاد محیط‌هایی متعهد می‌کنند که در آنها مردم به‌طور طبیعی با هم برای انجام کارهای چشمگیر همکاری می‌کنند.
هیج سازمانی در خلال بحران، خود به خود مدیریت نمی شود. همیشه بحران موجود را رهبر برطرف کرده است. موفقیت یا شکست سازمان به کمالات و فضیلت های رهبری بستگی دارد نه به فراست و تیزهوشی

****

کتب روانشناسی,انتشارات سخنكده,كتاب رهبری,كتب فرهنگ سازمانی,كتب جامعه شناسی,كتاب سیاسی,ترجمه كتب سینك,سایمون سینك آمریكایی,اولین ترجمه كتب سینك,كتاب مدیریت سال,پرفروشترین كتب,بهترین كتاب مدیریت,simon sinek,الهام نورانی پور,انتشارات آرایاناقلم,گروه پژوهشی صنعتی آریانا,انتشارات سخنکده,خرید با تخفیف کتب روانشناسی و موفقیت

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

رهبران آخر از همه می خورند

رهبران آخر از همه می خورند

چرا بعضی تیم ها به انسجام می رسند، بعضی ها نه؟

30 محصولات دیگر در همان شاخه:

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: