فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

تعادل میان کار و زندگی - راز مدیران برنده و کارکنان موفق

محصول جدید

از سری کتاب های راز مدیران برنده و کارکنان موفق

جزییات بیشتر

تولید کننده
سخنکده

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : رابرت هولدن، بن رنشاو
مترجم/ مترجمین : دکتر افسانه زمانی مقدم، پریسا زمانی فراهانی
طراح/ نقاش/ گرافیست : بهمن زارعیان
صفحه آرایی و حروفچینی : زهرا ابیاتی
طراح جلد : بهمن زارعیان

مشخصات محصول

موضوع : روانشناسی - مدیریت - خودشناسی - موفقیت - علوم انسانی - دانشگاهی - منابع انسانی
عنوان اصلی : Essential Managers: Balancing Work and Life
قطع کتاب : رقعی
زبان : فارسی
چاپ متن : تک رنگ
تعداد صفحات : 123
نوبت چاپ : 1
سال چاپ : 1394
شمارگان : 1000
جلد : شومیز
نوع کاغذ : معمولی

اطلاعات بیشتر

دانلود فهرست کتاب تعادل میان کار و زندگی

*****

در بدو ورود به هزاره سوم میلادی تغییرات شگرف و پیچیده در جنبه‌های مختلف جوامع بشری بسیار آشکار و عمیق خود را نشان داده است. ازجمله این تغییرات در سازمان‌ها در حوزه‌هایی مثل نحوه اداره، رقابت پذیری، بهره‌وری و... است. در این بین منابع انسانی کارآمد و متخصص و با انگیزه، نقش راهبردی در تحقق اهداف پیش بینی شده سازمان دارد.
پرورش قابلیت‌ها و مدیریت توانمندیهای بالقوه افراد در حوزه منابع انسانی، نه تنها هزینه نیست بلکه سرمایه‌گذاری است که سود حاصل از آن موجب افزایش سرمایه‌های فکری در سازمان خواهد شد و این اطمینان را به وجود می‌آورد که کارکنان با توجه به استعدادها و مهارت‌های ویژه در شغل مناسب قرار گرفته و شفافیت مسیر شغلی آنان به عنوان یک عامل تحریک کننده فزاینده برای ایجاد فرصت‌های درونی و بیرونی سازمان عمل می‌کند.
حوزه رفتار سازمانی بر این محور استوار است که چه رفتارهایی در چارچوب تامین و تحقق اهداف سازمان می‌باشد چگونه می‌توان آنها را توجیه، پیش بینی و کنترل کرد. این رفتار‌ها در سه دسته کلی رفتار‌های فردی، گروهی و سازمانی جای دارند. بررسی و شناسایی این رفتارها و کنترل آنها به مدیران و کارکنان بسیار کمک می‌کند تا آنها را به بهترین و موثرترین شکل جهت داده به طوری که منجر به افزایش بهره‌وری و کیفیت بیشتر سازمان شوند.
پس از سالها تدریس درس رفتار سازمانی در رشته‌های مختلف دانشگاهی در دوره‌های ارشد و دکتری و همچنین برگزاری دوره‌های کوتاه مدت آموزشی در سازمان‌ها حول محور مسایل رفتار سازمانی، یکی از مهمترین دلایل عدم توفیق در این حوزه ناتوانی در تطبیق تئوری‌ها با موقعیت‌های واقعی و کاربرد عملی مبانی تئوریک می‌دانم.

بیشتر اوقات، موفقیت بر اساس میزان درآمد مالی و دارایی‌های مادی سنجیده می‌شود. گیر افتادن در تله زمان کاری طولانی بسیار ساده روی می‌دهد، به عبارت دیگر هنگام تلاش برای دستیابی به استانداردهای بالای زندگی به مسائلی مثل توسعه فردی، داشتن اوقات فراغات و شادی‌های فردی بی‌توجه می‌شوید.

برقراری تعادل میان کار و زندگی به درک شما از اینکه موفقیت ...

توصیه‌های علمی، از جمله 101 نکته کاربردی، در کتاب نشان می‌دهد چگونه بر اولویت‌های واقعی خود، پرورش نگرش‌های سالم جهت موفقیت خود و تیم‌تان تمرکز کنید. وقتی که تعادل بیشتری را در کار و زندگی خود برقرار کردید، به سطوح جدیدی از خلاقیت، رضایت خاطر و شادی دست خواهید یافت ...

*****

کتب روانشناسی و موفقیت,کتاب راز مدیران برنده و کارکنان موفق,کتاب روانشناسی رابرت هولدن و بن رنشاو,کتاب تعادل میان کار و زندگی,جدیدترین کتاب موفقیت,کتب روانشناسی انتشارات سخنکده,کتاب دکتر افسانه زمانی مقدم,جامعترین فروشگاه اینترنتی کتب روانشناسی و مدیریت,پست کتاب,پیک کتاب,تخفیف خرید کتب سه گانه راز مدیران برنده و کارکنان موفق

****

کتاب راز مدیران برنده و کارکنان موفق - تاثیرگذاری بر دیگران

کتاب راز مدیران برنده و کارکنان موفق - دستیابی به تعالی         

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

تعادل میان کار و زندگی - راز مدیران برنده و کارکنان موفق

تعادل میان کار و زندگی - راز مدیران برنده و کارکنان موفق

از سری کتاب های راز مدیران برنده و کارکنان موفق

30 محصولات دیگر در همان شاخه:

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: