فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

مراقب همراه خود باشید چاپ دوم

محصول جدید

مهندس سعید بخشی زاده

این کتاب طریقه مراقبت از تلفن همراه از نظر سخت افزاری و نرم افزاری و .. را به شما آموزش می دهد

جزییات بیشتر

تولید کننده
انتشارات ناقوس

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : مهندس سعید بخشی زاده

مشخصات محصول

قطع کتاب : وزیری
زبان : فارسی
شابك : 9789643774851
جلد : شومیز
نوع کاغذ : معمولی

اطلاعات بیشتر

چکیده ای از کتاب : 

از جمله ابزار و وسایل پر استفاده امروزی میتوان به تلفن های همراه اشاره کرد که نقش بسیار مهمی در کارهای روزانه ما دارند. شاید با از بین رفتن اطلاعات تلفن همراه و یا گم شدن آن خسارات غیر قابل جبرانی به شما وارد شود. در این مطلب سعی میکنیم اطلاعاتی به شما بدهیم که به کمک آن از تلفن همراه خود بیشتر مراقبت و نگهداری کنید.

 پاکیزگی تلفن

یکی از مهم ترین کارها در نگهداری تلفن همراه پاکیزگی آن است. همیشه سعی کنید تلفن همراه خود را تمیز نگه دارید. اگر تلفن همراه شما دارای درب باتری میباشد، آن را باز کنید و به کمک یک مسواک تمامی جرم های داخل تلفن را تمیز کنید.

 جلوگیری از ضربه

همیشه سعی کنید تلفن همراه خود را در مکانی قرار دهید که کاملا از آن مطمئن هستید. اگر تلفن همراه خود را در لبه یک میز قرار دهید و فردی با شما تماس بگیرد، با لرزیدن گوشی امکان دارد گوشی شما به زمین بیفتد. همچینین مراقب باشید که تلفن همراه را محکم در دست خود نگه دارید. میتوانید با استفاده از یک قاب ژله ای از تلفن همراه خود به خوبی مراقب کنید. توجه داشته باشید که قاب هایی با جنس سخت به رنگ تلفن همراه شما آسیب میزند.

 جلوگیری از آب خوردگی

یکی از بدترین صدمات در تلفن های همراه آب خوردگی است. اگر موبایلتان در آب افتاد سریع آن را از آب خارج کرده، باتری آن را بکشید سپس تلفن و باتری را در ظرفی پر از برنج قرار دهید. پس از مدت نیم ساعت تلفن همراه را در بیاورید و با باد سشوار آن را به طور کامل خشک کنید. سپس تلفن همراه خود را روشن کنید.

 جلوگیری از ویروسی شدن

سعی کنید تلفن همراه خود را به دستگاه های ناشناس متصل نکنید. این کار باعث ویروسی شدن دستگاه و در مواقعی باعث سوختن کامل تلفن همراه شما میشود.

 حفاظت در مقابل سرقت

اگر تلفن همراه شما دچار سرقت شود چه کاری انجام میدهید؟ برای این که بتوانید تلفن همراه خود را بعد از سرقت پیدا کنید دو روش دارید.

روش اول این که پس از سرقت به پلیس مراجعه کرده و با دادن مشخصات و ثبت شکایت درخواست پیگیری کنید که پلیس تلفن همراه شما را برای مدت محدودی تحت پیگرد قرار میدهد و اگر در تلفن همراه شما سیم کارت دیگری قرار داده شود شماره و نام مالک آن سیم کارت مشخص خواهد شد.

 روش دوم استفاده از نرم افزار های پیگیری تلفن همراه است. نام این نرم افزار Find My Phone است که میتوانید آن را روی تلفن همراه خود نصب کنید. سپس وارد آن شوید و مشخصات یک تلفن همراه دیگر را بدهید. سپس یک کلمه کلیدی برای این برنامه تعریف کنید. بعد از سرقت هر زمان که این کلمه کلیدی برای تلفن از طریق پیامک ارسال شود، موقعیت موبایل به گوشی مقصد ارسال خواهد شد و شما میتوانید تلفن همراه خود را ردیابی کنید.

 

 

 

 

آشنایی با قسمت‌های مختلف تلفن همراه – موبایل  - تبدیل پایان نامه به کتاب- کتب فیزیک - نجوم - علوم پایه - کتب نایاب - جزوه درسی - دانلود جزوه دانشگاهی -  خرید کتاب و نرم افزار - آسان کتاب - بانک کتاب - رایگان کتاب - کتب نایاب - جزوه درسی - دانلود جزوه دانشگاهی -  خرید کتاب و نرم افزار

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

مراقب همراه خود باشید چاپ دوم

مراقب همراه خود باشید چاپ دوم

مهندس سعید بخشی زاده

این کتاب طریقه مراقبت از تلفن همراه از نظر سخت افزاری و نرم افزاری و .. را به شما آموزش می دهد

12 محصولات دیگر در همان شاخه: