فروشگاه اینترنتی کتاب ایران، پیک کتاب، چاپ کتاب، بانک کتاب،خرید کتاب کمک آموزشی، خرید کتاب، تبدیل پایان نامه به کتاب، اخذ فیپا و گرفتن مجوز کتاب، ارسال کتاب کمک درسی، سایت خرید کتاب فروش کتاب، خرید اینترنتی کتاب، کتاب، فروش آنلاین پستی کتاب، خرید اینترنتی

سیستمهای مخابرات الکترونیکی

محصول جدید

مترجمین دکتر حجت کاشانی - دکتر صفی الدین صفوی نائینی

سیستمهای مخابرات الکترونیکی جرج کندی

جزییات بیشتر

تولید کننده
انتشارات شهر آب

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : جرج كندی
مترجم/ مترجمین : فرخ حجت‌كاشانی-صفی‌الدين صفويی‌نائينی

مشخصات محصول

قطع کتاب : وزیری
زبان : فارسی
تعداد صفحات : 1072
شابك : 9789646607286
جلد : شومیز
نوع کاغذ : تحریر

اطلاعات بیشتر

کتاب سیستم مخابرایت الکترونیک جرج کندی برای تمایم کارشناسان و دانشجویان فنی مهندسی مفید می‌باشد.

دانشجویان رشته مهندسی برق در دوره کارشناسی پس از گذراندن دروس پایه (ریاضی، فیزیک، آمار و...) و گذراندن دروس اصلی (مدار الکترونیک ۱، ماشین مغناطیس و ...) می‌بایست دروس اختصاصی مخابرات فیلتر و سنتز میدان و موج آنتن و مایکروویو، مخابرات دیجیتال و ... را بگذرانند تا با مدرک مهندسی برق گرایش مخابرات فارغ‌التحصیل شوند. این رشته در دوره کارشناسی ارشد به چهار گرایش میدان و سیستم و شبکه و کدینگ (رمز) تقسیم می‌شود گرایش سیستم به بررسی مواردی همچون فشرده‌سازی اطلاعات، نحوه ذخیره‌سازی و بازیابی اطلاعات مدوله‌سازی اطلاعات رمز گذاری تشخیص خطا و مانند این می‌پردازد. گرایش میدان به بررسی انتقال امواج در محیط‌های مختلف طراحی آنتن‌ها طراحی مدارات مایکروویو رادار محافظت‌ها و خطرات الکترومغناطیسی و مانند این می‌پردازد.

این رشته با توجه به ارتباط نزدیک خود با الکترونیک در تحول ادوات و قطعات الکترونیکی نقش به‌سزایی داشته‌است. به‌طوری که مدارات در مقیاس مخابراتی را می‌توان حاصل کوشش در طراحی مدارات پیشرفته الکترونیک جستجو کرد. این رشته در گرایش سیستم از این ادوات پیشرفته الکترونیکی در طراحی سامانه‌های پیچیده مخابراتی استفاده می‌نماید.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

سیستمهای مخابرات الکترونیکی

سیستمهای مخابرات الکترونیکی

مترجمین دکتر حجت کاشانی - دکتر صفی الدین صفوی نائینی

سیستمهای مخابرات الکترونیکی جرج کندی

30 محصولات دیگر در همان شاخه: