خرید کتاب, فروش کتاب, فروش آنلاین, کتاب دانشگاهی, فروشگاه کتاب, چاپ کتاب, تبدیل پایان نامه به کتاب, ارسال کتاب, بانک کتاب, فروش پستی کتاب, پیک کتاب, فروش نرم افزار, چاپ تیراژ کم, فروشگاه اینترنتی کتاب ایران

آموزش شبیه سازی در محیط سیمولینک مطلب

محصول جدید

مهندس سید مصطفی مهدوی - مهندس اویشن غلامرضایی ثانی - آموزش شبیه سازی در محیط  سیمولینک مطلب

جزییات بیشتر

تولید کننده
انتشارات سها دانش

130,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

نویسنده/ نویسندگان :مهندس سید مصطفی مهدوی - مهندس اویشن غلامرضایی ثانی
تعداد صفحات :176
زبان :فارسی
قطع کتاب :وزیری
جلد :شومیز
نوع کاغذ :تحریر
چاپ متن :تک رنگ
شابك :9786001810305

اطلاعات بیشتر

سیمیولینک (به انگلیسی: Simulink) یک ابزار شبیه‌سازی همراه با نرم‌افزار متلباست. موارد استفاده از سیمیولینک عمومی هستند و مانند بسیاری دیگر از نرم‌افزارهای شبیه‌سازی مهندسی، منحصر به کاربردهای خاصی نیست؛ که این مورد مزایا و معایب متفاوتی را برای سیمیولینک ایجاد می‌کند.

با استفاده از سیمولینک می‌توان رفتار یک سیستم را بدون نیاز به ساختن آن تحلیل نمود. در نتیجه یک مهندس با استفاده از سیمولینک می‌تواند علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه و زمان به بررسی تأثیر اغتشاشات یا سایر عوامل ورودی بر عملکرد یک سیستم بپردازد. همچنین شبیه‌سازی سیستم‌ها این توانایی را در اختیار می‌گذارد تا عکس‌العمل یک سیستم در صورت تغییر پارامترهای ورودی آن به خوبی شناخته شود. سیمولینک به صورت یک کتابخانه در نرم‌افزار MATLAB عرضه شده است که شبیه‌سازی توسط بلوک‌های این کتابخانه به صورت دیاگرام‌های بلوکی انجام می‌شود.

سیمیولینک را نمی‌توان جداگانه اجرا کرد. برای اجرای آن باید در ابتدا متلب را اجرا کرد و سپس در قسمت منو بار با کلیک بر روی گزینه New سپس انتخاب گزینه simulink model صفحه جدیدی باز می‌شود که در این صفحه ما می‌توانیم شبیه‌سازی‌های خود را انجام داده و خروجی‌ها را مشاهده نماییم. سیمولینک نرم‌افزاری است که شما برای شبیه‌سازی سیستم‌های دینامیکی، می‌تونید از آن استفاده کنید این نرم‌افزار زیرمجموعه نرم‌افزار متلب است که دارای کتابخانه‌های زیادی در زمینه رشته‌های مختلف از جمله برق و مکانیک می‌باشد.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

آموزش شبیه سازی در محیط سیمولینک مطلب

آموزش شبیه سازی در محیط سیمولینک مطلب

مهندس سید مصطفی مهدوی - مهندس اویشن غلامرضایی ثانی - آموزش شبیه سازی در محیط  سیمولینک مطلب

ویژگی ها

پدیدآورندگان

نویسنده/ نویسندگان : مهندس سید مصطفی مهدوی - مهندس اویشن غلامرضایی ثانی

مشخصات فنی

قطع کتاب : وزیری
جلد : شومیز
نوع کاغذ : تحریر

Other Features

تعداد صفحات : 176
زبان : فارسی
چاپ متن : تک رنگ
شابك : 9786001810305

30 محصولات دیگر در همان شاخه: