فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

نهادي كردن شخصيت مديريتي

محصول جدید

این کتاب، منبعی خودآموز است؛ هدف آن، کمک به شما در پیدا کردن شناختی بهتر از خودتان است، تا بتوانید بدین وسیله، رشد و تغییر کنید و به رهبری بهتر تبدیل شوید. 

جزییات بیشتر

تولید کننده
رسا

150,000 ریال

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : كن بلانچارد-دري زيگارمي-مايكل اوكانر-كارل اديبرن
مترجم/ مترجمین : ويدا فلاح

مشخصات محصول

قطع کتاب : رقعی
شابك : 9789643177362
جلد : شومیز
نوع کاغذ : معمولی

اطلاعات بیشتر

هدف اصلی این کتاب، ارائه برخی مدل‏های توسعه‏ یافته‏ ای است تا به شما در بازآفرینی یا بازسازی شیوه رهبری‏تان کمک کند، که در نتیجه نتایج حرفه‏ای بهتر و رضایت فردی بیشتری کسب کنید. خودشناسی، اصلی‏ترین گام به‏سوی رهبری تأثیرگذار است. مدل‏های توضیح داده شده در این کتاب، به شما کمک می‏کنند تا ماهیت درونی‏تان که در زندگی حرفه‏ای به‏ طور مکرر و در »لحظات تأثیرگذاری« بروز می‏کند را بررسی کرده و بشناسید. بررسی رفتارهای رهبری فعلی‏تان و مقایسه آنها با رفتارهای بالقوه دیگر، می‏تواند به شما بینشی ارزشمند برای رهبری اثرگذار ارائه دهد. ما این کتاب را برای مدیران و رهبران نگاشته ‏ایم. در واقع، برای آن افرادی که زندگی حرفه‏ای‏شان، به تأثیرگذاری بر دیگران وابسته است. با این وجود، مخاطبین دیگر نیز این کتاب را آموزنده و مفید خواهند یافت. مشاورین می‏توانند مطالب این کتاب را در جهت شناخت بهتر مجریانی که پرورش می‏دهند به کار گیرند. متخصصان منابع انسانی می‏توانند از این کتاب برای توسعه و بهبود برنامه‏ های توسعه اجرایی‏شان بهره گیرند. دانشکده ‏ها می‏توانند از این کتاب به عنوان متنی چالش‏ برانگیز و محرک در رابطه با موضوع آموزش رهبری یا تحقیقات مدون در این زمینه، برای دانشجویان‏شان استفاده کنند.

 

 

تصمیم گیری استراتژیک -  خرید کتاب - بانک کتابهای علوم پایه - مدیریت عملیات - نشر نیاز دانش -  مشاوره چاپ کتاب -  مجوز چاپ کتاب کامپیوتر - طراحی ساختار سازمانی -  کتاب فروشی اینترنتی  -  سایت خرید اینترنتی کتاب مطالعه مدیریت استراتژیک -   فروش کتاب -   چاپ کتاب -   تبدیل پایان نامه به کتاب - کتب فیزیک - کتب نجوم - الگوی اصلی مدیریت استراتژیک - کتب علوم پایه - آسان کتاب - بانک کتاب - رایگان کتاب - کتاب دست دوم - کتاب ارزان - کتاب رایگان - کتاب کامپیوتر - دانلود كتب دانشگاهی - روانشناسي - موفقيت - نشر الماس دانش - کتب مديريت - كتب پرفروش 

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

نهادي كردن شخصيت مديريتي

نهادي كردن شخصيت مديريتي

این کتاب، منبعی خودآموز است؛ هدف آن، کمک به شما در پیدا کردن شناختی بهتر از خودتان است، تا بتوانید بدین وسیله، رشد و تغییر کنید و به رهبری بهتر تبدیل شوید. 

30 محصولات دیگر در همان شاخه: